Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Marek | úte srp 31, 2010 5:08 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Na 3G to urobiš v pohode viz. navod
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Uživatelský avatar DD_ | úte srp 31, 2010 5:16 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

No tedka nejak ses sam proti sobe.
V tom navodu pises cituji:
MaReCeQ píše:Ak si ty, alebo aj ostatny nemali jailbreak, SHSH zalohu nebudete mať, čiže nieje možný downgrade, už nikdy

A on jasne pise ze JB na telefonu jeste nemel, tudiz SHSH zalohu mit urcite nebude.
Takze je mozne downgradovat 3Gcko, ktere nema SHSH zalohy?
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Uživatelský avatar Marek | úte srp 31, 2010 5:27 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

To bolo pre tich, ktory maju MC model. Ale je pravda, s SHSH zalohou tam nieje nič, je to pre pripady, ktore ju maju (alebo u 3G ju netreba mať)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

pidiman | úte srp 31, 2010 6:54 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

dakujem ti velmi pekne

takze ak spravne chapem, ak mam iPhone 3G bez JB vo verzii 4.0, mam ist podla navodu a vsetko bude fajn :)

este raz dakujem
 

peto1310 | stř zář 01, 2010 1:50 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Caute, robil som downgrade, vsetko podla navodu:
restore + dany soft, chybu 1015 som potvrdil a zavrel itunes, zapol som blackrain, klikol make it rain, iphone sa sam restartol a nabehol, ale nemozem rozbehnut siet, neda sa volat, nvm v com moze byt chyba, proste nedojde k aktivacii. Mam 3G blokovany na t-mobile, simku v ip mam t-mobile, ak by si niekto myslel, ze mam nieco ine, cize v tom problem nie je.
 

Uživatelský avatar Marek | stř zář 01, 2010 1:57 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

pidiman: Presne tak
peto1310: Aky to je iPhone, robil si downgrade na FW 3.1.3, z kadial je ten iPhone?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

peto1310 | stř zář 01, 2010 2:00 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Je to iphone 3g 8gb z t-mobilu zo slovenska. Mobil potrebujem surne, nemam ziadnu nahradu :( . Robil som downgrade z 4.xxx (xxx = neviem presne) na 3.1.2
 

Uživatelský avatar Marek | stř zář 01, 2010 2:02 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

T-Mobile blokuje, no ak si robil downgrade, tak potom ho aktivuj, a skus obnoviť nastavenia siete. Ak použivaš T-Mobile tak by to malo byť v pohode

EDIT: Aktivoval si najprv iPhone a potom robil jailbreak alebo si ho aktivoval cez blackra1n?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

peto1310 | stř zář 01, 2010 2:08 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

No ked som dostal chybu 1015 tak som ju potvrdil a zatvoril itunes, ip zostal v recovery mode, potom som zapol blakrain, dal make it rain, sam sa restartol a zapol, vseto funguje, ale siet nie. Proste k aktivacii som sa ani nedostal. Skusal som potom nainstaloval z blackrainu snow, ci ako sa to vola, aby odblokoval siete, ale nepomohlo. Ked som dal make it rain, tak sa zrejme urobil jb. Ak to tak funguje, tak jb bol pred aktivaciou. Aktivacia sa ani nedala spravit, pretoze ip zostal v recovery mode.
 

Uživatelský avatar Marek | stř zář 01, 2010 2:46 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Tak ešte raz restore a musiš najprv aktivovať iPhone. Blackra1n najprb po chybe 1015 ťa dostane do emergency call vtedy to aktivuješ
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

peto1310 | stř zář 01, 2010 2:54 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Ked som spustil blakrain vobec som sa nedostal do emergency call. Treba aj drzat stlacene nejake tlacitka alebo ako sa tam dostat ?
 

Uživatelský avatar lukas26 | stř zář 01, 2010 5:18 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

blackra1n přece dělá i "haktivaci"...takže leda pokud jej chceš zaktivovat oficiální cestou, tak restore a pak použít něco, co vykopne iPhone z recovery mode, ale jinak nic jiného (třeba umbrella) a potom ho normálně zaktivovat přes iTunes...ale mělo by to jít i s tou haktivací, nechápu proč ti to blbne...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 353
Registrován:
úte črc 01, 2008 4:26 pm
Bydliště: Zlín

kemal | úte zář 14, 2010 9:07 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

pánove.sem tu novy,ale už tejden ladim iphone.mel jsem verzi os 3.1.3. ale jelikoz jsem to udelal pres nakej blackra1n tak me nesla wifi ani gps.upragnul jsem na 4.1. ,ale nesel jailbreak tak sem dal verzi 4.0.1 až do chvíle kdy se objeví chyba 1015 (a jelikoz uz nechci pouzit blackra1n ,kvuli zablokovani gps) hledal sem jiny zpusob ,nasel sem zpusob pres irecovery ,ale trochu sem se zasekl tady:

iRecovery

Po tom, co se pokusíte provést restore a skončí vám to chybou 1015 na konci, otevřete příkazovou řádku CMD a spusťte v příkazové řádce iRecovery s parametrem -s Poté přetáhněte soubor do okna iRecovery a napiště -s na konci. Poté postupně napište tyto příkazy:

setenv auto-boot true

saveenv

/exit

viz:
Obrázek
---jeste spustim irecovery s parametrem -s ,což napise got usb no iphone/ipod found ,coz je asi dobře ,ale když chci napsat příkazy vypíše to není nazev příkazu..poradte prosim ,vim že je tu spousty sikovnych lidi.dekuji
 

smi | čtv zář 16, 2010 7:58 am

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Zkus to přes "SPIRIT" to je hodně jednoduchá záležitost. http://www.ajfoun.eu/spirit-jailbreak-p ... ny-idevice
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 103
Registrován:
úte kvě 26, 2009 10:43 am

blanch | pon úno 21, 2011 7:14 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

Anad to sem patří a nepíši to zase jinam to bych nerad.Prosím o radu mám IP 3g 8gb JB 3.1.3 (7E18) a baseband 6.15.00.Chic udělat opětovný JB 3.1.3 z důvodu nemožnosti najet do cydie.Vždy se při zapnutí po chvilce vypne...Chci se zeptat který firmware mohu použít. IP mám krátce takže jsem nováček... Telefon mám od T-mobilu a kartu T-mobile a je kupovaný v CZ. Jinak při vložení sim O2 ji to přijme v pohodě takže usuzuji že je telefon neblokovaný.Poraďte prosím jak na to?Děkukuji
 

Uživatelský avatar jackherrer | úte úno 22, 2011 11:56 am

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

bohuzel si dalsim nestastnikem ktery do neblokovaneho telefonu(ceska distribuce) nahral ipad baseband cimz si ho hodne ponizil, protoze s ipadovskym basebandem uz telefon nemuzes restorovat jinak nez pres custom firmware a nebude ti fungovat GPS.
potrebujes custom firmware. sem na mobilu, budes muset hledat na googlu nebo pockat na nekoho jineho.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

blanch | úte úno 22, 2011 5:03 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

No odblokovaný byl protože tam byla cidie, ale ten baseband už tam byl.No a co se týče toho custom firmware tak nevim jak na to.Nokdo mi nedokáže poradit postup jaký ten custom fw mám použít abych tam měl furt 3.1.3 protože 4ka se dost seká..Fakt jsem dost bezradnej a nevím jak a co...Hledám tu jak hloupej a mám z toho akorát hlavu jako pátrací balon.Kdyby aspoň někdo poradil nějakej návod kde je to řešený a jak.Fakt už nevím..Proto se obracím o pomoc
 

Uživatelský avatar jackherrer | stř úno 23, 2011 6:08 am

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

byla tam cydia = byl jailbreakovany.(odblokovani je zpristupneni sluzeb pro simkartu - volani, sms.)
byl tam ipad baseband = nesmysl, nekdo ho tam musel nahrat - sam od sebe se tam dostat nemohl. no to je jedno, stejne se ho nezbavis takze je jedno jak se tam dostal.
viewtopic.php?f=13&t=40675
tohle si predtim nenasel? :/ najdi si jak provest restore, zde na foru, a misto orig FW vyberes ten custom co si ted stahnul - pro 3G, bez updatu basebandu, bez hactivace.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

blanch | stř úno 23, 2011 5:15 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

No toto jsem našel,ale nevěděl jsem který bych měl stáhnout..Takže tam mám jestli to dobře chápu stahnout tento 2/ iPhone 3G: iOS 3.1.3, jailbreak, bez updatu basebandu, ale není tak bez haktivace takže to bude ono.Ale nevim jak dál postupovat jestli přes itunes dát restore a jak potom na opětovný jailbreak přes jaký probram a nebo jestli už je to jailbreaknutý ten custom firmware?Díky jinak byl jailbreaknutý,byla tam cydia, ale nešlo se do ní dostat protože se vypnula.Jinak já sem ho už takto koupil.Bohužel jsem nalítnul.To že tam nejde bohužel gps s tím už jsem se smířil,ale mám externí gps takže si chci potom koupit ten prográmek na použití bluetooth a připojit externí modul co mám v aute, ale nejdříve musím pořešit toto.
 

Uživatelský avatar jackherrer | pát úno 25, 2011 12:20 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

jo to cislo 2 stahni. pokud nepude aktivovat coz fakt nevim jak se chova iphone s ipad bb + aktivovani v itunes. tak stahni to cislo 3 i s hacktivaci, ale dle meho to je zbytecny kdyz mas telefon z ceske distribuce, nicmene jistej si nejsem.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

blanch | sob úno 26, 2011 2:26 am

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

ok tak to zkusím a uvidím co se bude dít.díky moc za radu


EDIT:Tak se to povedlo, přehrání custom fw se povedl i jailbreak. super díky včem...Měl jsem z toho obavu ale povedlo se
 

Merciphonek | ned kvě 08, 2011 7:26 pm

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

připadám si jak blbej ... mam IP 3G 8GB na f0recast mi to píše model MB702 a baseband 06.15.00 a unlocklable NO ... udělám z DFU modu restore na 3.1.3 vypadne mi chyba 1015 oki ... a pak mam v C:\Program Files (x86)\Common Files\Apple\Apple Application Support blackra1n ...je to exe a txt soubor ... když dám make it rain ... a drzím home a vypinací tlačítko ...tak na PC se objeví tabulka kde jde dát jen OK ...a iphone zůstane pořád v modu s kabelem a itunes bez emergency ...neví někdo ??:)
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 171
Registrován:
pát bře 04, 2011 4:55 pm
Bydliště: Czech Repubilc

Uživatelský avatar jackherrer | pon kvě 09, 2011 6:32 am

Re: Downgrade z FW 4.0 na 3.1.3

vi, mas ipad baseband, musis restorovat CFW a i tak to vetsinou haze chyby.. dopln CFW irebem.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé