GarageBand for iPad [AppStore, Free]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

pe.kova | čtv bře 10, 2011 8:14 pm

GarageBand for iPad [AppStore, Free]

Dnes se na AppStoru objevil už i GarageBand, bohužel nemám jak jej vyzkoušet, proto prosím případného "zkoušeče" o bližší info.

Obrázek
Obrázek


CENA: $4.99

LINK: http://itunes.apple.com/us/app/garageba ... 9785?mt=8#
Music
19.09.2023 18:56
Velikost: 2 GB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 4.07293
od 91400 lidí
QR code
Apple
GarageBand 2.3.15
GarageBand turns your iPad, and iPhone into a collection of Touch Instruments and a full-featured recording studio — so you can make music anywhere you go. And with Live Loops, it makes it easy for anyone to have fun creating music like a DJ. Use Multi-Touch gestures to play keyboards, guitars, and create beats that make you sound like a pro — even if you’ve never played a note before. Plug in a guitar or bass and play through classic amps and stompbox effects. Use a Touch Instrument, microphone, or a guitar to instantly record a performance, with support for up to 32 tracks. Use the Sound Library to download additional free instruments, loops, and sound packs created by some of the biggest producers in the world. And then share your song with friends and family.

Live Loops. Make music like a DJ
• Use Multi-Touch to tap and trigger a Live Loop cell or group of cells
• Get started with templates or build your own grid from scratch with Apple Loops
• Create custom loops by recording directly into a cell using any Touch Instrument
• Use Remix FX to perform DJ-style effects
• Tap record to capture your performance

Play your iPad, and iPhone, like a musical instrument
• Play a variety of musical instruments on the innovative Multi-Touch keyboard
• Play and record using the Alchemy Touch Instrument
• Build grooves inspired by classic electronic drum machines with the Beat Sequencer
• Download free instruments, loops, and sound packs for GarageBand with the Sound Library
• Capture any sound and apply studio-class effects
• Recreate legendary guitar or bass rigs using virtual amps and stompboxes
• Record performances from third-party music apps directly into GarageBand using Audio Unit Extensions*

Drummer
• Add virtual session drummers to your song, who take direction and play realistic grooves
• Choose from acoustic, electronic drummers and percussionists**
• Each character provides their own sound and the ability to create over a million realistic grooves and fills

Sound like a virtuoso with Smart Instruments
• Play an entire string orchestra using Smart Strings
• Perform with Chord Strips and autoplay using any keyboard instrument
• Groove with a variety of Smart Basses using upright, electric, and synth sounds
• Strum chords or trigger autoplay patterns on an acoustic and electric Smart Guitar

Create a song anywhere you go
• Record, arrange, and mix your song with up to 32 tracks using Touch Instruments, audio recordings, and loops***
• Record multiple times over any song section and choose your favorite using Multi-Take Recording
• Use professional mixing effects, including Visual EQ, Bitcrusher, and Overdrive
• Recording, mixing and exporting a song can be done at 24-bit audio resolution
• Trim and place musical regions exactly where you want them to play
• Automate the volume and record the movement of controls on Touch Instruments
• Add comments or lyric ideas to your song with an integrated notepad

Share your songs
• Keep your songs up to date across all devices using iCloud Drive
• Create custom ringtones and alerts for your iPad, or iPhone
• Share your songs using email or to social media sites like SoundCloud****
• Remotely add new tracks to your Logic Pro project from your iPhone, or iPad via iCloud

* Requires compatible third-party Audio Unit Extensions apps from the App Store.
** Requires free download from GarageBand Sound Library.
*** Multitrack recording requires a compatible third-party audio interface.
**** Sharing to some social media sites may require apps like iMovie, Clips or other third-party apps
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

adiooo | čtv bře 10, 2011 11:19 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

je to jen pro iPad nebo sviští i na iPhonech?
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv bře 10, 2011 11:27 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Nasel jsi ho v appstoru pro iphone? Ne ... Pouze pro ipad, obe generace narozdil od iMovie
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

beitrel | pát bře 11, 2011 9:55 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Mam na iPadu jednicce. Zatim s tim zkousim jen tak blbnout a musim rict, ze se mi dost libi :)
 

Uživatelský avatar split | pát bře 11, 2011 10:54 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Je to krasne spravene, ale nechapem ako je mozne ze tam nemaju moznost editovat noty pomocou nejakeho piano roll. Taka blbost u mna zhadzuje tu aplikaciu na uroven hociktorej inej entertainment apky za 0.99 :(
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

MaxT | pát bře 11, 2011 11:17 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

No upřímně řečeno, taky mě to zklamalo.
První pohled vynikající, ale jak si s tím člověk začne hrát, zjistí že je to jen na hraní pro děti.
Dost mi vadí, že u smart nástrojů si člověk může vybrat jen přesně udanou tóninu a nemůže si poskládat svou.
Pokud mi neuniklo něco v nastavení tak je to opravdu alespoň v této podobě na úrovni hraní pro ......, ani vlastně nevím pro koho.
Naposledy upravil MaxT dne pát bře 11, 2011 11:20 am, celkově upraveno 1
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display
Host
Host
 
Příspěvky: 131
Registrován:
pát led 04, 2008 1:38 pm

ls8 | pát bře 11, 2011 11:20 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Split: Jo, to by se hodilo. Víš o nějaké aplikaci, kde bych něco vybrnkal na piáno, aplikace mi to zobrazila v notovém zápisu, který bych mohl nějak doupravit, a ideálně pak ten zápis použít jako vzor pro opakované přehrávání, na procvičování?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar split | pát bře 11, 2011 1:49 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Bohuzial o ziadnej takej apke neviem, ale zas na druhej strane som ani nic nehladal. Kym mi nedaju do iPadu kompletny Logic tak ma to prilis nezaujima :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

Uživatelský avatar vbruno | pát bře 11, 2011 2:25 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

OK, vidím že už někdo má tuto aplikaci a zajímá mě spousta věcí :-) Ale tak předně se zeptám:
- Apple uvádí že se v aplikaci vyskytují klasické a smart nástroje, ale na Keynote i Guide ukazují např. kytaru jen smart, tzn. všechno hraje samo. Je možné hrát na kytaru např klasickou nebo opravdu jen smart? Co tu tak píšete, tak bohužel chápu že jen smart.

Díky,
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

ls8 | pát bře 11, 2011 2:32 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Non-smart jsou jen klavesy a bici.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar split | pát bře 11, 2011 3:05 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Vola sa to sice smart, ale aj na gitaru je mozne hrat jednotlive tony, presne ake chces.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

Uživatelský avatar vbruno | pát bře 11, 2011 3:09 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Ach bože.. takže jde přes to vůbec udělat skladba tak jak dotyčný chce nebo to hraje samo? :-(

A u bicích, je možné postupně nahrávat celý bicí part po jednotlivých bubnech? Jako že nahraju jeden bubem, pak donahraju cinel atd?

Ja si od te aplikace slibuju hodne, rad bych pres to nahraval pisne vcetne zpevu a tak.. doufam, ze to aspon nejak pujde.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar split | pát bře 11, 2011 3:28 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Nejak to ide, v podstate sa tam da natocit vsetko. Len sa to neda prilis editovat ;)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

Uživatelský avatar vbruno | pát bře 11, 2011 3:57 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Je to prostě po Applovsku, pěkné, použitelné, ale ne moc customizovatelné :-) Snad v tom něco půjde, zase když se to vezme, podobný soft na PC by byl cenou úplně někde jinde :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

AppleGamer | ned bře 13, 2011 9:43 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Náhodou je to je celkem dobré, a za tu cenu bezkonkurenční, protože mi to nyní (mimojiné) nahradilo i 2 jiné aplikace - AmpliTube a DrumMeister nebo jak :D A navíc se dá k tomu připojit externí nástroj (opravdový :D) a nahrávat, takže to nemusí být až tak omezené.. - jen je těžké udělat "kytaru" na iPad, aby se na ni dobře hrálo - na normální elektrické kytarě se stejně hraje jinak (vlastní zkušenosti!).
 

Uživatelský avatar vbruno | ned bře 13, 2011 10:43 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Já chápu že to je určitě super, ale chtěl bych to použít aspoň tak nějak na vážnější nahrávání hudby a všechny nástroje nemám. Zajímá mě proto jak moc to půjde. Ale všechno jde když se chce, myslím, že hlavně míchání bude dotykové super.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Viking | pon bře 14, 2011 12:19 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Super to prave neni vubec. Hezky to vypada a na prezentaci to vyvola "wow" efekt, ale na alespon trochu vaznou praci to neni ani nahodou z duvodu velke omezenosti moznosti. Priklad? Prace s hlasitosti - neudelas tam ani fadein/fadeout. Smartkytara? Nenadefinujes si vlastni stupnici. Atd. atd. Ver mi, jsem aktivni muzikant a skladam hudbu. Tohle chce uz provozovat na klasickem pocitaci, na iPadu je nejschopnejsi MusicStudio, ale ani to nedosahuje na moznosti klasickeho hudebniho DAW programu.
 

Uživatelský avatar vbruno | pon bře 14, 2011 8:54 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Díky moc za odbornější referenci. Vyzkouším to brzy sám, ale podle toho jak to popisuješ si to dovedu představit. :-)

Je ale možné např. nahrát kytaru z iPhonu přes iShread? Já samozřejmě kytaru mám :-) ale jen mě zajímalo, zda by nástroje šly nahrávat z iPhonu jakožto jakéhokoli nástroje :-)

To MusicStudio mám, ale tam je jen MIDI, ne? Tzn. nelze nahrát zpěv ani jiný externí nástroj. Nahrávat bicí přes klávesy mi taky moc nevyhobuje.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

pe.kova | pon bře 14, 2011 8:00 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Video od Marka Lutonského ze serveru mobilmania

Zobrazit video na http://youtu.be/z4Tdg1Nw27Q
Kód do fóra: [youtube]z4Tdg1Nw27Q[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Viking | pon bře 14, 2011 9:52 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Marek Lutonsky to podle meho nazoru shrnul velice pekne: je to spis legracka nez profesionalni nastroj, v tomto s nim naprosto souhlasim. GarageBand v sobe ma nektere zajimave myslenky, ale vsude zustava (zamerne?) nekde na puli cesty. Dotahnout to do konce, byl by z toho bomba DAW. Jako nejvetsi prusvih bych videl prave omezeni v oblasti finalniho mixu, to je spis parodie nez skutecne funkcni nastroj. Takze pro toho, kdo chce skutecne neco vytvorit, bych vazne doporucil najit a naucit se pracovat s poradnym hudebnim programem :)
 

Uživatelský avatar vbruno | pon bře 14, 2011 10:14 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Nepřijde mi to tak hrozné. Musím říct, že jsem to čekal horší. Ale poreferuju až v tom něco vyzkouším sám. Já zas nejsem zastáncem toho když je něco příliš složité. Toto je sice taková hračka, ale nepoužitelné to nejspíš není. Uvidíme :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Metalgirl | pon bře 14, 2011 11:57 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Musíte se na to dívat tak, že i totálnímu hudebnímu antitalentovi to umožní něco složit. :) Na to si myslím, že Garageband primárně je.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar vbruno | úte bře 15, 2011 12:02 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Ja doufal, dokonce to tak bylo prezentovano, ze by to mohlo uspokojit obe skupiny, tzn. jak antitalenty tak ty co to mysli trochu vazneji. Ale ohodnotim az to vyzkousim :-)

EDIT: Tak po prvních pár "dotecích" musím tedy konstatovat, že mi to nepřijde úplně zlé, na nahrání písní to použitelné bude, ale tu kytaru holt člověk musí nahrát na skutečné kytaře, protože nevim jak někoho může napadnout nenechat volit jaké akordy se použijí a prostě vybrat v dané tonině ty nejpravděpodobnější. Ani jedna z mých písniček se tak nahrát nedá :-) Ale jinak smart drums se mi líbí, na klasické bicí hraji, ale ťukat to na displeji se mi nechce a je tam dost variant na to, aby nezněly písničky stejně.

Mně osobně to tedy nezklamalo, ale upřímně doufám, že volbu akordů doplní v update, je to první věc která hudebníka praští.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

mrzic | úte lis 01, 2011 6:32 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

S novou verzí je podporován iPhone 3GS,4,4s, iPod touch 3., 4. generace.
Obrázek

Obrázek
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar vbruno | úte lis 01, 2011 9:45 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Hlavně se již dají volit akordy u smart nástrojů!! Nejlepší vylepšení.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Alek13 | sob lis 05, 2011 7:00 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Da se tam delat uplne vsechno
Velka skoda, ze chybi export WAV

Strasne tesim na FL studio mobile:) je drahy
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 303
Registrován:
pát říj 02, 2009 1:15 pm

Rychlonozka | ned lis 06, 2011 6:09 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat jestli je v aplikaci taky ladička na akustickou kytaru nejlepe chromatic. Něco jako je v Guitartoolkit.

Díky
 

Uživatelský avatar STepik | pon bře 26, 2012 7:43 pm

GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Chci se zeptat, jestli lze "spojit" napriklad dva iPhony pres Apple Tv a hrat do televize najednou?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 863
Registrován:
úte srp 11, 2009 11:42 am

mrzic | stř zář 19, 2012 7:23 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Nová verze 1.3 krom jiného umožňuje vytvoření vyzváněcího tónu nebo alarmu pro iPhone/iPad.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

rampa.mekkvak | ned pro 02, 2012 9:57 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

a jde to i z jakékoliv písničky, co mám v iphonu v music library...?
 

MartinMim | pon zář 23, 2013 11:52 pm

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Zdravim, mam problem kdyz pripojim k ipadu midi z klaves, tak po chvili hrani se mi zacne sekat zvuk asi tak na 5 seknd a pak zas dobry asi 5 minut a zas to zacne blbnout, porad dokola. Nevite nekdo cim by to mohlo byt?
Host
Host
 
Příspěvky: 48
Registrován:
úte pro 27, 2011 11:26 pm

Smrdaky | stř říj 30, 2013 12:39 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Garage band je uz free natrvalo
http://www.hypebot.com/hypebot/2013/10/ ... vices.html
No jo ale kdyz jsem mel drive koupeny GB, tak ted budu platit za inapp?
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar Pr3dator | stř říj 30, 2013 8:06 am

Re: GarageBand for iPad [AppStore, $4,99]

Ja som ho predtým mal kúpený. Keď vyšiel update, dal som stiahnuť app (pred tým som ho v iPade nemal nainštalovaný), stiahla sa mi stará iOS 6 verzia a v AppStore mi naskočil jeden nový update. Keď som spravil update v AppStore na iOS 7 verziu, žiadne iAP som v app nenašiel, takže nie, ja som znova platiť nemusel. ;)
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron