Iphone 3 bez original sim karty

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

matik_one | úte zář 27, 2011 5:46 pm

Iphone 3 bez original sim karty

Dobry den, chcel by som sa Vas spytat, ako a ci sa vobec da spravit unlock bez original sim karty? Telefon je kupovany zo zahranicia a je blokovany.. Dakujem
 

mefistos | úte zář 27, 2011 8:42 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

jde telefon aktivujes pres redsn0w a podle BB udelas unlock pres ultrasn0w
 

matik_one | stř zář 28, 2011 8:09 am

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Problem je v tom, ze ja ani neviem, ci je to iphone 3G alebo 3GS a neviem akym sposobom by som zistil, ako zistim BB kedze ho nedokazem zapnut, lebo cez Itunes aktivacia neprebehne, bo nemam orig. sim.. Na toho chlapika nemam kontakt, kedze som to kupoval pod ruku este kym som bol v Spanielsku a ani vo sne by ma nenapadlo, ze budem musiet riesit taketo problemy.. Viete mi napisat ako by som mal postupovat? Dakujem..
 

Uživatelský avatar rony | stř zář 28, 2011 9:02 am

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Takze netusis ci je to 3G alebo 3GS, co je mimochodom cenovo podstatny rozdiel. Takze si zaplatil za nieco, ani nevies co. Prvy problem.

Netusil si, uznavam, nemusel si, nic o tom, ze to NEMUSI fungovat s nasimi SIMkartami. Avsak VZDY kazdy telefon z druhej ruky musis odskusat so SVOJOU SIMkartou. Ak kupujes bez odskusania, vyrabas si problemy. Druhy problem.

Pre akekolvek riesenie ci aspon definitivny odpis telefonu ako neriesitelneho je velmi podstatne vediet, aky model to je. To ako prvu vec. Dovtedy ti nevieme nijako ani len principialne poradit. Rozumies?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

matik_one | stř zář 28, 2011 1:58 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Dakujem za odpovede, ktore ma nepotesili, ale s tym som nejako uz ratal.. Simku som vyskusat nemohol, lebo nemal som tam telefon so svojou sim, bol som tam len na nasteve..

Viem, ze bez toho, ze aky model je to sa nepohnem.. Ale ako to zistit, tiez neviem.. Zeby mam skusit DFU mode? Alebo podla S/N telefonu? lebo telefon mi vypise len Imei, a ten si kazdy pre mna z nepochopeneho dovodu skovava a nezverejnuje, ale urcite to ma svoje opodstanenie..

Skusim asi radcsej nejaky mobil shop, ci mi tam budu vediet pomoct, len som chcel usetrit nejake peniaze, ale radcsej dat 30e ako spravit skodu za 200e..

Dakujem, keby mal niekto este nejake napady alebo rady, ocakavam ich..
 

Uživatelský avatar rony | stř zář 28, 2011 4:36 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

fotku vole, fotku sem daj. co spekulujes ako Palacky, odfot ho, daj sem a snad ti uz povieme, co mas.

uprimne: bez odskusania by som prehltol a nekupil. ak si totiz kupil 3g tak taky by si kupil tu a bez problemov. rob si evidenciu, kolko eur don nasypes este.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

matik_one | stř zář 28, 2011 6:25 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

FotkY: http://imageshack.us/g/3/sam29811024x768.jpg/

Kedze neviem aky je rozdiel medzi 3G a 3GS, tak som zvedavy, ci sa Vam to podari podla obrazkov..

Dakujem za Vas cas..
 

Uživatelský avatar Metalgirl | stř zář 28, 2011 7:55 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Dejme tomu, že ta záda na tom iPhonu jsou pravá, nejsou měněná, tak je to iPhone 3GS, dle modelového čísla A1303 na zádech.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

matik_one | čtv zář 29, 2011 7:28 am

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Super, tak som sa o jeden krok dopredu pohol.. Viete mi poradit, ako by som mal postupovat pri odblokovani tohto ip? Dakujem, cenim si vase rady..
 

Merfi | čtv zář 29, 2011 11:12 am

Re: Iphone 3 bez original sim karty

No v prvom rade to skus cez itunes.Ak vyberies flesku rucne a budes mat stiahnutu napr.3g,tak ak ta na to itunes hned neupozorni chybou,tak aj 3g mas.Pretoze ak mas 3gs,potom ti itunes nedovoli zapisat ipsw z 3g.
A zacal by som s fleskou ako 3.12.V pripade,ze tam mas este odblokovatelny modem,by si s poslednou verziu bb prepisal
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

matik_one | pon říj 03, 2011 7:48 pm

Re: Iphone 3 bez original sim karty

Telefon som dal odblokovat do predajne za 20e, uz ho mam doma odblokovany, takze spokojnost, dakujem za vsetky postrehy.. P.S. Je to 3GS..
Temu mozte uzavriet, snad bude niekomu napomocna..

Lock. MG
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé