Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

XNova | pát srp 19, 2011 8:12 am

Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Prosim o pomoc, snazil jsem se hledat ostatni temata, ale bez vysledne nasel jsem i jailbreak-me.info, a tak mam cydii, sam mam iPoda2G ktery uz je ale dlouho jailbreaknuty a delal jsem to strasne slozite, a ted v tady tech novych se vubec nevyznam. Mam redsnow mam ipsw doufam ze spravne, ale porad me to hlasi ze mam novejsi typ, i kdyz to odklepnu, tak mam pocit ze mi tam neco chybi v nabidce ve redsnow, muzu poprosit o nejakou radu? staci me odkazat na spravny topic s navodem, nebo pomoct slove, dekuji moc
 

Uživatelský avatar Freaders | pát srp 19, 2011 8:16 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Nemuze ti hlasit ze mas novejsi typ redsn0w,ten ipsw prijma bez kontaktu se zarizenim
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

XNova | pát srp 19, 2011 8:28 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

redsnow se me pta jestli mam novejsi model zarizeni, pise tam neco se seriovym cisle, ze se obvykle pouzi taohle a ja mam jine, kdyz dam ze ano, tak bych mel mit na vyber asi z 10 moznosti co chci udelat, podle jednoho navodu z jinaciho serveru ale ja jich tam mam 7, bez procentualniho zobrazeni a jeste 2, radsi juz jsem dal nepokracoval, iPhone neni muj a vim ze restore se da pouzit vzdy, ale rad bych aby se to podarilo poprve, vim jak dlouho jsem delal iPod, kdyz jsem rebootoval manualne..
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát srp 19, 2011 8:44 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

No jasne, ze mas 3GS, tak tam moznosti, jako procenta baterii chybi a tak, to je totiz pro 3G, ktere v sobe nativne procenta, narozsil od 3Gs, nema. Takze to je v poradku.

Zjisti si ze serioveho cisla tyden vyroby, jsou to 4te a 5te cislo ze serioveho cisla iPhone, cca od 40. tydne se jedna o novy model, no a potom pokracuj dal, zaskrtni volbu install cydia a dale dle instrukci, vice nepotrebujes.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

XNova | pát srp 19, 2011 8:58 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Zjistil jsem ze serioveho cisla 38, takze to co me vyskakuje mam normal odklepnout a neresit to jo?
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát srp 19, 2011 9:10 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Tak to je tak na hrane, jestli novy nebo stary, uuff, no jeste tam pisou, ze jak si nejsi jisty, tak mas zvolit jednu tu z moznosti, uz nevim kterou, asi, ze novy. Ale o nic tam nejde, jen o moznosti animovsneho bootovaciho loga a dalsi blboviny, dej, ze novy, taky bych to tak dala.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

XNova | pát srp 19, 2011 9:13 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

no tam je navyber ano nebo ne, takze ano jako ze novejsi...no uz se to dela tak uvidim jak to dopadne. dekuji moc za starost
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát srp 19, 2011 9:16 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

Jj, dat ano, jakoze novejsi. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

XNova | pát srp 19, 2011 9:49 am

Re: Jailbreak iPhone 3Gs 4.3.1

jeste dotazek, vypada to jako by se nic nestalo, co ja si pamatuju s i§poda tak byl uplne prazdnej a musel jsem to tam davat vsechno znova, to je asi jen ze je to novejsi ne?

EDIT:

mam problem ze cydii, uz nejakou dobu me sviti jen cerna obrazovka a preparing filesystem, no ale trva to docela dlouho, tak me napadlo ze bych preinstaloval cydii jde to?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé