Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Spokie | sob bře 24, 2012 12:22 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Tiez mam iFiles a Buzz player. Mam pocit ze film sa do buzzu nekopiruje ale len presmeruje nakolko ked ho chcem v buzzovi premenovat tak mi vypise chybovu hlasku. Taktiez ked stahujem titulky srt v safari tak mi ponukne na otvorenie len buzz player hoci kedysi tam bolo aj iFiles. Nastastie ifiles ma vlastny prehliadac. Problem je ze dost zavisi z akej stranky clovek stahuje titulky, nakolko raz to ide v safari raz v iFiles a pod. Je to proste alchymia :)
 

fAUSt | pát lis 16, 2012 9:27 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Zdravím, mám OPlayer Lite a když chci něco stáhnout například z ulozto, tak mi napíše, že z počítače je již stahováno a že pokud používám downloader, tak mám zrušit souběžné stahování, jenže nic takového tam není. Funguje Vám to někomu? Případně co je nejlepší program MOMENTÁLNĚ na stáhnutí seriálu + titulky a přehrání v ipadu?
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 347
Registrován:
pon dub 11, 2011 11:16 am

elle | pon pro 03, 2012 10:26 pm

filmy přehrávání v iphone5 a ipad4

Ahoj všem, mám velkou prosbu, snažím se tu přijít již nějaký čas na to, proč mi ipad ani iphone no viz up nelze synchronizovat s filmem stáhnutým nejen v avi /coz jsem pochopila, ze jit ani nemusi/ takze jsem viz rady výše konvertovala do MP4 a stále mé itunes nevidí tento film -
otázka 1: Jak mám ten film synchronizovat s iph a ipad, když není vidět jediné video? Moc díky za rady...e
 

fAUSt | ned pro 16, 2012 8:40 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Tak jsem si stáhl nějakej free Downloader a tam si bez problémů stáhnu seriál, poté i titulky normálně v safari. Používám OPlayerHD Lite, kde jde navolit i kódování titulků, protože ty jsou nativně ve formátu, kde české znaky jsou nahrazeny různými čtverečky,atd....JENŽE, když tam dám to kódování UTF-8, tak tam ty české znaky chybí úplně, zkoušel jsem různé kódování, co tam jsou, nevíte jak to nastavit aby to běhalo korektně? Moc díky za každou radu
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 347
Registrován:
pon dub 11, 2011 11:16 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé