iP 3GS Baseband 6.15 restore ?

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar sasaj | stř čer 22, 2011 1:01 pm

iP 3GS Baseband 6.15 restore ?

Ahoj chtěl jsem se zeptat,znamemu jsem asi před měsícem a něco nahral do IP3GS baseband 6.15 na fw 4.2.1.. teď mi volal že si ho nějakym zpusobem restoroval.A dneska mi ho má ještě privezt.A Já nevím jak provedu znova restore,protože teoreticky si myslím že iTunes bude mít problem nahrat znova FW 4.2.1 když už tam je bb 6.15 ne? A nebo to pujde? (omlouvam se že takhle ptam předem než něco zkusím,ale myslim si že ten iTunes bude mít problem ne ? tam nahrat ten original fw 4.2.1.). Vím že předtim jsem udělal restore,pak jailbreak pres greenpoison a pak jsem nahral bb pres redsnow jak to budep robíhat tedy teď? Když ten iPhone už ten BB 6.15 má a musi se tam přehrát FW?děkuji
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
pát lis 09, 2007 7:54 pm
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř čer 22, 2011 1:17 pm

iP 3GS Baseband 6.15 restore ?

Ty si mu nahral ipad baseband a ani nevis co je to zac a jake jsou dusledky? To si kabrnak ....
jinaci nez custom fw uz do toho iphonu s ipad basebandem nenahrajes, muzete zapomenout na nejaky oficialni fw od applu a pouze restore v itunes. Vzdy uz pouze restore a custom fw. A ne, ipad baseband nejde prehrat a zbavit se ho.
A to mu nevadi ze mu nefunguje gps?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé