BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar tvosi | pát zář 14, 2012 4:03 pm

BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

Pokud někdo používáte Buzz player HD, tak se připravte na to, že již žádný update nedostanete. Pro další podporu aplikaci a i nadále přísun update je nutné zakoupit BUZZ Player HD., který je nástupce původní aplikace. Zde je vyjádření autorů:

We apologize to all old customers of BUGUN Software Co.Ltd!

Because our iOS Developer Program member of BUGUN Software Co.,Ltd was broken unexpectedly due to some Trademark problems of some apps. This means BUZZ Player and BUZZ Player HD and all our other apps pulled out from Apple Store. So, we have to registered new iOS Developer Program member BUGUN Mobile Vietnam Co.,Ltd to re-upload BUZZ Player apps. This problem will make all customers that did purchase BUZZ Player and BUZZ Player HD apps from BUGUN Software Co.,Ltd have to purchase again new apps from BUGUN Mobile Vietnam Co.,Ltd and move all files from old BUZZ Player apps to new ones. Then please use new BUZZ Player apps for the full support and upgrade features in the future.

We apologize to all old customers for this serious problem. So, we did work hard to upgrade BUZZ Player and BUZZPlayerHD to version 4.0.0 with valuable feature of view pictures and improve playback quality. For more detail information about upgrade version, please refer to Upgrade of version 4.0.0 (View Pictures & improve video playback quality). Currently, BUZZPlayer and BUZZPlayerHD will have the lowest price on App Store ($0.99) for a long time to sorry all our old customers.

With this pained exprience, we commit to be very carefully when uploading app to BUGUN Mobile Vietnam Co.,Ltd to ensure there is no more bad affect to BUZZ Player apps.
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | pát zář 14, 2012 4:44 pm

Re: BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

link?

k pripadu: ak hovoria na rovinu, tak aspon to, no ako klient nie lacnej aplikacie som rozladeny, lebo rozhodne nie som spokojny s jej stabilitou a trpim ju len kvoli jej jedinecnosti. a teraz chcu dalsie peniaze, a aj znizena cena je trochu moc.

no situaciu dost dobre chapem a mam na to len jedno: ak spekuluju tak jeden poklesok zasiahne cely biznis, cize aj nevinne aplikacie.

pre klientov rada do buducnosti, sledujte ake dalsie copinnosti developer ma a neprimerana tolerancia sa moze vypomstit
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | stř říj 10, 2012 9:52 pm

Re: BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

najnovsi update odstranuje licencovane kodeky pre zvuk zacinajuce slovom Dolby.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mrzic | čtv říj 18, 2012 8:56 pm

Re: BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

Jak Vám funguje poslední verze? Teď jsem ho po dlouhé době pustil a zjistil jsem, že nefunguje rotace displeje. Mám vše na výšku. Verze pro iPhone se natáčí jak má.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

smoldik | čtv říj 18, 2012 10:02 pm

Re: BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

No to se mi moc nelibi. Appku jsem koupil teprv nedávno za plnou cenu (v zadne sleve).

Rotace mi take nefunguje.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Uživatelský avatar juslik | čtv lis 01, 2012 2:51 pm

Re: BUZZ Player HD skončil, BUZZ Player HD. je nástupce

no toto je sila..
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 728
Registrován:
pon zář 08, 2008 8:05 pm
Bydliště: Nitra

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé