iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s blacksn0w

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jakub1707 | čtv zář 08, 2011 10:19 pm

iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s blacksn0w

Ahojte, potreboval by som ponoct.spravil som si upgrade na iphone 3G na os 4.2.1, vsetko prebehlo oka. nasledne som si spravil jailbreak s redsn0w a opat to vsetko prebehlo v poriadku. kedze mam O2 a mobil bol kupovany T-mobile, musel som ho unlocknut. vzdy mi to islo v poriadku. ale teraz akonahle som vykonal unlock v cydii mi to muselo restartnut a odvtedy mi na telefone svieti jablko, po chvili sa obrazovka vypne a znova sa zapne obrazovka s jablkom. nejde mi ho ani restartnut, ani vypnut, ani dostat do DFU modu proste nic. ked ho pripojim k itunes nic sa nedeje, ani restore nemozem vykonat. proste s tym ani nepohnem. neviete mi torsku poradit. stale mi ten telefon svieti a nic s nim nemozem spravit, zhasne len ked sa mi vybije inak stale dokola len svieti a to je vsetko. prosim ak sa s tym niekto uz stretol a vie co s tym by mohlo byt alebo co mam spravit tak prosim napiste... :(

DAKUJEM
 

pajcer | čtv zář 08, 2011 10:36 pm

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

ako si ho updatol? restore na ofiko cisty FW a potom redsn0w?

ak hej tak uz ho aj tak neodblokujes a urcite nie pomocou blacksn0w. Ten funguje len s starym BB...

skusal si drzat home + power aspon 10 sekund? ani potom sa nechytil v itunes?
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

jakub1707 | pát zář 09, 2011 6:03 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

ani normalne som spravil restore na cisti FW a potom redsn0w. vsetko fungovalo kym som nesprvil unlock. vtedy sa mi zaseklo. a stale robi to iste. samozrejme drzal som to uz neviem kolko krat obe tlacitka potom pustil power tlacitko a zas drzal a v itnues sa nic nedeje vobec. akurat este vcera som ho pripojil k pc a k itunes,nedialo sa nic ale ako sa na chvilu vypol tak to v itunes zaznamenalo a chvilu tam mobil bol chcel som dat rychlo restore ibaze hned na to sa to zasa vyplo a zas mi ostalo len jablko a nic s nim neslo spravit... ja neviem co s tym
 

Merfi | pát zář 09, 2011 6:11 pm

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

Ked si si ho takto pokazil s cistym fw,tak smola.Teraz tam mozes naliat nas5 restore a aktivovat ho s T-mob kartou.A na odblok zabudnut az kym neprjdu 2r od kupy.Potom mozes poziadat o odblokovanie.Alebo mas dalsiu drasticku moznost a tou je flesnut bb 6.15 a navzdy odprasit gps.Ako posledna moznost ktora je pri 3G riesitelna,fyzicka vymena chipu so starym odblokovatelnym bb.U mna riesitelne do hodiny..Viac info pm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

jakub1707 | ned zář 11, 2011 12:10 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

konecne sa mi ho podarilo spojazdnit...aby som to objasnil. nerobil som restre s citim FW, ale s takym co som stiahol na iclarified.com s nazvom(iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore), druhy krat som robil restore s FW stiahnutym tu z fora s menom (iPhone1,2_4.2.1_8C148_Custom_Restore). iphone mi ide, aj e jailbreaknuty. ibaze neviem ako spravit ten unlock abysom nepokaslal znova mobil. firmware mam 05.15.04- to je zle?ja mam z ten mobil 3 roky. ako ze mozem poziadat o odblokovanie? v Tmobile mi ho mozu odblokovat ??
 

Merfi | ned zář 11, 2011 3:02 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

Ano robil!Tvoj bb sa uz odblokovat neda;-) Moznosti co ti zostali som popisal...
Co sa tyka oficko odblok,tak kazdy blokovany tel ti operator odblokuje az po skonceni viazanosti.Preto ak uz je starsi ako 2r.,tak ti ho odblokuju.Suma sa tam pohybuje okolo 4€
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

Uživatelský avatar Freaders | ned zář 11, 2011 8:23 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

kazdy ne,amerika to nedela vubec ale treba anglie to dela zadarmo :) to se lisi od operatora
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

mefistos | ned zář 11, 2011 10:27 am

iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s blacksn0w

V anglii se plati.. Pokud mas tarif doplatis cenu co dluzis pokud kartu platis cenu podle operatora.... On by to neblokoval operator kdyby delal odblok zadarmo.. Neni v tom zadna vyhoda... V irsku se treba plati 130 euro ale bylo to tak ze jak nejsi prvni majitel na kteryho byl mobil koupenej nemuzes zazadat o odblokovani


Sent via iPhone
 

jakub1707 | úte zář 13, 2011 10:18 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

ak by mi to teda spravili v tmobile kedze je uz op viazanosti, tak mi z neho vsetko musia najprv vymazat ci nie?a to mi spravia uz natrvalo? alebo po kazdom restore sa to zas vynuluje? a bude sa to musiet robit znova?
 

mefistos | úte zář 13, 2011 10:23 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

unlock je trvaly.. a probiha tak ze operator ti to odblokuje ty pripojis mobil k iTunes a ono ti to napise ze je mobil odblokovanej.. a to je vse.. to ti pak zustane at delas restore kolikrat chces
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 13, 2011 10:55 am

iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s blacksn0w

Pokud mas iphone od tmobile sk a vis ze uz skoncila dvouleta smlouva na kterou byl vazany, tak navstiv pobocku tmobile sk a zeptej se odblok, meli by to delat asi za 4€ a odblok je trvaly.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

ananas | úte zář 13, 2011 10:59 am

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

Este sa ti moze stat , ze prides po dvoch rokoch do T-mobilu a zistis ze iphone je s trojrocným uvazkom. Vlastná skusenost.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 249
Registrován:
čtv črc 29, 2010 11:17 am

jakub1707 | pát zář 16, 2011 12:08 pm

Re: iPhone 3G OS 4.2.1 je stale zaseknuty po unlocku s black

dakujem vam vsetky za radu, iphone je uz v poriadku. bol som si ho odblokovat i tmobile a v pohode za 4€ mi to spravili. takze dakujem vsetkym :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé