Moje Noviny [iPhone/iPad , AppStore 1,59E]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Danger | úte bře 01, 2011 10:25 pm

Moje Noviny [iPhone/iPad , AppStore 1,59E]

Název aplikace: Moje Noviny
iTunes link: http://itunes.apple.com/cz/app/moje-nov ... mt=8&ls=1#
Cena: 1,59 E

Obrázek

Popis aplikace v AppStore:

★ NEJOBSÁHLEJŠÍ RSS ČTEČKA PRO iOS V ČR!
Od přístupu k informacím z jakéhokoliv z více než 50 serverů vás nyní dělí pouze dvě kliknutí. Naleznete zde vše co vás může zajímat od zpráv z domova, přes sport, magazíny pro ženy, IT technologie, až po vaření. Navíc, seznam s dalšími updaty dále roste.

★ PŘEHLEDNÝ INTERFACE A OVLÁDÁNÍ
Veškeré rss zdroje lze přehledně zobrazit buď v režimu "Rubriky", nebo "Servery". Po vybrání rubriky/serveru se vám zobrazí seznam rss zdrojů, spadajících pod vybranou kategorii, včetně možnosti každou z nich přidat do oblíbených, či odebrat.

★ PRECIZNÍ GRAFIKA A NASTAVITELNOST VZHLEDU
Grafické zpracování ve stylu bloku je přizpůsobeno jak starším generacím, tak i pro retina displej iPhone 4. Navíc jsou zde k dispozici hned 4 různá barevná schémata a pozadí, tudíž si můžete vybrat to, které vám nejvíce vyhovuje.

★ SEZNAM RSS ZDROJŮ VE VERZI 1.1:
AVmania.cz, AbecedaZahrady.cz, Agris.cz, Auto.cz, AutoRevue.cz, Blansko.cz, Britské listy, CFO World.cz, CIO Business World.cz, ChannelWorld.cz, Click!, Computerworld.cz, Český rozhlas.cz, DIGIarena.cz, Doupě.cz, Dáma.cz, E15.cz, FinExpert.cz, Fotografování.cz, GameStar.cz, HD World.cz, iHNed.cz, iPhone.cz, Interval.cz, Jablíčkář.cz, Koule.cz, Kraj Vysočina, Lidéazemě.cz, MobilMania.cz, MujMac.cz, Mujipod.cz, Novinky.cz, Ocvičení.cz, Ordinace.cz, Osel.cz, Ostravské noviny, PC World.cz, Pardubický kaleidoskop, Parlamentní listy, RVP.cz, Realit.cz, Region Vyškov, Science World.cz, Security World.cz, Sedmička.cz, Slevomat, Strategie.cz, Strava-Dělená.cz, Studentworld.cz, VTM.cz, WomenZone.cz, ZDN.cz, Zdravě.cz, Ženy.cz, Živě.cz

Upozornění: Uvedené rss zdroje podléhají autorským právům a jejich použití v aplikaci je povoleno jejich provozovateli. Offline čtení vzhledem k povaze použití rss zdrojů není a nebude možné, chystá se však alternativní možnost. Aplikace pro svou plnou funkcionalitu vyžaduje připojení k internetu a za případný vadný obsah rss kanálů, či jejich nedostupnost nezodpovídám.

★ Bude ještě další update a kdy?
Ano, bude. Mnoho věcí a nových zdrojů se nevešlo do verze 1.1 a některé předem ohlašované novinky bylo nutné z technických důvodů vyřadit. Nicméně, již je téměř hotov zcela nový elegantní design aplikace a brzy jej do aplikace implementuji. K tomu jsem od uživatelů získal rozsáhlý seznam nových zdrojů a snažím se získat od provozovatelů svolení k použití. A datum vydání? Během léta:-)
Naposledy upravil Danger dne stř čer 29, 2011 10:24 am, celkově upraveno 8
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Uživatelský avatar dwick | úte bře 01, 2011 11:09 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?]

Moc pekne, rozhodne kupuji :) Vsechno pekne pohromade, idealni :)
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Danger | sob bře 05, 2011 9:45 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Rád bych poděkoval všem uživatelům, kteří si již aplikaci zakoupili a oznámil novinky, které se objeví ve verzi 1.1, jež bude během 14 dnů odeslána ke schválení do AppStore.

- online aktualizace databáze a automatická detekce nové verze
- další kvalitní a pravidelně aktualizované zdroje
- možnost uložení odkazů na vybrané články pro pozdější čtení (pravděpodobně i s možností načíst si vybrané články předem a později si je číst třeba ve vlaku offline)
- možnost přidat vlastní zdroj (probíhá testování - uvítám odkazy na jakékoliv rss zdroje)
- barevné rozlišení kanálů, které jste již daný den četli
- možnost přepnout se v prohlížeči na předchozí/následující článek
- sport (novinky.cz) je napojen na neaktulizovaný kanál - bude opraveno
- filtrování slov v seznamu článků
- návod k použití aplikace i jejích nových funkcí

Děkuji všem, kteří mi píší své nápady a připomínky.
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Kubec19 | sob bře 05, 2011 10:10 pm

Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Musim pochvalit! Je to super ! Prehladne ! Good job :)
 

Spokie | ned bře 06, 2011 10:14 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Chcelo by to aj verziu pre iPad.
 

Danger | ned bře 06, 2011 11:33 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Momentalne pracuji na update 1.1, ktery by mel byt na AppStore k dispozici ke konci brezna a bude obsahovat zminovane novinky. Uz ted ale mohu rici, ze iPad podpory se dockate hned v nasledujici verzi 1.2, ktera se objevi v prubehu dubna.
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

patofbc | ned bře 06, 2011 11:47 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

A niečo pre slovákov ? 8)
 

Uživatelský avatar sten32 | ned bře 06, 2011 5:03 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

patofbc: skús aplikáciu sme ;-)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

patofbc | ned bře 06, 2011 5:16 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

sten32 : no hej ale to je len sme :) ....
 

Danger | ned bře 06, 2011 9:53 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

patofbc: Bohužel, slovenskou verzi v blízké budoucnosti neplánuji. Důvodů je více a když pominu fakt, že nemám přehled o tamějším trhu, tak hlavní problém je v zařizování práv. Pokud by si někdo přímo vzal na starost vyjednání povolení k použití slovenských rss a jejich údržbu/aktualizaci po vydání, nebráním se spolupráci. V každém případě, v updatu přibude možnost si přidat vlastní zdroje a jaké to budou záleží pouze na vás.
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Bitchy | ned bře 06, 2011 10:18 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Text příspěvku smazán, nedovolená reklama. MG
iPhone 5C 16GB Green cover designed by ThornCase
iPad mini black 16GB WiFi
Macbook Air 13' 128GB Sept. 2013
Apple TV 3
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
ned úno 27, 2011 8:17 pm

Danger | pon bře 07, 2011 8:15 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Aha, už vím co Bitchy myslel tím příspěvkem ve zprávě co mi přišla:-) To je v pořádku, ale pro ostatní - pokud mi budete chtít doporučit nějaký web, či navrhnout svůj vlastní, vzhledem k pravidlům fóra mi raději pošlete soukromou zprávu:-)
Děkuji.
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

r.a.c.e.k | pon bře 07, 2011 10:57 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Sikovna aplikace, koupil jsem a nelituju. Sumiruju si moje oblibeny RSS a neco ti poslu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Bitchy | pát bře 18, 2011 11:03 am

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Zdravím, už se ví něco o updatu? :) Kdy ho tak přibližně máme čekat a co opravdu bude nakonec obsahovat? Díky
iPhone 5C 16GB Green cover designed by ThornCase
iPad mini black 16GB WiFi
Macbook Air 13' 128GB Sept. 2013
Apple TV 3
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
ned úno 27, 2011 8:17 pm

Uživatelský avatar dwick | pát bře 18, 2011 3:36 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

btw Danger, uvital bych nejake zobrazeni vsech novinek najednou... Prijde mi dosti krkolomne se protapavat jednotlivyma sekcema, abych se dostal k seznamu zprav.
Natukal jsem si novinky, ktere chci cist a pak jsem se zklamanim zjistil, ze neni vlevo nahore nejake "Feed" ktere by mi zobrazilo vsechny odebirane novinky dohromady...
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

raider | pát bře 18, 2011 4:02 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Připadne mi to jako naprosto zbytečná aplikace.Jsou mnohem kvalitnější a levnější rss čtečky.Přidat si zdroje které chci do google readeru a potom sesynchronizovat s kvalitní čtečkou třeba Reederem je otázka 5 minut.
 

Bitchy | pát bře 18, 2011 9:16 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

A to já si zas myslím, že je to takové pěkné a bez práce hlavně. Navíc to už teď a ještě víc po updatu, obsahuje zdroje, které já osobně nemusím sledovat denně, ale když sedím někde a nudím se, přečtu si i něco, co bych normálně nijak zvlášť nesledoval. A za těch pár peněz vývojáře rád podpořím. Čím víc českých a hlavně kvalitních aplikací, tím líp :)
iPhone 5C 16GB Green cover designed by ThornCase
iPad mini black 16GB WiFi
Macbook Air 13' 128GB Sept. 2013
Apple TV 3
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
ned úno 27, 2011 8:17 pm

Danger | sob dub 23, 2011 12:41 pm

Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Tak po delsi dobe opet nejaka novinka. Na update jsem nezapomnel, ale mam toho v posledni dobe hodne. Proto zrejme behem nasledujicich dnu vydam mensi update s opravou zdroju, resp. novymi zdroji, zvyraznovanim prectenych clanku a par dalsimi moznostmi, ktere by mely byt v aplikaci co nejdrive. Dekuji za pochopeni a trpelivost.


Dodatek: Konecne mi prisel iPad a pote co se lide kolem me zminovali, ze by to chtelo upravit pro iPad jsem se do toho konecne dal. Rad bych behem pristiho tydne vydal update s nimz se Moje Noviny stanou univerzalni aplikaci. Pri spusteni na iPadu navic pribude nekolik drobnych vychytavek.
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Bitchy | stř kvě 04, 2011 3:26 pm

Re: Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Zdravím Danger, tak jak to vypadá s updatem a hlavně optimalizací pro iPad? :) kdypak se asi tak mám těšit?
iPhone 5C 16GB Green cover designed by ThornCase
iPad mini black 16GB WiFi
Macbook Air 13' 128GB Sept. 2013
Apple TV 3
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
ned úno 27, 2011 8:17 pm

Danger | úte kvě 10, 2011 12:19 am

Moje Noviny [AppStore 1,59?] - Zpravodajství v kapse

Podporu iPadu uz mam hotovou, musim jen prizpusobit grafiku jeste a doladit par novinek. Trva mi to kvuli praci dele nez jsem chtel, ale ted o vikendu to snad uz konecne poslu do AppStore:) Tak diky moc za trpelivost a podporu. Nicmene, po uvedeni updatu urcite vymyslim nejakou akci. Novi uzivatele aplikaci stahnou docasne levneji a stavajici ziskaji podporu pro ipad zdarma, aneb pro kazdeho neco:)

UPDATE: 15.6. - co jsem povazoval za nutne uz je doplnene. Cas mi neumoznuje do aplikace bohuzel dat vse co bych chtel, obzvlaste moznost pridavat vlastni RSS, ale verim, ze podpora iPadu a nejake nove zdroje potesi stavajici uzivatele, i motivuji nove ke koupi, spolecne s akci, kterou planuji hned po vydani pristi tyden. Aplikace bude docasne dostupna za sympatickou "dvacku" a na iPadu se v tom cte uz opravdu paradne:)
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Danger | čtv čer 23, 2011 11:45 am

Re: Moje Noviny [AppStore 0,79E] - Do updatu 1.1 jen za polo

Pro všechny, kteří si aplikaci už koupili, ale i ty, kteří z jakéhokoliv důvodu váhají mám dobrou zprávu, obzvlášť pokud vlastníte iPad. Dnes byl do AppStore konečně odeslán update 1.1, díky němuž si budete moci konečně pořádně číst právě na iPadu v rámci univerzální aplikace. Schválen by měl být během několika dní a do té doby jsem se rozhodl aplikaci zlevnit na polovinu. Neváhejte tedy a stahujte!
Za méně pěněz, více muziky;)

Současným uživatelům však dlužím omluvu kvůli průtahům s aplikací a zároveň, že se nedostalo na mnoho dříve diskutovaných funkcí. Z technického hlediska a množství zdrojů, za které nezodpovídám, nebylo u některých možné dojít ke kompromisu a tak byly vyřazeny. Na druhou stranu, právě vám děkuji za výbornou zpětnou odezvu a nashromáždil jsem tipy na více než 50 dalších zdrojů, které se nyní snažím kontaktovat a přinést vám tak další kvalitní obsah. Update 1.2 plánuji vydat do konce léta a to včetně nového grafického kabátku od UI designera, kterého můžete znát pod pseudonymem Jackie Tran (jeho další práce je možné vidět zde: http://www.dribbble.com/jackietran). Nebude to tedy jen změna pozadí, ale kompletní redesign od profíka. Snad vás potěší:)
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte čer 28, 2011 10:36 am

Re: Moje Noviny [iphone/ipad , AppStore 1,59E]

App je do 28.6 v akci za 0.79 euro
Nove jedna verza pro iphone i ipad.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Danger | úte čer 28, 2011 10:58 am

Re: Moje Noviny [iphone/ipad , AppStore 1,59E, do 28.6- 0.7

barberry: diky moc za vyreseni:-)
Tales of Furia - Chytlavá plošinovka od českých vývojářů! [FREE] http://itunes.apple.com/app/id716827293?mt=8
Host
Host
 
Příspěvky: 86
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte čer 28, 2011 11:06 am

Moje Noviny [iphone/ipad , AppStore 1,59E, do 28.6- 0.79E]

OT: a spokojeni jsou vsichni ;) jenom az skonci tak akce jestli to muzes v tom prvnim postu, v nadpisu topicu, pak upravit ;) diky, pripadne pokud by to neslo tak mi posli link pres PM a upravim to ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

zmyleny | čtv srp 04, 2011 9:48 pm

Moje Noviny [iPhone/iPad , AppStore 1,59E]

tak zakoupeno, vypadá to dobře, uvidím časem jestli u mě zůstane
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz