Jak do DFU iPod Touch

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

S.M-A-RT | ned říj 23, 2011 1:37 pm

Jak do DFU iPod Touch

Snažím se JB iPod Touch 2G s 4.1, model MC přes Greenpois0n, ale nedokážu dát iPod do DFU. Když jedu podle postupu co mi vypisuje, ipod se po vteřinovém držení sleepu zapne, když přidám home tak asi po 5ti vteřinách zhasne a už nic neukáže (na displeji jsou vidět pomalu mizící pixely), ale k PC se připojí ovšem né v DFU. Na zapnutí přes sleep nereaguje, až po asi 10ti vteřinovém držení home+sleep naběhne normálně a dá se s ním pracovat, jednou se místo zapnutí dostal do restore režimu ale pouhým držením sleepu se zapnul. Bohužel už si nepamatuju, když jsem dělal před půl rokem JB iPhonu jak rychle se zapínal on po zmáčknutí sleepu.

E: Jak prohledávám net, tak nejsem sám, hodně iPodu 2G se nemůže dostat do DFU, lidi radí downgrade na 3.1.3 ale verze iOS by neměla mít na DFU vliv, nebo se pletu?
iPod Touch USA 8GB (MC086LL)
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
stř črc 07, 2010 8:02 pm
Bydliště: Most

S.M-A-RT | pon říj 24, 2011 2:23 pm

Re: Jak do DFU iPod Touch

To vážně nikdo neví? Postupoval jsem vždy přesně podle postupu, vygoogloval jsem si různé další postupy případně videa na iPody, ale vždy to dopadně buď v restore modu nebo zhasne a nic se neděje. Taky jsem vyzkoušel jiné PC i všechny USB porty. Zkoušel jsem jak greenpois0n tak redsn0w 0.9.9 ale ani jedno ho nenašlo v DFU. Když ho dostanu do toho režimu, kdy pomalu zhasínají pixely zapnout se dá až po odpojení kabelu, pokud je na kabelu tak ne. Je nějaká možnost ho dostat SW do DFU? Přijde mi, jak kdyby to bylo nějak blokované. :(
iPod Touch USA 8GB (MC086LL)
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
stř črc 07, 2010 8:02 pm
Bydliště: Most

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé