problém s DFU

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

katoda | stř črc 20, 2011 2:22 pm

problém s DFU

Zdravím.Hledal jsem snad všude a nemohu problém vyřešit.Chtěl jsem svůj iphone 3GS 16 GB Greenpoison dát přítelkyni.Proto jsem dal v nastavení:SMazat data a nastavení.Poté se Iphone restartoval a snažil se zapnout.Ale Marně,proto jsm připojil jako DFU a snažil se dát restore.Prvně chyba 3194,kterou jsem vyřešil s Tiny Umbrella.Poté chyba 1600,kterjou sem vyřešil pomocí iREB.A nakonec chyba 1015.O které jsem se dočetl že umí spravit taky Ireb.Od té do se ale NEMOHU dostat z DFU.V tuhle chvíli když dám restore originální FW tak mi to na konci napíše 1015.A když zkusím třeba před RedSnow tak se nakonci nerestartuje.Zkusil jsem iREB a nic,v Tiny Umbrella mi to možnost EXIT RECOVERY nenabídne.Pomozte mi prosím někdo...
 

Uživatelský avatar alias | stř črc 20, 2011 4:51 pm

Re: problém s DFU

Ty si dumbass, pri jailbreaku sa nikdy nedava reset nastaveni inak mas po jailbreaku
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 511
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 2:33 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

ROpa-SK | stř črc 20, 2011 5:08 pm

Re: problém s DFU

umbrella ti ponukne len FIX Recovery, u mna to vsak nepomohlo a zda sa mi ze odvtedy mi uz nejde flashnut vobec, nedostanem sa cez chybu 16001 uz ani iREB nepomaha na PWND DFU.

jedine co sa s tym da urobit je v Redsn0we dat iba volbu Just tethered right now a opravi ti to a nabehne normnalne do menu ale samozrejme pojde to len do vypnutia...
 

Uživatelský avatar alias | stř črc 20, 2011 6:17 pm

Re: problém s DFU

Takze si si asi dotrtkal iPhone. To je tak ked si niekto neprestuduje navody... Mal si dat rovno restore cez iTunes a mal by si svaty pokoj. To je vzdy zaruceny sposob ako uviest zariadenie do povodneho stavu s tym ze sa odstrani jailbreak (a ak mas nainstalovane nejake pikoviny typu SBSettings a si si nastavil nech ti ukazuje RAMku pri hodinach a ukazuje to aj po restore tak jedine restore z DFU) ;)
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 511
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 2:33 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

wormagor | pon říj 10, 2011 7:10 am

Re: problém s DFU

ja ma problem jiny, bohuzel jsem dal take v telefonu smazat data a uz 14 hodin se tam toci to kolecko a telefon nekomunikuje...ha! nejaka rada co stim? uz zacinam byt zoufaly. diky
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé