Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Metalgirl | ned bře 27, 2011 8:24 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

bluetake píše:Metalgirl: srovnavat to se zbranemi je skutecne mimo misu a hodne pretazene ad absurdum....


Ale však ty tady z toho celou dobu děláš absurdum, nezlob se na mě. Celou dobu to tady přitahuješ za vlasy a děláš z toho velkou bublinu. Chtěla jsem však tím říci, že kterýkoliv vynález v dějinách lidstva, který byl sestrojen byď jen za ty nejsvětější a nejlepší účely, vždy byly zneužity. Je to prostě v podstatě lidí.

To, že někdo vymyslí program, kód, hack, cokoliv pro účely rozšíření možností zařízení a najde se další, který vymyslí pomocí tohoto kódu jak na warez, tak ten první, co to vymyslel za to prostě nemůže. Stejně tak za to nemůže vynálezce zbraní, vynálezce střelného prachu, vynálezce auta. V tom případě Karl Benz a Henry Ford můžou za tisíce zemřelých na cestách při dopravních nehodách.

Hele na Bluemace už tu nereagujte, stejně si tu každý budete broukat tu svou písničku dokola a nikdy se neshodnete, nekonečné kolečko. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar Beavers | ned bře 27, 2011 8:46 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

Už podruhé jsem zachytil, že Bluetakeovi měníte nick. Není to bluemac, ale bluetake, to jen pro upřesnění.
Jinak nesouhlasím s jeho názory, protože on si zjevně neuvědomuje, proč celý svět jailbreakuje, unlockuje a hackuje svá zařízení. Asi v tom bude zákaznická nespokojenost s nedotažením výrobku jako např. v mém případě: pořídil jsem si Amazon Kindle čtečku, kterou k nám dovážejí a za ty prachy není výrobce schopen udělat pro něj CZ lokalizaci. Proto a také kvůli jiným věcem vymysleli hackeři JB a nadšenci pro zařízení napsali češtinu, kterou tam lze dostat pouze, když je systém otevřen. Jiné uvažování a jiná politika výrobců by jistě mnohé uživatele všech těch iPhonů, iPadů a dalších zařízení odradila od JB a mohlo by to být bez zdvižených ukazováčků.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | ned bře 27, 2011 8:50 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

OT: Aha, pardon, bluetake. Toto se stalo nedopatřením, jelikož mi silně připomíná názory jednoho bývalého uživatele, který měl dosti podobné názory.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

PeterKiss | ned bře 27, 2011 8:54 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

Hehe Juramac ;)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

bluetake | ned bře 27, 2011 10:32 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

Metalgirl píše:OT: Aha, pardon, bluetake. Toto se stalo nedopatřením, jelikož mi silně připomíná názory jednoho bývalého uživatele, který měl dosti podobné názory.

O.T. Predstav si, ze lide mivaji obcas podobne nazory, i kdyz nazory toho,s kym jsem pomerne casto nekterymi mody srovnavan (a je jedno zda zamerne a nebo z jineho duvodu) prilis dobre neznam. Ale na rozdil od vetsiny z vas jsem se s nim setkal osobne a ano, jsme si blizci bydlistem,vekove, nekterymi zajmy, napriklad macem. I kdyz ja osobne jsem jen prosty uzivatel, on se jevi tak, ze jim rozumi....ale to je jiz skutecne O.T. ... Ale prijde mi ponekud komicke, jake jeden muj nazor a pohled na problematiku hacku vyvolava flame. Ze bych az tolika lidem slapnul na kuri ocko?..... Je videt, ze vstup do cizich dveri je zrejme i v teto komunite normalni a popularni. Nechteli by jste si tady jeste zridit extra vlakno s potrebnymi zdroji? Jiste by to spoustu z vas potesilo..... :) Ale nic ve zlem ,to bylo jen male rypnuti na zaver, protoze se tady koukam dost vyskytuje pokrytectvi.... Ale uz toho vazne necham. :wink:
Naposledy upravil bluetake dne ned bře 27, 2011 10:35 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar JackieTran | ned bře 27, 2011 10:34 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

Tak a dost OT
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar jackherrer | pon bře 28, 2011 7:46 am

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

bluemac: tve nazory vyvolavaji flame protoze vzdycky placnes strasnou hulanovinu a na to je pak tezky nereagovat.
jinak si asi myslis ze geohot vydal sw pro pirateni protoze nazvy clanku ktere prvne upozorneli na to ze geohot jbnul ps3 v nazvu nesou : geohot releases jb for ps3 which allows you to play pirated games, ale v tom clanku je pak zverejneny kod, ktery pravdepodobne kdyz si vytisknete a prilozite ho k ps3 tak vam najednou na ps3 pujdou zadarmo stahnout hry z ps storu.
rikam ti to nejmene potreti - v jailbreaku se od zacatku pletes a mel si tu kuli jailbreaku nejeden spor. jailbreak byl je a bude tak se s tim jednou pro vzdy smir.
(myslim jailbreaky/hacky/tweaky obecne ze budou, protoze to co napsal beavers je hola pravda a pokud ji nejsi schopen videt a porozumet ji tak tu budes stale placat hulanoviny a vyvolavat flamewary.)
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Julek | úte dub 12, 2011 12:33 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

stZ píše:"your donation is now complete"

Tak by se mel zachovat kazdy... kdo ma JB v iphonu nebo PS3.

Ja jsem zvyklej posilat "donate" a ne jen temto lidem....treba i za freeware SW co pouzivam a usnadnuje mi to praci.


jsme na tom stejne ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Fanuš | stř dub 13, 2011 4:57 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

rony odemkl topic a kauza Sony vs. Geohot je u konce. Mimosoudně se dohodli - Sony stáhne žalobu a Geohot se již nikde nesmí "hrabat" v žádném přístroji od Sony jinak mu hrozí pokuta.
viz. http://www.czechgamer.com/rssprohlizec. ... tails-leak
 

RickRoss4G | stř dub 13, 2011 8:25 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

To obisiel ešte dobre aj keď si zato môžu samy, nebyť tých obmedzený tak by sa do toho nehrabal.
 

Uživatelský avatar Marek | stř dub 13, 2011 8:33 pm

Re: Geohot potrebuje peniaze na pravnu pomoc v spore so Sony

OT: A čo to má čo spoločné s " Odblokování, Jailbreak iOS 4.* " ???

Spor vyresen. Dale neni co dodat. Lock. MG
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé