Sháním: Offline data - průvodce pro iPad

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar vbruno | pon čer 06, 2011 8:28 am

Sháním: Offline data - průvodce pro iPad

Sháním aplikaci, která by umožnila šikovně stáhnout průvodce např. Londýna do iPadu. Buď přímo průvodce nebo třeba jen stažená data k určitému klíčovému slovu ve wiki (iCab třebaumožňuje uložit stránku, ale s tím se mi nechce dělat). Vím, že Offline Maps pro iPhone uměly stáhnout Wiki-odkazy k jednotlivým památkám do offline k pozdějšímu načtení v zahraničí, dokonce tam snad existovaly balíky průvodců jednotlivých měst. Mapu ale nepotřebuji, mám Europe offline map a potřebuju k ní nějaké offline data o určitém místě, měste atp. Nemá někdo nějaký tip? Děkuji.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar rony | pon čer 06, 2011 9:35 am

Re: Sháním: Offline data - průvodce pro iPad

ved nemusis hladat na iPade. Najdi si taku aplikaciu pre svoj pocitac, ked ti to dokaze ulozit cojaviem ako html ci PDF, tak si to len das do iPadu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar vbruno | pon čer 06, 2011 9:45 am

Re: Sháním: Offline data - průvodce pro iPad

Jasne, bohuzel jsem si zvykl ze mnohem sikovneji se hledaji aplikace pro iOS. Ale dik, samozrejme to jde i tak :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé