iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pcmisa | čtv zář 15, 2011 4:56 pm

iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Zdravím, mám problém nejde tlačítko home a Power dost blbne.Momentálně je nahraný FW 3.1.3 a JB jailbreakme.com jiný se mi nepodařilo udělat bez DFU mode a nainstalovaný aktivátor abych se vůbec mohl dostat do menu. Ale potřeboval bych tam hodit třebas 4.2.1 kvůli aplikacím ale bez DFU mode se mi nedaří nevíte jak se dostat do DFU mode bez tlačítek? hledal jsem i na netu nic funkčního jsem nenašel..Děkuji za odpověď

Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

mefistos | čtv zář 15, 2011 6:20 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

bez dfu tam nedostanes nic jinyho nez 4.3.5... jeden zpusob tu byl jak dostat zarizeni do dfu.. muscle nerd ho rikal a chtelo to editovat ipsw soubor ale mam dojem ze to bylo jen pro starsi fw
 

pcmisa | čtv zář 15, 2011 7:10 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Aha já myslím že 4.3.5 ani do iPhonu 3G nenahraji končí snad s 4.2.1 mě by stačilo tam nějak narvat CFW 4.2.1 to by bylo super ale bohužel vyhodí error a když chci použít například iReb tak si moc nepomůžu ptž ten chce taky DFU takže to vypadá že zůstanu na 3.1.3 :( divný že nemůžu nahrát OFW 4.0.1 vyhodí error 3194 a to jsem i fix udělal a stejný :(
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

mefistos | čtv zář 15, 2011 7:22 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

proc mas v profilu 3gs.. chtelo by to napsat co mas za zarizeni hned.. pak nevime o cem s emluvi.. 4.2.1 tam dostanes pres update... cfw ani omylem bez dfu... divny to neni na 4.0.1 potrebujes SHSH a ty ty nemas proto ti to nejde...
 

pcmisa | stř zář 21, 2011 4:51 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Tento není můj ale bratra.. takže to znamená že prostě zůstanu na tý 3.1.3?
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

Merfi | stř zář 21, 2011 9:33 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Ked ti obcas ide,tak tam mozes mat studak.V tej casti ako mas nab.konektor,mas zospodu 2 srouby.Staci ich dat dole,na spodnu cast disp daj prisavku a opatrne potiahni.Staci ked to odlkopis.Hned pod tlacidlom home z vnutornej strany disp.mas dva pruzne pliesky.Zrejme sa spatne dotykaju plosok a uplne staci ak ich trochu napruzis.Ak by si mal nejake nejasnosti,mozem ti to odfotit
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

pcmisa | čtv zář 22, 2011 2:41 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Díky, chápu horší je to že ty plíšky tam už nemám vůbec ale doma jsem našel podobný ale nevím jak je tam přidělat nechtěl bych riskovat že už mi iPhone nepůjde vůbec.. ale někde jsem koukal že je nějaký program který iPhone dá do dfu mode ale dá se to jen na macu víš o tom něco? :)
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

Merfi | sob zář 24, 2011 2:45 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Ale ved ak to nechces riskovat,tak s tym skoc niekam do mobshopu.Staci tam naletovat aj strunky zo stareho Se.To zvladne kazdy servisak do par min a neverim,ze za to vypyta sumu,ktora by bola premrstena
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

Anki | sob zář 24, 2011 10:58 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

no pokud jsi z plzne. tak ti muzu pomoc. muzu ti tam nahrat 4.2.1 s jalbreak

Ale pokud mas 3g. doporucil bych ti tam zustat 4,2,1 je pomaly
 

LuKki | úte zář 25, 2012 8:42 pm

Re: iPhone 3G - Nefunkční Home a Power

Merfi píše:Ked ti obcas ide,tak tam mozes mat studak.V tej casti ako mas nab.konektor,mas zospodu 2 srouby.Staci ich dat dole,na spodnu cast disp daj prisavku a opatrne potiahni.Staci ked to odlkopis.Hned pod tlacidlom home z vnutornej strany disp.mas dva pruzne pliesky.Zrejme sa spatne dotykaju plosok a uplne staci ak ich trochu napruzis.Ak by si mal nejake nejasnosti,mozem ti to odfotit


Moholl by si mi to prosím ťa odfotiť? ..A ešte aj to Power? Mne nejde zas to tlačítko ..ĎAKUJEM MOC.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé