Real Racing 2 HD ($9.99)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar marajs73 | pát srp 26, 2011 7:03 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Dneska osm výher v řadě. Píšu to protože poslední bod, který mi chybí splnit v profilu je 10 výher v řadě v multiplayeru.
Devátý závod jsem neustál souboj s Backtobasic v Sonomě a dojel o fous za ním :(
Ale je to fakt real. Dokáže mně to celého vtáhnout do toho auta. :)

A když mám formu jako dneska a samozřejmě dobrý los na startu tak prostě počkám ať je za mnou kdokoli slušný. Baví mně provokovat. Počkat a ujet. Pravda sem tam to nevyjde. Ale hrajem to pro radost z konkrétní akce a né kvůli žebříčku. :)
No možná že kvůli žebříčku taky, trochu. :D
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | pát srp 26, 2011 7:24 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

tak 10 vyhier v rade uz mam davno :) ani som netusil, ze taka medaila tam je :) raz mi tak sla karta, ze som ich sfukol zrejme aj viac ako desat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | sob srp 27, 2011 11:56 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Rony: Co jsi zjistil, je lepší golf nebo Trabant ? :)
Je to jak za trest. Jezdit proti výborným jezdcům s prdítkama, je to samý ťukes a když chceš být za slušňáka tak je to náročné na nervy :)
Je to jako hrát fotbal a dětma. Hraješ prostě jinak než normálně.
Ty prdítka to zkrátka kazí.
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | sob srp 27, 2011 12:02 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

uz som nebol moc sustredeny a tak som si spravil par kol s nizsimi vozmi a relativne to slo :) napr. notting forest sa mi camarom jazdi skvele a tymito vozmi som skoro nemuselmbrzdit. tesne predtym ma niekto z tych jazdcov zasa vykopol z trate, tak sa mi uz nechcelo snazit jazdit ked oni i buchnu do zadku a tym padom vyhraju :) davam si chvilu prestavku :)

Obrázek

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | ned srp 28, 2011 10:18 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

uff, ani o jeden stupen ani po tolkych zavodoch

Obrázek

ako ste na tom vy?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | pon srp 29, 2011 8:07 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Jo mně to ještě leze dolů relativně snadno. Pár závodů a pár míst kupředu. Teď jsem 366. Začínám mít ale málo času, a navíc jedu s rodinkou mimo Evropu takže ... Bude míň o jednoho bouchače. :) Ale jedu až za týden.
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | úte srp 30, 2011 4:05 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

som na 30. mieste, poprvykrat.

asi som prisiel na system bodovaNia:

zalezi na tom, aby si kazdy den odjazdil aspon desat jazd. vsetky dalsie uz su len do poctu.

vsetky jazdy sa zoradia podla vysledkov a teraz to pride,

prva plny pocet bodov ako vidis po dojdeni do ciela, cize ak si pry, tak 50 bodov.

druha jazda polovica tych bodov atd

takze je dobre mat desat jazd na prvom mieste a u dalsich uz nezalezi na vysledku, vzdy mas bod.

Obrázek

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | úte srp 30, 2011 4:12 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

To jsou výzkumy :)
Jsi dobrý, ale víš co by ti řekl můj tatínek ? Kdy jsi se radši věnoval něčemu pořádnému ! :D
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | úte srp 30, 2011 4:18 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

dnes som dobre podporil autoservis skoro 400 eurami za servisnu prehliadku :))))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | úte srp 30, 2011 4:40 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

To máte olej, prachový filtr, čištění brzd, výměna rozvodového řemenu, výměna ložisek vodní pumpy ...
A k tomu zdarma umyjeme přední okno :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | úte srp 30, 2011 4:50 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

vymena platniciek, klinove remene, olej, naplne, filtre... loziska nie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | úte srp 30, 2011 9:40 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

To Scirocco nejezdí špatně, líp brzdí, ale ten zvuk. Horší vydává jenom sousedka, když se smějě. :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | úte srp 30, 2011 9:46 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

je slabe, lepsi jazdec ho camarom zlikviduje, ale som bol prekvapeny, ze som na kings dosiel druhy a zo zadnych pozicii. na vacsine trati je hlavny rpzdiel, ze nemusis brzdit, camaro sa slabo rpzbieha a preto musis jazdit pozornejsie, vw zasa umoznuje rpbit chyby :)

ale som ta tam na jednom okruhu ked si cakal pred cielovou dokopal za nu :)))))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | úte srp 30, 2011 9:52 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

To bylo dobré, jo. A ty jsi taky jednou brzdil před cílem. No já jsem chtěl zastavit vedle tebe, ale ta kraksna brzdí fakt málo.
Někdy bych řekl, že brzdí motorem líp než brzdami :)

Edit: kraksna = Camaro
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | úte srp 30, 2011 10:18 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

som na 28. mieste, ale uz nehram, takze do dalsieho vecera si to neudrzim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | stř srp 31, 2011 2:05 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

pre tych, co ich zaujima vypocet bodov, dokoncenie

sucet vyssie popisany plati pre aktualny den. vysledky z predoslych dni sa penalizuju systemom: jeden bod za kazdy den. takze vcerajsie vysledky maju odpocitany jeden bod, sedem dni stare vysledky sedem bodov atakdalej.

to ide az do minusu, takze, pokial chcete mat vyborne vysledky, musite si davat pozor na celkovy pocet bodov a hra ttak, aby ste ich mali kazdy den nad sto, a potom sa az po sto dnoch stane, ze bud zapocitavany sucet na nule.

pokial ste teda pred sto dnami mali slabe vysledky, takje mozne, ze vam to odoberie aj niekolko desiatok bodov, co pri celkovych suctoch moze chybat.

taktika teda je: mat aspon 6 zavpdov s prvym miestom v rebricku.

50 + 25 + 13 + 7 + 4 + 2 = 101 bodov?

avsak, obvykle to nestaci a je potom nutne natocit par desiatok zavodov, staci dojazdit a preto nezalezi na pocte kol na nicom. pozorovanie hovori, ze pre dobry rast bezne natocia jazdci 20 - 60 zavodov :) extremnejsie pripady som nevidel ale verim, ze su.

Neoplati sa vsak jeden den zosaliet a najazdit 300 zavodov lebo to rycho straca na cene odpoctom penalizacie podla poctu dni a staci par dni po takomto zosaleni, kedy nahrat ledva sto bodov.

Pokial si teda chces udrziavat poziciu, zajazdi pat zavodov, umiestni sa na bedni a tym to pre teba hasne, s tym, ze nabuduce trochu pridas :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar makatch | stř srp 31, 2011 3:21 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

Rony, ty to teda riadne prezivas. :)Spravil si z toho normalne vedu.
Ale nic v zlom. :) Kazdeho potesi ked vyhrá.


Odoslané z môjho iPhonu cez Tapatalk.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2924
Registrován:
ned pro 06, 2009 10:22 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 31, 2011 3:54 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

nefetuj :) toto len popisujem matematicke vztahy a vypocet bodov do rebricka, je to vyklad toho, co je vidiet v multiplayer rebricku len sa van mozno nechce zaoberat analyzou toho ako to vznika. a urcite uz aspon viete, ze sa neoplati cele hodiny to hrat ak mate pocit, ze to pomoze.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

goro44 | stř srp 31, 2011 5:51 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak zejtra jdu do prváku (bohužel :) ) takže jezdění přes tejden trochu omezim ale o víkendech se to budu snažit dohnat. :)
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 276
Registrován:
pát pro 03, 2010 4:05 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 03, 2011 12:08 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

docasne na par hodin mozno ani to nie, som na 22. mieste. opat pozicia, kde som este nebol :)

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | stř zář 07, 2011 10:49 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

Obrázek

mierne zlepsenie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | úte zář 13, 2011 11:43 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak jsem si dnes chtěla online zajezdit. V prvním závodě mě to odpojilo, že jsem ztratila připojení k serveru, už jsem byla pár set metrů před koncem, super. Na druhý závod mi hra spadla při odpočtu startu, díky nedostatku RAM, jako mohli by s tím něco udělat, díky tomuto to na iPadu padá dost často. Chjo. Tak jsem se na to vybodla.

EDIT: Tak dnes si zahraji asi tak kulové, už to padá i v lobby roomu a před startem. Odjela jsem všehovšudy jen tři závody, pak samé crashe. :x
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | stř zář 14, 2011 6:02 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

mne pada ale nie tak hrozivo casto. ipad 2 dlho predlho bez restartu
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | stř zář 14, 2011 7:29 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

No na iPadu 1 je to díky nedostatku RAM, prostě hra nemá dostatek místa na RAM a udělá páápááá, dnes jsem najezdila tři závody, mezitím jsem iPad restartovala, tak snad se bude dát pojezdit ještě, bez pádů. Dnes jinak vyšel update.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

PeterKiss | stř zář 14, 2011 8:04 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

A skusila si safe mode mne tak na ipode padala hra infinity blade a zistil som ze mu vadilo vwallpaper.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar Metalgirl | stř zář 14, 2011 8:06 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak takové tweaky na pozadí a tak, to nemám, no uvidím, jak to bude dále padat, tak zkusím i safe mode. Děkuji za radu. I když je to prostě nedostatkem RAM, prostě jakmile hra spadne, tak se mi RAM uvolní a najednou tam je 115 MB volného.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

FILIPSN007 | sob zář 17, 2011 12:23 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Hraju to sice na ipodu, ale to neva. Začal jsem hrát multiplayer a moc mě to baví. Vypl jsem si asistence a zatáčky jdou jezdit o dost rychlej když se na ni správně najede. Nejvíce mě štvou hráči co neodstartujou a stojí, ti co bourají, ti co blokují, ti kteří vás využijí jako brzdu v zatáčce. Hrál jsem teď asi hoďku a několikrát jsem měl možnost dojet první ale vždy se našel nějakej chytrák co to skazil. Jedu první, pěkně mám najeto na zatáčku, dobržďuji a prásk letím vzduchem ze strany na stranu :(. Já se tam snažím do nikoho nenajíždět a vyhýbat se a oni se tam chovají jak pr*sátka. Nehorázně to naštve.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 12:29 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

na fore RR2, som dnes o tom cital. Kazdy jeden ma pocit, ze on jazdi "clean" a ked sa ozves, ako dnes ja, na cloveka, ktory ZAMERNE vyhadzuje ludi v zatackach z trate, tak ti pripomenu, ako si ty do nich tukal :-) takze je to tazke, zakoncil som to tym, ze nikto z jazdcov nema cisty stit a tukancov ma kazdy na rovasi.

Su rozne typy ludi:

1. slabi hraci maju pocit, ze vyrazanie je metoda vyhrat
2. silni hraci maju zasa pocit, ze z pozicie lepsieho maju pravo vyrazit motala z trate
3. potom zvlastna kategoria, ktora svoje tukance prilis nevnima ale o to viac mudruje :)))

Ber to tak, ze 16 jazdcov na trati znamena demolicnu party :) Ja si denne chcem odjazdit 5-6 zavodov na prvom mieste, potom prepnem na Scirocco a je mi uz fuk ak ma zrovna nejaky dement zamerne nevyraza :-) Fakt je ten, ze ja buchnem do niekoho 2x ale utrzim kludne behom zavodu 5-6x (nahodne tuky) a ked je tam jeden blbec a ma prilezitost, tak rozhodne nezabudne buchnut :)

Aktualne som na 14. mieste. Ako som si vsimol pocet hracov v MP je vyse 100 tisic.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | sob zář 17, 2011 12:40 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Povedený závod vyváží všechny předtím zažité zlomyslnosti. :)
Jsem spadl po asi 14-ti dnech nezávodění na 350. Tj.asi o 100 míst. Sem zvědav jak teď budu bublat z5. Cítím ale, že se všichni zlepšili a já nestíhám !
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

FILIPSN007 | sob zář 17, 2011 12:44 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

S jakým autem se vám nejlépe jezdí ? Rychle se dá jezdit s Meclerenem 1995, ale třeba parádně sedí v zatáčkách Jaguar(gt).
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

goro44 | sob zář 17, 2011 12:46 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

FILIPSN: Už se těšim jak tě potkam na trati :D Jezdi s Camarem nebo sciroccem to je nejlepší "kategorie". :)
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 276
Registrován:
pát pro 03, 2010 4:05 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 12:57 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

ano tieto dva vozy ale najlepsie ja camarro ss. sice v gtrkach je to ine ale vlastne cely ten sortiment aut je k nicomu.

scirro je sice slabsie ale vyvazuje to manevrovatelnost. napr. zdanlivo jasne zavody na Kings vyhravam ak su na 3 ci 4 kola, to scirro je totiz naplno az po druhom kole :) vtedy si to sype, ze staci mrknut a som vonku

vcera mi pisal dprofessor, po cesky, skoro som sa picol ale bol to mexikan zijuci v californii :) sli sme obaja na scirrach a porazili sme bandu na camarach na Notting forest. on v poslednych zakrutach zavahal, tak som ho v cieli pustil, dal tam na forum fotku ako ideme bok po boku v zakrute :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

goro44 | sob zář 17, 2011 1:10 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Škoda že tam neni víc aut. :( Mohli by je přidávat třeba v updatech.
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 276
Registrován:
pát pro 03, 2010 4:05 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 2:05 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

nema to cenu. auta tam su v celej sirke vlastnosti. len zavody su obcas nezmyselne, ked sa miesaju slabe vozy so silnymi.

inak, teraz sme par ludi jazdili a nahodou sa tam vyskytol ten, o kom som na rr2 fore pisal Rufastra :) Pricom fair M mal teraz s nim par nahanaciek :) znovu ma ten smrad vytukol do mantinelu :)))) som sa rozhodol, ze vzdy ked ma rufastra vytukne zamerne, tak idem do DNF.

ten, co mi odpovedal bol Jingabah, hovoril mi, ze co mam pisat, ze ja tukam ostosest, takze zaroven tam bol aj on a osobne v oboch zavodoch ma on tukal :) takze takito su :) bavim sa na tom :)

aj tak na auto nevidis :) jazdis v niecom, co je akurat tak, ze aj spozorujes rozdiely :) myslim, ze na kazdu znacku musia mat aj prava. preto su tam podivne trate :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

FILIPSN007 | sob zář 17, 2011 2:13 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Rony: seš dobrej závodník ! Na Sonoma okruhu jsem měl možnost v posledním kole tě vzít, ale jsme z iphone.cz takže jsem přibrzdil. ;) Calestona: tam jsem zaváhal s Camerem jsem zkončil ve svodidlech a o vteřinu si mě vzal :D. Zatím moc nevím jak moc brzdit většinou brzdim malo.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 2:29 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

na tej sonoma si mal predbiehat. ak idem na scirre, neber ohlady. to myslim vazne. scirrom len obehavam okruhy a ak vidim, ze niekto na camarre ma problemy s autom, tak len vtedy sa trosku snazim. Niektore trate su pre scirro nevhodne.

ca,aro ma problem, ze nerozoznas brzdy od brzdenia motorom :))) v castelone som to videl, ked buchnes mantinel, to je tak pol sekundy strata, jedno ci ju len strajchnes alebo to do nej opres celom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

FILIPSN007 | sob zář 17, 2011 4:43 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak jsem jezdil asi hodinu a už mi to celkem jde. S Camarem SS to jde dobře, ale hůř se ovládá. Nakonec se mi povedlo předjed týpka s hodnocením jedna a ujel jsem mu o 7 sekund. Jsem šťastnej jak blecha, že jsem dojel první :D.

Obrázek
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 5:11 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

xb jazdil na Camare? alebo ako obvykle na vw golf? :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

FILIPSN007 | sob zář 17, 2011 6:05 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

S Golfem jinak bych nemě šanci :D.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar rony | sob zář 17, 2011 6:26 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

to ale neviem povedat ani ja, nepamatam si, ze by jazdil v niecom inom.

edit: nejaky hrac na 73. pozicii to uz nejako psychicky nezvlada a premenoval sa na FAGS:iphone.cz :)

ma smolu, Faggota do timu neberieme :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron