iFiles - dostupné stahovací servery ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Weithfisto | ned čer 12, 2011 11:21 am

iFiles - dostupné stahovací servery ?

Rád bych založil tohle téma kde by se schomaždovali servery ze kterých jde stahovat. Pokud zde píšete nějaky server a je tam stahování řešené nějakým figlem prosim popište jak na to. Budu to přidávat všechny servery co napišete do pipisku do seznamu co píšu níže.

Odzkoušené stahovaci servery
share-rapid.com - při otevření linku je nutno davat tak dlouho open link než Vám to řekne že daná lokace nejde otevřít ale je nutno ji stáhnout





Dotaz, nevíte někdo jak na stahování souboru z e-mailu od seznamu ? pres iFiles nejsem schopen stahnout přilohu zip z mejlu, proste se me uloží jenom nejaky blaf který nejde dále zpracovat. Dále server uloz.to taky se jeví že z neho nejde stahovat, pokud někdo více jak na něj tak napište a uvedu to v seznamu. Díky
 

Weithfisto | pon čer 13, 2011 9:21 pm

Re: iFiles - dostupné stahovací servery ?

to tady nikdo nepoužívá iFiles ? to mě neříkejte, že nikdo nikdy nechtel stahnout zipače z mejlu apod..
 

Uživatelský avatar Digiman2 | pon čer 13, 2011 9:35 pm

iFiles - dostupné stahovací servery ?

No asi hodne z nas pouziva iFile, ale napr. na stahovani z upload serveru je to zbytecne, jde to primo ze Safari s aplikaci Download Manager, no a z emailu jde ulozit jakoukoliv prilohu pres Attachment Saver a az pak zpracovavat v iFile. Samozrejme ze ke vsemu, co popisuji, je potreba JB, coz asi mas.
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
úte bře 25, 2008 6:56 am
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

Weithfisto | pon čer 13, 2011 9:50 pm

Re: iFiles - dostupné stahovací servery ?

JB nemam jelikoz mam iPad2 :)
 

Uživatelský avatar Digiman2 | pon čer 13, 2011 10:26 pm

iFiles - dostupné stahovací servery ?

Ok, nevsiml jsem si topicu a tvyho profilu, sorry :-) Pisu z Tapatalku.
No tak to bude asi horsi.
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
úte bře 25, 2008 6:56 am
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

PeterKiss | pon čer 13, 2011 10:43 pm

Re: iFiles - dostupné stahovací servery ?

No ja to riesim podobne donedavna som mal len iPhone 4 tak som ich mal dosť napr : (download manager pro , idownload , filer , hwbrowser , downman , goodreader , ifiles ... Atd , atd ale po zaujme o testnutia JB som si kúpil 3G a veskere app šli von okrem good readeru a idownloadu prečo ?

Goodreader a idownload mám v ip 4 a GD používam ako čítačku dokumentov (nie knihy) nato mam stanzu , tak idownload tam mám pre zapovanie medzi Apple hrackamy tým pádom ho mám aj v 3G.
Môj sposob práce zo subormy je taký vseliaky kedže nemám na ip4 JB ale ak chcem dostať súbor z ip 3G ktorý používam iba na downloadovanie súborov a úpravu na obraz svoj tak proste cez iPhone 3G niečo stiahnem pomocou Safari dl manager cez Safari ako ulozisko si zvolim idownload a po úspešnom stiahnutí doň vbehnem a preposlem si súbor do iphonu 4 vďaka bohu už mame aj funkciu open in tak text súbory atd otvaram cez GD ostatne priamo v ňom a nemám zapotreby ich nejak presúvať aj keď by sa mi to hodili no čo už.
Tak ak chceš nejaký downloader ktorý dokáže sťahovať úplne z každého uloziska potrebuješ JB a nainstalovat Safari DL managera a ifile a ostatne AppStore app ti mozu bit ukradnuté ale kedže máš ipad 2 tak to bohužiaľ nieje možné...
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar SteveJSF | pon čer 13, 2011 11:15 pm

iFiles - dostupné stahovací servery ?

Ja iFiles pouzivam, ale mam iPhone 4 a nic moc do nej nestahuju. iFiles pouzivam predevsim pro upload na iDisk a Dropbox - je to tam pekne udelane.

GoodReader mam taky, prohlizeni je v nem plynulejsi nez v iFiles.

Co se tyce stahovani priloh z mailu - nejak nevim, k cemu by mi byla nejaka dalsi aplikace. Zatim jsem ji nepotreboval. JB nemam, nic me k tomu netlaci.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

PeterKiss | pon čer 13, 2011 11:25 pm

Re: iFiles - dostupné stahovací servery ?

Ale na sťahovanie príloh je GD ako stvorený stačí ísť v hlavnej ponuke na web downloads / connection servers a vybrať si ak máš gmail tak ten tam je priamo na vyber ak máš seznam tak si vyberes popular mail server a vytvoris si pripojenie bránu prijatých a odoslanych si najdes v nastaveniach nativnej mail app (aspoň ja som to tak spravil.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar SteveJSF | úte čer 14, 2011 4:59 am

iFiles - dostupné stahovací servery ?

Ja uz jsem to kdysi zkousel, ale prakticky to nepotrebuju. Kdyz potrebuju nejakou prilohu, tak proste otevru mailovou zpravu primo v aplikaci Mail a tu prilohu pak odeslu do toho GR.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé