Real Racing 2 HD ($9.99)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar Metalgirl | pon srp 22, 2011 10:42 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Nj, jenze ja si do nektere zatacky najedu dobre a do jine musim vice brzdit, proto jsem pomalejsi. Pak jsem nejakych 20s za nejrychlejsim. Nejak se mi ty zatacky nedari proste.

Ale vy oba jezdite velmi dobre, to ja jsem tam jak amater.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marajs73 | pon srp 22, 2011 10:47 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Šak radši ani nechtěj vědět kolik to sežere času dostat to auto "do ruky" :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | pon srp 22, 2011 10:51 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

dolezite je si trosku trate obehat bez oponentov. ked zistis, ako si mas do zakruty nabehnut a kolko pred nou zacat brzdit, a ked v zakrute ist na plyn, tak ich prebehnes :)

Kinley je dobra trat na zaciatok, zradna je prva, tam sa brzdi este kym je mantinel vpravo a autom si skoro pri nom. brzdis a smerujes k lavemu okraju, ked si na tom okraji stale natoceny volant, tak citis, ze uz mozes pustit brzdu a za okamih plyn, to parkrat vybehnes z trate kym zistis, aby si pri vyjazde bola akurat na pravom okraji trate. potom rovina a tiahla zakruta vpravo, nebat sa, on je nepravidelna, takze zbytocne netocit vlavo. nasleduje klopenka vlavo, tak taka, ze si vsimki vygumovanu stopu, tam uz brzdis, musis tratit tu bielu klopenu cast k lavemu okraju. ja si sledujem utvary na tratia podla nich viem, kedy pustit brzdu a kedy uz je cas na plyn. nasledujuce su na plno, nasleduje dlhsia tiahla vlavo, tam staci smerovat k lavemu okraju na chvilu pustim plyn a znovu naplno pekne preletim az k poslednej miernej vpravo a cielova rovina :)

ano, dost casu na to treba :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | pon srp 22, 2011 11:06 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak jezdim teprve par dni. Casem snad na to taky prijdu. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar macodk3 | pon srp 22, 2011 11:23 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Ja mám asi iba občas dobré chvilky kedy všetkých veselo predbehnem a som prvý, inokedy ma jeden zo súperov tak šikovne drgne v zákrute že dostanem krásny šmyk a potom sa to už ťažko doháňa... to ma vie veľmi naštvať!
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar marajs73 | pon srp 22, 2011 11:33 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Co tě nezabije, to tě posílí.
Dávej si bacha z které strany předjíždíš. Když jsi jen trošku rychlejší, jeď vnitřkem. Lepší je přibrzdit, než se nechat vykopnout. Nedělají to všichni. Pak je třeba pamatovat si jména. Ale slušní jsou většinou i rychlí a málokdy je předjíždím. Ale poslední dobou častěji a časteji :D
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | pon srp 22, 2011 11:40 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

hej, kazdy dotyk s autom znamena pol sekundy straty, takze ak chces prejst, tak lepsie premyslat ako v sachoch, ci sa prepleties alebo nie. ja mam nervy najviac na motakoch, co si hru spustili dnes a hned vbehli na multiplayer so zakladnym autom a naviac aj jazdia a pritom nerpzoznaju ani smer trate :) najma ak ich vidim a oni idu uplne inym smerom ako ja :) a este ho zmeni :) to ich casto zostrelim ako raketa :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | úte srp 23, 2011 12:15 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak ti co jezdi ve spatnem smeru, tak jsou pruhledni ne? Jinak ja se nehandrkuji s ostatnimi, radsi zpomalim a necham je jet, ale jsou taci, ze te zkousi vytlacit a je jedno, jestli jedes vnitrkem nebo venkem. Pak jsou taci, co si z tebe v zatacce udelaji super mantinel, ze makatchko? :D ale vetsinou narazim na slusne jezdce, co se nesnazi te vydrbat.

Jen by me zajimalo, jsou tam taci, kteri jsou za mnou a pak najednou zazracne skoci prede me, jako fakt najednou skokem se predemnou objevi auto, to auto tam skoci od nikud, to jsou latence serveru nebo hackeri?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar makatch | úte srp 23, 2011 3:50 am

Real Racing 2 HD ($9.99)

Metalgirl
Ja jazdim s pohladom z kabiny, takze ked o niekoho nechtiac bokom skrtnem, tak to ani nevidim. :)
Sorry.


Odoslané z môjho iPhonu cez Tapatalk.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2924
Registrován:
ned pro 06, 2009 10:22 pm

Uživatelský avatar macodk3 | úte srp 23, 2011 8:56 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

MG: To sú ľudia ktorý majú pomalé internetové pripojenie a tak im to laguje.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar Metalgirl | úte srp 23, 2011 12:06 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

No jen aby, na strankach firemintu jsem cetla vlakno, kde maji nahlasovat hackery, ale jak se dany hacker pozna, to uz tam nedodali. Nebo jsem to prehledla.

Makatch: v pohode, se stava, ze tam clovek drcne do druheho. Vsak se tomu smeju :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | úte srp 23, 2011 2:58 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

priehladni su zaroven ako vzduch, automaticky su priehladni ked otocia do protismeru. Takze ak vidis ZJAVNE niekoho ist do teba v protismere, nemusis sa bat. Dalej je priehladny po nejakej havarii, tam su podmienky vzniku priehladnosti divne, umoznuje to ducharinu, tj. ked niekto cez teba prejde.

ti skakajuci vznikli po niektorom z predoslych upgradov, mna nesmierne seru, pretoze sa len nepremiestnia ale v skutocnosti bleskovou rychlostou prefrcia, takze ides za nim, zalaguje, takze do neho drcnes, havarujes prinajlepsom to prezijes, potom je za tebou, ide tvojou stopou a ked sa mu obnovi spojenie, tak cez teba preleti ako gulka. Ked vidim takeho poskakujuceho, najlepsie je skusit byt pred nim, ak si prave v intervale jeho skokov, si v prdeli, musis si nejako vydedukovat trasu, kadial nepojde. Alebo ho vyrazit z trate. Oni vedia, ze im to laguje.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | úte srp 23, 2011 4:14 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

To byla reakce na to, že jsi psal, že tam jsou tací, co jezdí v protisměru, tak jsem na to reagovala, že ti jsou stejné průhlední, takže ti mě neštvou. Potom vím, že jak přejede přeze mě, tak je taky průhledný, ale pak jak už je zadkem auta u mojeho čumáku, tak stejně do mě drcne trochu, není to dotažené. No ti skokani by mě fakt zajímalo, protože takhle předemnou jich skáče několik a to není šance předběhnout.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | úte srp 23, 2011 6:19 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

no to nie je. ja to ale tak neprezivam, kedze som obvykle v prvej polovici a tam uz taki su v mensej miere :)

po vikende, ked som nehral, som padol o 14-15 miest na 54., teraz som 47. a prave som ukoncil 200 hodin spusteneho rr2hd. predpokladam, ze je to hruby cas :)

prave (23.9. medzi 19.00 az 20.30) som natrafil na 9LP ktory ma v jednom zavode ghostom vysachoval, co som mu jemne vratil. naskeeujucich asi 15 zavodov? mal krv v ociach a neustale sa ma snazil obuchat :) tak som sa z neho tesil, ze pozrime sa, hrac na 35. mieste, ktory vie velmi dobre, co je to vrazit do hraca pred nim, urobit ghosting :) a nedojde mu, ze taketo maniere mu moze niekto aj vratit? ;)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

goro44 | stř srp 24, 2011 7:57 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

xb se zbláznil :shock: jezdí Golfem a ještě horší je že mě snim i porazil :lol:
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 276
Registrován:
pát pro 03, 2010 4:05 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 9:16 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Oni sa v top10 len udrzuju v rebricku, musia kazdy den jazdit, ako som pisal, stacilo mi tri dni nehrat a zletel som o 14 miest. Pocitam, ze naspat na 40. miesto mi bude trvat 7 dni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 10:00 am

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

goro44 píše:xb se zbláznil :shock: jezdí Golfem a ještě horší je že mě snim i porazil :lol:

Ani nemluv, oni se vsichni na vrchu zebricku zblaznili, jsem vcera jezdila za nimi a rikam si, tsk bud to flakaj, nebo jsem se tak zazracne zlepsila. :ROFL:

Fair M: tys na me cekal pred cilem? Nebo proc ses tam tak zasekl? :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marajs73 | stř srp 24, 2011 12:10 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Od mala vím, že dámy mají přednost :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 12:33 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

marajs73 píše:Rony, radši mně sejmi než abys brzdil, mně někdy rozhodí manželka, jindy zas něco jiného a někdy se tam motám asi jako se dvěma promile :)
MG-to jsou moje iniciály skutečného jména a příjmení. Chvíli jsem myslel, že jedu dvakrát, a taky mám černou :)


Ked vidim, ze ma pustas, tak idem, castokrat nestiham :-)


MG: je to skoro ako tanec, musis citit, ze TERAZ si nasadla do lajny na trati a doslova citis, ze teraz je to idealne. Dokonca aj Arcana s tymi ostrymi zakrutami sa da pekne prejst, len je to dusevne narocne :) Napr. musis vediet a dodrzat dobrzdenie este pred zatocenim a potom vediet, ze na hrane tych ostrych zakrut musis mat idealnu rychlost a vtedy ked pustis brzdu a das plyn, tak napriek ocakavaniu ta to krasne vynesie von. Keby si dalej brzdila, ides do mantinelu.


Dnes pre ostatnych jazdenie po Kings.

Zdanlivo jednoduchá trať. Vyžaduje však chirurgickú presnosť, ktorá je však zvládnuteľná až nakoniec skoro mechanická. Najväčšia vražda je otočenie volantom doprava (samozrejme vyhýbanie sa je niečo iné)

Pri štarte prvé tri zákruty na plný plyn, dôležité je držať sa na ideálnej čiare (tá je po štarte iná a do optimálnej závodnej sa dostaneš až po tretej zákrute). Preto tu idem až k žltej čiare, pri výjazde je krátka rovinka, ktorú sa snažím ísť rovno (každé natočenie spomaľuje akceleráciu), znovu do druhej a ZNOVA až k žltej čiare. Od polky zákruty už znižujem natočenie aby som sa dostal k pravému mantinelu. Myslím, že nie celkom natesno, povedzme, ze v pravej časti trate.

Ide tretia zákruta, tam už idem skoro na hranu možností, lebo neuberám plyn a preto idem pekne plynule k žltému okraju vľavo. Tu už naozaj sledujem, či sa príliš nedostanem k pravému mantinelu (ak som netrafil zákrutu správne).

Štvrtá zákruta už znamená, že musím korigovať rýchlosť. Smerujem na vygumovanú trasu a presne na jej začiatku KRATKO (pol sekundy) pustím plyn a znovu šlapem, už nejdem až k žltej čiare!!! a pri výjazde by ma to malo vyniesť pekne k mantinelu vpravo ale tak, aby som nemusel volantom nič korigovať a ísť dlhú rovinku rovno.

Nasledujú už závodné pokyny pre ďalšie čisté (cieľovou čiarou prechádzam naplno, nie zo štartu) prejdenie trasy. Tie sa zjednodušujú nasledovne:

Po dlhšej rovinke idem stále s mantinelom vpravo (tesne ale radšej nejaký ten odstup), žiadny pohyb volantom. Blíži sa zákruta, mierim k vygumovanej trase, tesne predtým púšťam plyn, niečo medzi 0,5 až 1 sekunda (sekunda je už dosť veľa). Idem viacmenej po vygumovanej trase a smerujem plynulo k pravemu mantinelu ale tam sa moc nezdrzujem (akoby sa len od neho odrazim) a zasa smer vygumovana trasa, tu tiez pustim plyn ale nakratsie (vid popis tretej zakruty po starte). To iste opakujeme dokola :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar macodk3 | stř srp 24, 2011 1:12 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tuto to riešime ako profesionálne závody :D ..podla mňa z tejto hry by sa dalo človeka úplne vycvičiť na ozajstného jazdca.. Ináč, chcem sa spýtať že ten "xb" má naozaj len golf a dokáže s ním tak dobre jazdiť, alebo to je nejaký hack?
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 1:31 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

xb Nie je to hack a da sa v klude obist. On neni podvodnik. Problem je, ze musis rozlisovat tie VWcka, niektore su relativne dobre a ked ciste jazdis, tak 3/4 jazdcov su amateri s desiatkami chyb v jazde, takze nemas problem. Porovnaj si ho na rovinkach, ak nedomoces vyjazd zo zakruty, tak by si mal jeho auto predbehnut.

Co ma ale zaujalo, niekolkokrat som zachytil hraca "Guest" na bielom Camaro SS, tusim vcera znova.

Nesmierne dobre mu to jazdi, az som pojal podozrenie, ci nieco nepouziva. Vsetky zavody mal take casy na kolo, ze som mrkal. SAmozrejme prvy.

Potom som sa s nim dostal na MontClair, dobehol ma a DVE kola som to tahal s nim za chrbtom, ked sa ma snazil predbehnut a uplne som sa vycerpal tym, aby som nespravil chybu ale az tento jediny zavod som ho porazil.

Napadlo ma jedine schodne riesenie, ze nema sice ziadny hack ale na riadenie pouziva nejake pomocky, idem fantazirovat:

predstav si stroj, kam upevnis ipad. Ten sa naklana podla naprogramovaneho postupu a samozrejme vie aj na obrazovku prikladat "umele" prsty. Muselo by to byt ale zaroven mozne ovladat rucne, takze ak si sa dostal na prve miesto, nabehol si autom na idealnu ciaru a dalsie uz riesil program. Ale nemyslite, ze je to lahke taketo nieco vobec naprogramovat.

U toho by som hacknutie predpokladal, lebo fakt sa mi tie casy na kolo zdali az neuveritelne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar macodk3 | stř srp 24, 2011 1:41 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Toho som aj ja stretol niekoľko krát.. a pochybujem že by si niekto dával tú námahu a programoval nejaký stroj kvôli nejakej hre za ktorú aj tak nič nedostaneš.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 1:46 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

V Time Trial, kde sa jazdi jedno kolo na cas, sa niekolkokrat mazali vysledky, ktore tam niekto nasypal po modifikacii.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 3:48 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Právě, že ne. Já dneska za ním jela, on měl zase golfa a na rovince se ho nedalo předjet. prostě nedalo, já s camarem. To byla rovinka hned po startu. Stejně byl rychlejší.

Jinak, neměl bys rony čas udělat nějaká ta videa, jak projíždíš trať? Jelikož na tom Kingu, ať se snažím, jak se snažím, tak stejně jsem tam pomalá. Výhoda u té verze pro iPod je to, že jak člověk jezdí quick race, tak tam jsou vyznačeny ideální stopy, na iPad verzi to prostě není.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 4:26 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

tunovala si ho? ja som ako blb jazdil na netunovanom a zistil som to az ked som bol kdesi v rebriku na 59. mieste :) rozdiel som citil :)

neviem ako natocit video jedine screeny a potom nieco mam na youtube.com/spravodaj

problem kingu je, ze cokolvek mimo ideal a vela stracas. ja som si ho parkrat prebehol sam ale ideal som nasiel az teraz nedavno.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 4:36 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Já jakožto ženská ideál nenajdu, pokud mi ho tam nenakreslí, nějak se nezabývám fyzikou auta v zatáčkách atd. V normálním provozu to ani nepotřebuji, takže pokud to není vyznačené, tak konec. :D Jestli myslíš tím tuningem ten performance, co tam je, tak to jsem provedla. Zvýšil se mi výkon a více jsem tam nějak možností na tuning nenašla.

No natočit jedině nejspíš kamerou jak jezdíš. Ale to jen v případě, že by se ti chtělo. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 4:47 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

u kings sa jazdi viac k pravemu okraju, keby sa dalo nahlasit obaja na isto ist kings, tak by si sla za mnou a hned by si to vedela :) podstata je, na kings sa nebrzdi :) a neumiestnis sa ak sa nevymoces spomedzi aut bez dotyku. predbehnes este nanajvys o triedu slabsich a to je vsetko. na kings maju sancu na bednu len najlepsi.

pekne na trening je aj Kinley, tu som na zaciatku jazdil aj na gtr, da sa rychlo zvladnut, lebo pri brzdeni sa modlis na jednom, dvoch miestach. treba vediet, ze camaro ma slabsie brzdy ako ostatne auta, takze tak tak vyrovnava scirocco a na technickych tratiach moze camaro stratit.

kings: co najmenej prudkeho zatacania, skus si nastavit mensiu senzitivitu zatacania. mne to pomohlo. tiez ako sedis. cele telo musi byt ukotvene, aby si sa pri jazdeni po kings nehybala, senzory to zachytavaju ;) na rovinkach mam ruky oprete o stehna takze idem celkom stabilne a ked to trenujes, pojdes vtedy mozno o pol sekundy pomalsie ale ziskas na rovinkach.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 5:22 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

rony, to právě dělám, mírně zatáčím, jezdím u venku tratě, do zatáček jezdím ke středu (nebude tady chyba?), brzdu tam nepoužívám vůbec, do smyků se taky při zatáčení nedostávám, ruce opřené o opěradla, ale prostě nevím, co je stále špatně. No kings kašlu, tam se smířím s tím, že dojedu, jak dojedu a hotovo. Takové tyhlety věci vím, ale stejně to nestačí. Jedu, jedu a najednou okolo mě banda ostatních, nějakých 5-6 mě předjedou. Na kings asi v životě nepříjdu.

Taky by mě zajímalo, jakto, že mám tedy camaro, jedu na rovince, vedle mě jede stejné camaro, které je rychlejší, než moje camaro. To není prostě logicky možné, když oba mají ve hře stejná auta, která ve hře akcelerují stejně, nemluvím po výjezdu ze zatáčky, ale třeba při odstartování, kde trať začíná rovinkou.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marajs73 | stř srp 24, 2011 6:06 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Na startu tě může předjet stejné auto asi díky lagům. Já jsem vypozoroval, že když startuju přes WIFI, tak jsem pomalejší než některá stejná auta, za to přes obyčejné Edge všem ujedu, 3G je mimo můj dosah, takže jsem nezkoušel. Jo a má WIFI je značková s vynikající odezvou do světa (sloane).
Mám za to, že i to může být důvod tvé "pomalosti". No a je jasné že při perfektně zvládnutém výjezdu ze zatáčky tě můžu předjet jako bys jela v trabantu :).
Pamatuj dříve brzdit, trefit apex zatáčky, co nejdřív ( v půlce zatáčky i dřív na plyn. To je důležité. Jenže když ti někdo visí za zadkem tak zase musíš jít později na brzdy a hlídat vnitřek ať ti tam nevleze a zase co nejdřív na plyn, a to vše bez kvílení pneumatik.
Asi nejradši mám Notting Forest, tam bez lehkého gumování mám pomalejší časy než při "negumovací" jízdě.
Tak řekni, že už je to lepší :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 6:13 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Dělám co mohu. :D Je možné, že je to díky pomalejší wifi, i když asi nic nepoznám, mě se hra netrhá atd. Jen jsou ti skokani sem tam. Já mám ráda aarlburg forest, tam se mi daří, až na tu jednu zatáčku před cílem, tam si na ni musím dávat bacha. Nesnáším totálně arcana. Jako, abych se nevysekala v zatáčkách, tak brzdím do nich strašně moc brzy, v tu dobu ostatní šlápnou na brzdu později a tam mě pak předjedou, to je jasné, tam ani o tom nepochybuji. Jenže, když se snažím brzdit do zatáčky o něco později, jak to vidím u ostatních, tak se vysekám nebo chytnu šmyka. :D Ale jo, je to lepší. :) Snažím se.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marajs73 | stř srp 24, 2011 6:23 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Před zatáčkama jsou různé stíny na trati, tam si přesně postupně najdeš brzný bod. No a pak s citem, když nejedeš svou standartní rychlostí( někdo do tebe bouchne) nebo naopak jedeš s pětisekundovým náskokem a tedy rychleji než normálně v závodě, tak se brzdný bod musí přesunout.
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 6:24 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Počkej, jaké stíny na trati?

EDIT: Akorát u verze na iPod mi to ukazuje na trati ideální stopu, ale na iPad verzi nic. :( Jako ne přímo v MP, ale třeba v quick race.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 7:27 pm

Real Racing 2 HD ($9.99)

tiene na trati, asfalt nie je jednofarebny, vsimaj si rozne tiene budov a podobne, presne tak, podla nich si pamatam brzdny bod, takze viem, kedy brzdit, kedy na plyn, toto mam zmaknute na kinley a castelona. ak nemam vyraznu strukturu na trati, tak uz trpchu vaham ale tam volim istotu ak som prvy, polavim.

cela finta je naozaj v rychlom vyjazde zo zakrut, ak on pred tebou toto neovlada alebo spravil chybu, vtedy mam obrovsku sancu, neexistuje, aby siel predomnou niekto excelentne a ja brzdil neskoro, plyn neskoro, aby som ho obisiel :)

preto sa snazim, ale to ta teraz nemusi zaujimat, o vyborny start, aj ked vela hracov je posranych ak ma tartovat z konca pola a zbabelo ukoncia pred startom, tak mne to obcas vyjde aspon do prvej polky a casto na bednu ;)

ale ak dnes stretnem jazdca ulipp, tak mu asi jednu uvalim, obuchavac :))))

boli ma rameno z tejto hry!!!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | stř srp 24, 2011 7:30 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

http://imageshack.us/photo/my-images/836/obrzek2.png/
Tyhle stíny jsou pomůcky pro určení a zapamatování brzdných bodů, teda alespoň pro mně.

http://imageshack.us/photo/my-images/808/obrzek1.png/
Tak se někdy daří mi. (málokdy) :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 7:38 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

marajs73: Děkuji za obrázek pro znázornění. Nějaký flek tam na trati vidím, tak se zkusím na to zaměřit. Jinak dnes jsem taky byla první. Na aalburg forest, nevím, co tam rony vyváděl, bo byl první a pak ze závodu odešel, potom jsem tam bojovala s nějakým Fallen, ten se mě snažil vytlačit z trati, nakonec jsem se nedala a skončila jsem první. Ale kdyby to rony dojel celé, tak bych byla druhá. :)

Jinak jednou se mi stalo, že všichni ze závodu odešli, bylo nás celkem 4 hráči a já pak taky vyhrála. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marajs73 | stř srp 24, 2011 7:45 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Jo to se stává. A taky hned na startu, je tam třeba 12 lidí, začne startovní odpočet a pak se něco pokazí a já se objevím na prvním místě ve výsledkové listině.
Ale radši dojedu třeba třetí, ale po souboji, který mně nadchne.
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar Metalgirl | stř srp 24, 2011 7:47 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Tak já tam moc soubojů nemám, ti lepší mi poodjedou, ti horší jsou za mnou. Sem tam se stane, že se s někým na trati předjíždím a handrkuji.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar rony | stř srp 24, 2011 9:16 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

mg: mal som navstevu, takze som zahodil ipad :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar marajs73 | pát srp 26, 2011 5:42 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

Dobrá věc:
Zacouval jsem do cíle, přeplo se to na výsledkovou listinu, ale ještě mi běžel čas. No smíchy jsem lapal po dechu. Sám na sebe jsem pak koukal jak se otáčím a projíždím cílem a pak se mi zastavil čas. :)

Rony: Krugerfontein jsem tě čekal a ty takhle jo ? :)
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pon čer 09, 2008 9:03 am
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar rony | pát srp 26, 2011 6:19 pm

Re: Real Racing 2 HD ($9.99)

netusim :) ale v jednom preteku, chengan som bol sokovany, bol som si isty, ze nie si predomnou, odrazu ta vidim pri pravom mantineli ako sa zotavujes asi zo zrazky. dovtedy som myslel, ze nejazdis

ale dnes ti ide karta, sakra :) ked si takto v pohode a nie je posledne kolo, necakaj ma, nemusis vidiet, ci na mna netlaci dalsi, skoda by bola mu darovat miesto :) ja sa vtedy aj snazim zdrzovat ho, lebo musi viacejkrat skusat a menit idealnu stopu.

ochu ma sere dprofessor, ten si nerobi problemy s agresivnou jazdou :)

strasne ma boli z hrania rameno, to ako stiskam palec na plyne a neviem sa preorientovat na lahky dotyk.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé