Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

STREETER | úte dub 19, 2011 5:28 am

Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá nějaké smysluplné řešení na jediný problém, který iPad má. Jsem vášnivý divák všemožných US seriálů. Problém je v tom, že ráno když odcházím tak ještě k novému dílu titulky nejsou. A jábych rád nějak stáhl titulky přímo v iPadu. Zkoušel jsem prohlížeč v Buzz playeru, ale ten to nezvládne.
Má prosím někdo nápad jak ven z toho problému. JB nechci.
Předem dík.
Obrázek

iPhone 4 32GB Vodafone CZ
iPad 16GB WiFi verze
Mac Mini 1. gen 2,4 GHz 4GB RAM
http://www.jablickar.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 125
Registrován:
pon led 12, 2009 6:32 pm
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar rony | úte dub 19, 2011 6:06 am

Re: Titulky přímo z iPadu

Neexistuje.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar JackieTran | úte dub 19, 2011 9:04 am

Re: Titulky přímo z iPadu

A zkousel jsi v safari si to stahnout?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

ls8 | úte dub 19, 2011 9:08 am

Re: Titulky přímo z iPadu

V Safari stáhnout titulky k filmu uloženému v přehrávači (CineXPlayer, Buzz Player, AVPlayer, OPlayer)? Bez JB? Jak?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

carlooser | úte dub 19, 2011 9:15 am

Re: Titulky přímo z iPadu

A co iCab browser?
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 183
Registrován:
stř zář 16, 2009 8:02 am

ls8 | úte dub 19, 2011 9:16 am

Re: Titulky přímo z iPadu

A co s ním?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar JackieTran | úte dub 19, 2011 9:18 am

Re: Titulky přímo z iPadu

ls8 píše:V Safari stáhnout titulky k filmu uloženému v přehrávači (CineXPlayer, Buzz Player, AVPlayer, OPlayer)? Bez JB? Jak?

A proc by to neslo?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

mrzic | úte dub 19, 2011 9:34 am

Re: Titulky přímo z iPadu

Nebude to tím, že každý z přehrávačů má své vlastní úložiště/knihovnu videí. Když stáhnu v safari titulky, jak je uložím právě k filmu, který mám v daném úložišti?
P.S.: Nešlo by to přes GoodReader? Filmy mít v GoodReaderu a pak dodatečně stáhnout titulky a pak film s titulky otevírat přes " otevřít v..."
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

ls8 | úte dub 19, 2011 11:06 am

Re: Titulky přímo z iPadu

Jackie, jak přesně? Předpokládejme, že mám film nebo díl seriálu v některém z prohlížečů videí (CineXPlayer, Buzz Player, AVPlayer, OPlayer). Jak si přímo v iPadu stáhnu titulky třeba z titulky.com nebo opensubtitles.org a dostanu je do příslušného přehrávače videa?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Spokie | úte dub 19, 2011 12:44 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Neviem ako ine prehravace ale napr. CineXPlayer potrebuje aby titulky boli vo formate UTF-8. Co moze byt dalsi problem ako to prekonvertovat v iPhone/iPade.

Taktiez by ma zaujimalo ako to urobit. Jedine co ma napada tak niektore prehravace vedia urobit wifi "FTP" server. Ci by sa nedalo urobit nieco take, ze cez telefon stiahnes titulky a do ipadu ich nahras cez wifi priamo do tej aplikacie.
 

ls8 | úte dub 19, 2011 12:47 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Formát titulků zatím neřešme. A když je budu umět stáhnout přes telefon, tak je budu umět stáhnout i přes iPad. Otázka je: jak?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Spokie | úte dub 19, 2011 1:19 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Otazka je ako dostat titulky z priestoru (uloziste) Safari do ulozista pre Player. V ramci jedneho pristroja to asi nepojde. Preto som to chcel pomocou dvoch. Ak na jednom vytvoris WIFI server a druhym sa na neho pripojis tak vies ho tam tym padom nahrat.
 

Lincoln Six Echo | úte dub 19, 2011 1:20 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Z titulky.com jsem stáhl titluky pře iCabMobile:

Obrázek


Otevřel v iFiles a rozbalil:

Obrázek


A nakonec otevřel v OPlayer HD Lite
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

roschfoure | úte dub 19, 2011 1:23 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Jde to a celkem jednoduse. V programu Downloads Lite - Download Manager od Hian Zin Jong stahnes titulky, rozbalis je v nem a das otevrit v OPlayer. Serial si predem vloz v OPlayer do slozky inbox. Prejmenuj titulky a koukej.

Stahnuti odzkouseno ze serveru titulky.com (i login). Presunuti z downl... do OPlayer take odzkouseno.
 

ls8 | úte dub 19, 2011 1:39 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Takže je to o asociaci přípony SRT ve video přehrávači. Tuto příponu nemá asociovanou ani jeden z přehrávačů které používám, tedy CineXPlayer ani AVPlayer. Zkusím tedy OPlayer.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar JackieTran | úte dub 19, 2011 2:35 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Mam BuzzPlayer i AVPlayer, pokud ma iphone ci iPad JB tak jde jednodusse u vsech prehravacu,ale kdyz je idevices vbz Jb tak,to jde jenom u BuzzPlayeru.

Pres safari si stahnes nejake titulky k danem videu,je treba aby ten soubor mel stejny nazev jako to video.Po stazeni se te zepta kde to chces otevrit a ty zvolos buzzplayer.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

ls8 | úte dub 19, 2011 2:39 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Jackie, ty i já máme iPad2, na který není JB. A původní tazatel v prvním příspěvku píše
STREETER píše:JB nechci.

Takže jsem uvažoval pouze řešení bez JB. V tom případě tedy lze rovnou vyloučit CineXPlayer a AVPlayer, protože ty nepodporují výměnu souborů mezi aplikacemi. Zkusil jsem tedy OPlayerHD, ten mi titulky stažené v GoodReaderu vzal. Ale třeba iCabMobile mi hlásí, že není nainstalovaná žádná aplikace asociovaná s příponou SRT. Ale GoodReader správně našel OPlayer a titulky do něj vložil. Buzz Player HD nemám, ten také podporuje přijetí SRT souboru z jiné aplikace?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Carabei | úte dub 19, 2011 2:50 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Buzz player myslím titulky nezobrazí,což může být problém. V OPlayer jde soubor titulků i přejmenovat, takže pak není problém s nesprávným pojmenováním ;)
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

ls8 | úte dub 19, 2011 2:52 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Ano. A nejen přejmenovat, ale také přesunout ze složky Inbox, kde skončí po importu z GoodReaderu.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar JackieTran | úte dub 19, 2011 3:06 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

ls8 píše:Jackie, ty i já máme iPad2, na který není JB. A původní tazatel v prvním příspěvku píše
STREETER píše:JB nechci.

Takže jsem uvažoval pouze řešení bez JB. V tom případě tedy lze rovnou vyloučit CineXPlayer a AVPlayer, protože ty nepodporují výměnu souborů mezi aplikacemi. Zkusil jsem tedy OPlayerHD, ten mi titulky stažené v GoodReaderu vzal. Ale třeba iCabMobile mi hlásí, že není nainstalovaná žádná aplikace asociovaná s příponou SRT. Ale GoodReader správně našel OPlayer a titulky do něj vložil. Buzz Player HD nemám, ten také podporuje přijetí SRT souboru z jiné aplikace?


Taky proto jsem napsal zpusob jak na to,kdyz nema JB ;) V Buzz to jde.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

STREETER | úte dub 19, 2011 3:53 pm

Re: Titulky přímo z iPadu

Tak jsem vyzkoušel vaše rady a děkuji za ně.
Nejlepší a nejlevnější rada je od uživatele @roschfoure. Tohle funguje spolehlivě jednoduše. Jediná chybička je bohužel ten OPlayer. Mě so prostě nějak nelibí, zatím mám jen lite verzi, ale BUZZ je prostě lepší.
@ls8: Vystihl jsi to naprosto přesně. Jde o to, že žádný přehrávač se k titulkům s příponou .srt nehlásí. Jen a pouze OPlayer. Což mi přijde trochu škoda.
@Jackie: Vůbec jsem nepochopil jak to myslíš. Vždyť titulky v Safari ani nestáhnu. Pokud jsou v .srt, tak se mi jenom otevřou přímo v Safari a uložit nejdou, no a pokud jsou v .rar nebo .zip, tak samozřejmě vůbec nic (ale to je jasné). Nicméně ani když jsem je stáhl přes Downloads Lite - Download Manager, tak stejně se k nim Buzz nehlásí, ani pokud existuje stejně pojmenované video.
@eRiper: Tvoje metoda taky funguje a v podstatě stejně jako od roschfoure jen místo Download Manageru použiješ iCab a iFiles. Pokud obě aplikace vlastníš, tak je to ideální, pokud ovšem jako já nemáš ani jednu je to horší :)
@Rony: ještě stále si to myslíš?

Nakonec mi tedy nezbyde nic jiného než zakoupit ještě OPlayer HD, zatím to budu zkoušet s Lite verzí, ale první pokus proběhl úspěšně. Každopádně všem díky za snahu přijít na to. Vidím, že nejsem sám kdo to někdy řešil

EDIT:// Chtěl bych požádat uživatele @roschfoure, zda by bylo možné "jeho" návod publikovat na Jablíčkaři. Pevně věřím, že toto téma bude zajímat více lidí.
Obrázek

iPhone 4 32GB Vodafone CZ
iPad 16GB WiFi verze
Mac Mini 1. gen 2,4 GHz 4GB RAM
http://www.jablickar.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 125
Registrován:
pon led 12, 2009 6:32 pm
Bydliště: Pardubice

ls8 | pát dub 29, 2011 9:10 am

Re: Titulky přímo z iPadu

STREETER píše:@ls8: Vystihl jsi to naprosto přesně. Jde o to, že žádný přehrávač se k titulkům s příponou .srt nehlásí. Jen a pouze OPlayer. Což mi přijde trochu škoda.

AVPlayerHD po poslední aktualizaci také přijímá SRT titulky z jiných aplikací.

Obrázek
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Weithfisto | pon čer 06, 2011 10:34 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Panové, povedlo se Vám někomu neco stahnout z www.uloz.to ? pouzivam iFiles a nemuzu ani zaboha se dostat ke stazeni neceho, ze share-rapidu jsem to uz osefoval, ale u uloz.to se nedostanu pres obrazovku z heslem dale. nějaké nápady ? nebo doporučit servery z kterých jdou data stahovat dobře ?

Díky
 

Mortez | pát črc 22, 2011 10:59 am

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

A jak se ti to povedlo z share rapisu?:) me to nechce jit:-/ pouzivam iFiles
..iPhone 5S, 32GB Silver, iOS 7, Vodafone UK..
iPod classic White 30GB
iPad 2 64GB WIFI - white
iMac "21,5", i3 dual core 12GB RAM
MacBook Air 13-inch, mid 2012
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 252
Registrován:
pát črc 10, 2009 2:00 pm
Bydliště: Praha

himmerf | ned črc 24, 2011 8:45 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Z ulozto.cz to umi stahnout Terra web browser :-) a pak se to akorat otevre v necem jinem,v mem pripade Azul. odzkouseno mnohokrat... Titulky ale stahnout Terra neumi... :-(
 

holotik | stř říj 19, 2011 9:17 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Ahoj používal jsem vždycky Downloader Lite a otvíral v oPlayeru ale po aktualizaci na iOs5 se mi film nikdy neotevře v programu které to umí přehrát. Myslíte zě je to tím downloaderem? Že je potřeba počkat na aktualizaci?
Potřebuji oba programy free. Dík za rady.

Edit: tak downloader lite jsem aktualizoval ale stažený film se stále neotevírá ani v oplayeru ani v buzz playeru :(( už jsem z toho bezradnej...
Nějaký typy?
Host
Host
 
Příspěvky: 22
Registrován:
stř pro 10, 2008 6:27 pm

dunihlav | úte říj 25, 2011 10:12 am

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Ke stahování čehokoli používám iFiles. Pro přehrávání používám BuzzPlayer. Film a titulky bez problému lze stáhnout přes iFiles, asi by to šlo i přes buzzplayer stahovat, ale zvyk jsem si takhle pracovat. Často stahuju titulky třeba s titulky.com tam je potřeba kliknout na ty titulky ale místo stažení se otevřou ale po otevření to lze uložit, tím pádem stáhnout. Titulky pak jen zkopiruji přes ifiles do buzzplayeru, pokud to nejde, stačí jednoduchý trik, přejmenovat titulky na soubor avi, pak už to lze nakopírovat a v buzzplayeru ty titulky přemenovat zpět na správný formát. Titulky v buzz playerovi lze vidět ale musíte si to v nastavení povolit a srt přehrává bezproblému. V podstatě lze ipada mít i jako nativní zařízení kam si můžeš stahovat jakýkoliv videa a pouštět si to s titulama, bez toho abys potřeboval jiný počítač (jako např. air videa-pozn. skvělá app na stream videa z počítače do iOS zařízení) dnes není problém i bez Jailbreaku. Stačí iFiles + Buzz player. Zatím se mi vše bez problému přehrálo.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 152
Registrován:
ned dub 06, 2008 10:33 pm

Wíťa | pon pro 26, 2011 2:42 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Ahoj, mam stejny problem jako uzivatel holotit. Stahnu film pres downloader lite a chci ho pak otevrit pomoci oPlayer, ale nejde. Proste to nic neudela.

Mate nekdo radu jak spustit filmy z netu v iPadu2?
 

Thomas_36 | stř pro 28, 2011 11:04 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Já jsem to vyřešil trochu jinak. Přes iTunes do BuzzPlayer nahraji videa i s titulky a jede to bez problému. Pouze se v titul krach nezobrazuje korektně diakritika u ž a š, to písmeno proste vynechá. Nevíte co s tím?
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
úte říj 18, 2011 6:23 pm

Uživatelský avatar Pr3dator | čtv pro 29, 2011 11:57 am

Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Thomas: Musíš zmeniť kódovanie na UTF-8.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Thomas_36 | čtv pro 29, 2011 9:37 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Na iPadu, tak to je ještě horší než to bylo. Zatím jsem nenašel nic, kde bych to z latin2 překódoval do utf-8 přímo v .srt
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
úte říj 18, 2011 6:23 pm

merli | pát bře 16, 2012 7:13 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Je zaujem o taku app, ktora zoberie (.srt, .sub) titulky z inej aplikacie (mailu) a ta app ich prekoduje do UTF-8 a posle do applikacii ktore "pocuvaju" na (.srt, .sub)?
Ak ano ... no problem viac ako tyzden by to zabrat nemalo... Lenze... narazam na politicky problem ze neplatim Apple vypalne a kvoli takejto free app sa mi ho ani neoplati platit, ale programujem si v klidku na JB zariadeniach ... Ale ak sa niekto najde, kto to vie "zavesit" na appstore tak mu poslem source ... (len nech ma ten dotycny nekamenuje, ze je to lamersky oprogramovane... programujem ako viem ) :)
iPhone 3GS 16 4.0 JB, iPad2 32 3G 4.3.3 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
čtv zář 16, 2010 9:58 am

Uživatelský avatar Pr3dator | pát bře 16, 2012 7:26 pm

Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Ja by som za takú app kľudne aj zaplatil.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

niky79 | pát bře 16, 2012 8:10 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Thomas_36 píše:Já jsem to vyřešil trochu jinak. Přes iTunes do BuzzPlayer nahraji videa i s titulky a jede to bez problému. Pouze se v titul krach nezobrazuje korektně diakritika u ž a š, to písmeno proste vynechá. Nevíte co s tím?


Nechapu. Tak nastav kodovani primo v BUZZ playeru, je na to ikonka primo pri prehravani, takova s vodorovnymi carkami, nekde u tlacitka Play, mam pocit.
 

Uživatelský avatar francesca | ned bře 18, 2012 9:59 am

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Zacinam si pripadat jako lama...od vcerejska mam ipad2, koupila jsem ifiles i buzz a zaboha do toho nemuzu nic dostat. Pres ifiles se mi mp3 i video misto stazeni otevre, to same v safari a z uloz.to kdyz stahnu jak jako free tak premium uzivatel tak misto zip filu mi to hodi jen odkaz na tu webovku...nejaka rada?
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 284
Registrován:
čtv bře 31, 2011 7:13 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar SteveJSF | ned bře 18, 2012 9:53 pm

Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Ja jsem to ted zkusil v iP4S (iFiles) a povedlo se mi MP3 stahnout. Dostal jsem se k nabidce viz screenshot, zvolil stazeni a objevilo se to v Transfers.
http://img.tapatalk.com/4e666d30-4b28-1674.jpg
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar francesca | pon bře 19, 2012 1:47 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

tak me se cokoli chce hned otevrit, jak pres ifiles tak pres safari..tak asi zustanu na kompu a budu to prenaset do Ipadu...
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 284
Registrován:
čtv bře 31, 2011 7:13 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar tvosi | pát bře 23, 2012 10:24 pm

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

pouzivam video d/l free pro stazeni videa, otevru to video v buzz playeru (tim se tam prekopiruje) a titulky stahnu pres buzz player (je nutne v nastaveni nastavit zobrazovani nepodporovanych souboru) a pak uz jen prehodim titulky do slozky, kde je video :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát bře 23, 2012 11:38 pm

Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Jak dlouho ti trva kopirovani toho videa do toho buzzplayeru? Ono se pak asi az objevi v tom buzzplayeru, samo se nespusti?
Ja to zatm poustim pouze s toho downloaderu a stahuji veci rovnou s titulky :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar tvosi | sob bře 24, 2012 10:14 am

Re: Stahování tituků k filmům přímo v iPadu bez JB

Kopiruje to cca 5-10sekund
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron