iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Gread | sob říj 08, 2011 2:41 pm

iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Ahoj mám problém mám iphone s gevey kartou a když se mi chce nekdo dovolat tak jsem pro něj nedostupný. Ale když chci volat já není problém, po tom co třeba kouknu na mobilu přez 3g na na web nebo nekam zavolam tak jsem nachvilku dostupnej ale jakmile zamknu mobil nebo ho dele necham tak zase to hlasi ze sem nedostupnej. Je na to nějaký řešení díky za každou radu
 

Uživatelský avatar rony | sob říj 08, 2011 3:31 pm

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

zle kontakty, zle vlozene, zle rozhodnutie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Tony1 | sob říj 08, 2011 5:01 pm

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Zkusím poradit, ale u Gevey karty je cílem úspěchu zkoušení :-)), takže jak radil Rony kontakty Gevey kartu mírně prohnout, aby všechny kontakty dosedly, resetovat nastavení sítě, následně simkartou někoho provolat v jiném telefonu pak provést celou proceduru s Gevey v iPhone.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

pajcer | sob říj 08, 2011 5:29 pm

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Teraz som kamoske pomocu gevey odblokol 4ku.
Problem je v tom, ze ak vypnes telefon alebo sa ti vybije tak po zapnuti ti aj nabehne signal bez toho aby si volal 112(911). Avsak ty sa vies vtedy dovolat ale tebe nie.

Cize po kazdom spusteni treba potvrdit tu ciernu obrazovku a potom urobit postup ako prvy krat (volat 911 - airplane mode atd.)

Este moj poznatok. Pri mojej gevey (ultra ale myslim ze fake)je mozne volat aj 911 co je minimalne pre SR lepsie lebo nenasiel som ze by bola asociovana s nejakou zachrannou sluzbou, cize nie je riziko zneuzivania ako pri vytacani 112.
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

Uživatelský avatar Tony1 | sob říj 08, 2011 11:05 pm

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Ano po každém vypnutí iPhone je třeba provést ten úkon co popisuješ je to standardní úkon při používání Gevey sim. Gevey Ultra by měla fungovat po prvním úkonu u stále i po vypnutí a zapnutí iPhone a pokud není kopie tak s doinstalovaným programem z Cydie by jsi nemusel ani točit 112(911) zde je návod http://www.redmondpie.com/gevey-ultra-s ... ber-video/
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

corl | úte říj 18, 2011 2:12 pm

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Gevey používám delší dobu, 2x možná 3x kdyhˇ jsem někde mimo signál mi to nahodilo hlášku abych provedl volání na 112 znovu, určitě máš problém ze sim kartou a nebo gevey sim.. :)
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
pon dub 27, 2009 4:46 am

mr.j | čtv říj 20, 2011 9:48 am

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Ahoj.
Mám podobný problém. Používám SIM od Vodafonu. Sem tam, opravdu velmi zřídka se mi stane, že telefon je zapnutý, nasíťovaný, vše se tváří v naprosté pohodě, ale nikdo se mi nedovolá. Jakmile uskutečním ale hovor já, v pohodě se dovolám a po tom se mi už dovolají všichni. Dělalo mi to jak s iOS4 tak s iOS5, takže systémem to asi nebude. Nemá někdo nějaký tip? Je to asi jediná věc, která mě i mého iPhonu trápí.

Díky Martin
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon říj 17, 2011 10:20 am

Uživatelský avatar rony | čtv říj 20, 2011 11:37 am

Re: iPhone 4 s Gevey kartou furt jsem nedostupný

Pre istotu pripominam oficialne vlakno s Gevey viewtopic.php?f=128&t=42091&p=392397#p392397
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé