iFile + iPad + Connection Kit

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar jackherrer | čtv lis 22, 2012 11:29 am

iFile + iPad + Connection Kit

Zdravim, poridil sem ipad 2, hlavne kvuli moznosti JB a mam k tomu i camera connection kit, ke kteremu chci pripojit usb flasku na ktere mam avi soubor. Soubor ktery mel do 200 MB se mi prehral, samozrejme pres "open in" pac jde o avi, ale soubor jez mel kolem 500 MB to neprehralo (cekal sem 5 minut a program pres ktery sem to chtel otevrit se nespustil). Nevi prosim nekdo jesli to ma ifile nejak omezeny a jestli to jde nejak vypnout?

PS: nepostujte mi jak ten soubor do ipadu dostat jinak, vsechny jiny moznosti znam a nemam s nimi problem, jsem hracicka takze chci vykoumat i tohle, hledal sem samozrejme na googlu ale asi sem zvolil spatna klicova slova, diky vsem.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv lis 22, 2012 11:37 am

Re: iFile + iPad + Connection Kit

Je to nějaký problém od iOS 5, už nevím, v čem přesně to spočívá, ale větší soubory nelze takhle přesouvat a otevírat v. Jednou kdysi o tom psal iCab mobile v tom jejich FAQ.

This is a general issue of iOS 5 which affects all Apps, this is not a specific issue of iCab Mobile. When transferring files to other Apps using the "Open in" window, iOS 5 seems to abort all file transfers which need more time than one minute. And within one minute only about 300-350 MB of data can be transferred on most devices, longer files need more time and therefore can not be opened in other Apps anymore. You may need to ask Apple for a solution for this problem.


Zdroj: http://www.icab-mobile.de/faq.html
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar jackherrer | čtv lis 22, 2012 11:59 am

Re: iFile + iPad + Connection Kit

diky, poskytlo mi to odrazovy mustek
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv lis 22, 2012 12:01 pm

Re: iFile + iPad + Connection Kit

Ještě jsem hledala po internetu nefunkční otevírání v přes google, vyskočila na mě nějaká témata z macrumors, ale každý to řeší nějak jinak. :D

https://www.google.cz/#hl=cs&tbo=d&outp ... 20&bih=893
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar jackherrer | čtv lis 22, 2012 1:14 pm

Re: iFile + iPad + Connection Kit

tak sem bohuzel neprisel na to jak rozchodit ten open in z ifile do prehravace, ale kdyz pripojim pres CCK(camera connection kit) flashku tak na ni mohu v ifile pristupovat a soubor z ni zkopirovat primo do sandboxu (inboxu) aplikace kde po optevreni aplikace soubor bude a da se prehrat.. takze muj problem vyresen, diky MG
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv lis 22, 2012 3:00 pm

Re: iFile + iPad + Connection Kit

Není zač. Jedině takto to jde řešit. Sama jsem též chtěla na iPadu otevřít film o 700 MB a taky mi to nešlo. Pak jsem ho vzala v iFile překopírovala do složky avplayeru a to je jediná možnost, jak to rozchodit.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

pegancr | pát lis 23, 2012 3:44 pm

Re: iFile + iPad + Connection Kit

Taky jsem se s tim setkal, jeste nez vysel JB na Ipad3. Presne jsem stahl film jednim programem a open in do prehravace se mi nepovedl. Nakonec jsem to prez wifi pretahl do iphone a zpet do ipadu.
Pro mne jeden z hlavnich duvodu, proc mit JB. Film taky rovnou kopiruju do inboxu prehravace. Vec ktera je vsude jinde uplne normalni :-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 241
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:39 pm

Jorgas | ned pro 09, 2012 5:18 pm

Re: iFile + iPad + Connection Kit

vsude jinde nemaji store kde prodavaji a pronajimaji filmy (itunes)


.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé