Přehráváč pro iPad 2 s moznosti stahnuti filmu+tit. s netu.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Weithfisto | stř kvě 25, 2011 6:05 pm

Přehráváč pro iPad 2 s moznosti stahnuti filmu+tit. s netu.

Dobrý, sháním přehrávač pro iPad 2 , který by uměl stahovat filmy a k tomu že bych si mohl i postahovat titulky. Nebo da se to vubec nějak zajistit aby jsem byl schopen dostat filmy do iPadu jinou cestou než přes itunes ? Hlavně potřebuji aby to umělo schroustat titulky. Za každou radu budu rád dikec moc
 

Merciphonek | stř kvě 25, 2011 6:22 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

někde jsem četl že to jde přes přehrávač OPlayer a Dowloads( klidně i lite) ale teď nevím zda k tomu potřebuješ JB ... ale ten návod byl někde zde na foru ... kdyžtak google , youtube ale jde to ...;) bohužel nevím zda s JB nebo bez ale myslím že bez
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 171
Registrován:
pát bře 04, 2011 4:55 pm
Bydliště: Czech Repubilc

Weithfisto | stř kvě 25, 2011 6:24 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

mno do JB prave nechci jit, vsechno si klidne zaplatim :) ale nechce se me jak blbi kazdy film v PC konvertovat aby ho itunes schroustal, a kdyz budu nekde bez itunes abych byl schopen si neco stahnout a i pustit.
 

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř kvě 25, 2011 7:17 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

Mám OPlayer (ne JB, je normálně v Appstoru), ale jeho funkce download mi nefunguje.
Takže jsem si ještě stáhnul iFiler, kterým avi stáhnu, klidně i rozbalím, pokud je v archivu (RAR i ZIP, dokonce to umí i rozkouskované soubory), a pak jenom kliknu na Avi a dám Open in OPlayer. Počkám tak 2 minuty, než se v OPlayeru objeví a jedu:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Merciphonek | stř kvě 25, 2011 7:27 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

na Ipad 2 JB není myslím ...
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 171
Registrován:
pát bře 04, 2011 4:55 pm
Bydliště: Czech Repubilc

Weithfisto | stř kvě 25, 2011 7:35 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

OP player jsem si uz taky stahl a zjistil jsem ze neumi sosat no :) resp me to nejde, stahuje me prazdne soubory, zkusim teda jeste tu tvoji aplikacku a ta umi k tomu hodit i titulky ?
 

Weithfisto | stř kvě 25, 2011 9:12 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

Sosl jsem si i ten file manazer, ale kurde nejak nemuzu nic stahnout z share-rapid, uloz.to . Nechci filmy sosat jenom pres FTP :( a co teprve titulky
 

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř kvě 25, 2011 10:33 pm

Re: Přehráváč pro iPad 2

Já používám Filer Lite.. stáhne ze share-rapidu vše
Akorát nahoře přepneš do módu pro broswsování, přihlásíš se, znovu jdeš na původní odkaz (tlačítko back mi to vždy jen rozhodí) a už klikneš na odkaz pro download.
v Lite verzi to umí udržet jen 7 souborů, což je dostačujcí na download filmu + titulek, případné odrarování, nahrání do oPlayeru a jedu...
Nevím, jak je to s OPlayer a titulkama, ale myslím že je umí, pokud se jmenují stejně jako film
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Weithfisto | stř kvě 25, 2011 10:54 pm

Download souboru

Zdravim, ma z vas nekdo zkusenost s download souboru ze serveru share-rapid nebo uloz.to a podobnych premiovych ? Pouzivam aplikaci iFiles a nejsem schopen zadny soubor stahnout a nevim jak jinak dostat filmy do ipadu nez pres wifi, jelikoz pc nebude porad pri ruce.

Diky za odpoved
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv kvě 26, 2011 8:17 am

Re: Přehráváč pro iPad 2

MODERÁTOR Barberry.pha POZNAMENÁVÁ:

Nezakladej duplicitni temata, tady v tomto topicu uz resis stahovani souboru a nasledne prehravani tak v nem pokracuj, jeste kdyz ti tady pisou svoje zkusenosti, priste si treba uprav nazev topicu aby si nemusel zakladat novy, tedka jsem ti ho upravil aby obsahoval vse co se tady resi.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

ls8 | čtv kvě 26, 2011 8:20 am

Re: Přehráváč pro iPad 2

Stahování přímo v iPadu včetně titulků jsme už řešili zde: viewtopic.php?f=126&t=43260, doporučuji prostudovat toto vlákno.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Weithfisto | čtv kvě 26, 2011 8:43 am

Re: Přehráváč pro iPad 2 s moznosti stahnuti filmu+tit. s ne

už se mě povedlo stahnout titulky, dokonce i ze share-rapid pokud člověk obnovi stranku tak se k tomu da dostat aby to nestahlo jenom html odkaz ale cely soubor, ale z uloz.to se me to porad nepovedlo, ale aspon ten share rapid, a jak jsem cetl z titulky.com stahovat jde tak timpadem je muj problem vyresen. Děkuji všem zůčastněným :)

Lock. Jeden otevreny topic o tomto problemu uz tady stejne je. viz odkaz ls8 . Barberry.pha
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron