oficiálny unlock od AT&T

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kruspe | čtv kvě 03, 2012 12:05 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

linka je zdarma, ale je nutné tam volat přes skype :-)
 

Psychos | čtv kvě 03, 2012 11:17 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

me to nejde přes skype......vytočim to čislo +42018003310500 nevim proč se mi tam dava automaticky ta předvolba.....a skype mi vyhodí abych si koupil kredit.....může tam tam nějak zavolat zdarma přes skype v iphonu ??


haasteren píše:Ptat se na cenu hovoru do USA, u veci ktera je nad 10tis, je jako zeptat se v prodejne FERRARI kolik to auto zere.


sry ale meleš trochu z cesty nee......co je na tom zeptat se kolik stoji hovor do usa
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

kruspe | čtv kvě 03, 2012 11:29 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

nastav si tam USA předvolbu .. proto ti to nejde.. u toho číselníku to je někde vlevo tuším taky jsem to hledal .. musíš nastavit předvolbu a pak normálně číslo bez tý jedničky .. takže 8003310500
 

Psychos | čtv kvě 03, 2012 11:48 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

tak na pc mi to šlo......ale v iphonu v aplikaci skype sem to proste nikde nenašel jak se přehazuje ta předvolba......můžeš poradit ??

edit: tak sem to našel.......musi se to přehodit v profilu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

kruspe | čtv kvě 03, 2012 2:23 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Přišel vůbec někomu ten mail ? kdo nemá origoš simku ? já už na něj marně čekam měsíc a nic
 

eReSo | čtv kvě 03, 2012 3:20 pm

oficiálny unlock od AT&T

Vzdyt uz taky nekdo psal, ze ma odblokovano. Taky muzu potvrdit, ze to funguje.
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
čtv zář 25, 2008 12:06 pm

Rik4ES | čtv kvě 03, 2012 6:49 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

kruspe píše:Přišel vůbec někomu ten mail ? kdo nemá origoš simku ? já už na něj marně čekam měsíc a nic

Tak včera v noci, konečně, jsem dostal po měsíci odpověd, které sem porozuměl tak, že pro zažádání musím být ATT Customer.
Kód: Vybrat vše
We are unable to complete your request at this time due to the following reason(s):

• Invalid or no mobile/account associated with request.

Please click the following link for AT&T’s General Eligibility Requirements for Unlocking iPhone.
( www.att.com/esupport/article.jsp?sid=KB414532&cv=820#fbid=suz-sqOD-V4 )

Ale v zápětí na to mi přišel další email, kde mě zarazilo, že píšou "Problém byl vyřešen" Takže vlastně nevím na čem sem a jestli zkusit přeinstalovat iP co to udělá, jelikož se mi nechce si to komplikovat, když mám funkční SAM..
Kód: Vybrat vše
Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service.  We apologize for any inconvenience this may have caused you.  The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
AT&T
[prepacte, odkaz zmazany na ziadost moderatora]
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován:
úte pro 22, 2009 1:01 pm

Jumbo | pát kvě 04, 2012 11:21 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Tak dnes mi prislo to same. Z duvodu ze nejsem klientem ATT a nikdy jsem nebyl. v jejich podminkach je ze clovek musi byt zakaznik atd viz. http://www.att.com/esupport/article.jsp ... gCuTSvFp-o

Tzn jedina moznost je pres cloveka co ma pausal u ATT, ma narok na 5 odblokovani za rok na jeden ucet....

taky se dole ale pise ze ATT odblokuje iphone lidem co zakoupili telefon nedotovany u ofic. prodejce a a dolozi doklad o koupi. ...takze jdu volat.... :/

Edit: Po 20ti minutach na telefonu jsem musel odfaxovat kopii dokladu o koupi a meli by mi to odblokovat.....takze zase cekam...:(
 

shelby82 | ned kvě 06, 2012 8:27 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Moc nechápu jakým způsobem to ATT dokáže odblokovat. Pochopil bych kdybych měl jejich kartu a byl v jejich síti. Ale takto znají pouze tvoje IMEI. Takže jak to funguje podle vás?
 

eReSo | ned kvě 06, 2012 9:50 pm

oficiálny unlock od AT&T

Black and white list na apple serveru.
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
čtv zář 25, 2008 12:06 pm

bagoun | pon kvě 07, 2012 1:38 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Rik4ES píše:
kruspe píše:Přišel vůbec někomu ten mail ? kdo nemá origoš simku ? já už na něj marně čekam měsíc a nic

Tak včera v noci, konečně, jsem dostal po měsíci odpověd, které sem porozuměl tak, že pro zažádání musím být ATT Customer.
Kód: Vybrat vše
We are unable to complete your request at this time due to the following reason(s):

• Invalid or no mobile/account associated with request.

Please click the following link for AT&T’s General Eligibility Requirements for Unlocking iPhone.
( www.att.com/esupport/article.jsp?sid=KB414532&cv=820#fbid=suz-sqOD-V4 )

Ale v zápětí na to mi přišel další email, kde mě zarazilo, že píšou "Problém byl vyřešen" Takže vlastně nevím na čem sem a jestli zkusit přeinstalovat iP co to udělá, jelikož se mi nechce si to komplikovat, když mám funkční SAM..
Kód: Vybrat vše
Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service.  We apologize for any inconvenience this may have caused you.  The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
AT&T


Tak přesně můj případ, ten druhý mail chápu tak, že případ je vyřešený tak, že to neodblokují....
Ale podle mě mám nárok - kupoval jsem v orig applestore za plnou palbu.
Napadá mně ještě, že jsem tam uvedl vždycky svoje aktuální číslo...možná jsem měl uvést to původní od ATT...no nevim.

Jumbo: účtenku taky ještě někde mám, tak to zkusím. Napadlo mně ještě, že bych její kopii mohl poslat na ten mail, ze kterého mi došlo "rozhřešení"...
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

Jumbo | úte kvě 08, 2012 1:10 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Hojda vsem,

Takze v sobotu jsem odfaxoval pomoci iphonu original ucet od Applu na tel cislo +1 800 328 1677 /jedina moznost, nelze poslat emailem/ na dokladu je nutne vyznacit :

IPHONE UNLOCK REQUEST
pridelene cislo /case number - zpravidla CM2012..../
Jmeno a prijmeni
zadany email
IMEI telefonu

Dneska mi prisel email s informaci ze mam provest backup a restore telefonu a ze bude odblokovan, tak jsem to udelal a po restore jsem se dockal hlasky : Congratulations your iPhone has been unlocked!! telefon je odblokovany ;) po roce a pul celkem uspech a hlavne naporad. /telefon je zeny a na Gevey jel Ok, takze me to nejak nevadilo ale unlock je unlock/
Takze potvrzujij ze funguje za predpokladu :

1. clovek je zakaznik ATT, pokud je ma narok na odblokovani 5ti pristroju za rok
2. Clovek byl zakaznik ATT - zpetne ma narok na odblokovani pouze 5ti pristroju
3. clovek zakoupil nedotovany telefon u autorizovaneho prodejce a dolozi doklad o koupi!

Hodne zdaru vsem!
 

bagoun | úte kvě 08, 2012 10:33 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Diky moc za info!
Účet od applu taky pořád mám, tak to zítra taky zkusím:)

MODERÁTOR Barberry.pha POZNAMENÁVÁ:

necituj prispevek pred tebou pokud na neho reagujes, jsi tady dlouho na to aby jsi vedel jak se ma na foru postovat, respektive nema, citace smazana
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

bagoun | stř kvě 09, 2012 10:45 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Ted jak se divam na ten svuj ucet z applestore, tak jsem si uvedomil, ze jsem telefon vlastne pak reklamoval v cesku kvuli nefunkcnimu fotaku...takze IMEI aktualni se lisi s tim na uctu...

Ted babo rad:/

No zkusim jim to v tom faxu nejak vysvetlit a dat papir od reklamace..boze takove komplikace:(
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

bagoun | čtv kvě 10, 2012 3:42 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Tak fax taky nezabral...
Udelal jsem to presne podle navodu Jumba, jen sem k tomu jeste prilozil reklamacni formular a vysvetlil situaci....

Doslo mi opet: " Invalid or no mobile/account associated with request"

Asi tam zkusim jeste zavolat...:(
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

Jumbo | stř kvě 16, 2012 9:05 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Musis pri telefonu s operatorem zminit to co maji na strankach co jsem tady daval, ze to odblokuji i bez toho pokud mas origo ucet a trvat si na svem, trosku se rozcilit ze uz to nema obdoby atd...u me to zabralo a zenska fungovala jako orisek ;)

btw kdyz mas jiny IMEI po reklamaci v CR - tzn mas novou desku nebo vymeneny iphone? tak to by ti mohli odblokovat v CR?

btw. tu je vypis co me prislo u odblokovani Snad to pomuze....
THIS IS AN AUTOMATED EMAIL PLEASE DO NOT REPLY BACK TO "OKCQSubsidyUnlock" AS ALL MESSAGES SENT TO THIS EMAIL ADDRESS ARE AUTOMATICALLY DELETED WITHOUT BEING READ. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE 1-800-331-0500 FOR ADDITIONAL ASSISTANCE.


Dear AT&T Valued Customer:

We recently received your request for the unlock code on the following device:

EMAIL: martin*****@yahoo.com
CASE: CM20120423_39901****
MOBILE: Non-ATT
MANUFACTURER: Apple
MODEL: iPhone_4
IMEI: 012423000******

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone. We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.
To complete the unlock, simply:
1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet connectivity.
2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
3. Backup and restore your iPhone using iTunes .
For information on backup and restore, please visit http://support.apple.com/kb/HT1414.
4. After restoring, your iPhone will be unlocked.
Additional information on unlocking can be found at http://support.apple.com/kb/TS3198.
For questions regarding AT&T’s wireless service and iPhone, please visit the Phone/Device Learning Center. We thank you for your continued business and look forward to providing you with the best customer service.

Thank you for contacting AT&T Mobility. We appreciate your business.
 

Jumbo | stř kvě 16, 2012 9:09 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Tady je jeste link kde jsou podminky toho odblokovani
http://www.att.com/esupport/article.jsp ... itDP0PVzjF

a tebe se tyka tahle pasaz :

In addition, AT&T will unlock an iPhone for: (i) an active and deployed member of the military who is a current AT&T customer in good standing and is able to provide AT&T with deployment verification; and (ii) a person who purchased the iPhone from an authorized location at the "no commitment" price and can provide proof of purchase.

Samozrejme maji dole poznamky ze si vyhrazuji pravo zmenit podminky bez ohlaseni... co vim tak se to ale nestalo
 

bagoun | stř kvě 16, 2012 9:43 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

ok diky moc, nejak ted nebyl cas...ale urco to jeste zkusim tam zavolat a poresit.

Probehla vymena kus za kus, sice mi ho menili v CR, ale dali mi evidentne zase blokly na ATT :/ Tak si nejsem jisty co s tim...No mozna zkusim jeste tu iOpravnu, kde jsem to reklamoval, co oni na to...ale ti mi asi s ATT nepomuzou:)
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

bagoun | úte čer 05, 2012 8:31 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Tak nakonec se povedlo!
Opet jsem volal a nekolikrat tomu zrejme latinoamericanovi zduraznil tu posledni podminku o zakoupeni off contract v originalním applestoru. Pak nekolikrat vysvetlil jak se to melo s tou mou reklamaci a zadal novy CM, potom odfaxoval skoro to same jako minule a ted mi dosel mail ze mam odblokovano!
Cvicne jsem zkusil pres SAM deaktivovat a itunes mi pogratulovalo k unlocku...
Jen mam porad jen tu jednu carku signalu, tak musim zkusit jeste restore.

Kazdopadne diky za rady - hlavne tobe Jumbo:) konecne to bude bez starosti!

edit: tak jsem provedl restore a porad mam jen jednu carecku signalu..:/nevite nekdo jak se toho zbavit? Mozna je to tim ze jsem z opatrnosti udelal restore s cutom FW se starym BB...zkusim jeste offiko FW a pak az JB...treba to pomuze..

edit2: jo tak restore na ofiko fw i s BB zabral...signal uz se zobrazuje normalne:)
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
ned říj 24, 2010 1:24 pm

Uživatelský avatar rallydavid | pát črc 13, 2012 11:15 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Ma nekdo emailovou adresu na at-t? Nejak jsme to na jejich strankach nenasel...mohl by nekdo poslat odkaz kde najdu jejich contact s emaily?
iPhone 3G 8 GB -Dead
iPhone 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GB iOS 7.1.1JB
iPhone 5S (2x) 16 GB Black
iPhone 6S 64 GB -Sold
iPad Mini Retina 16 GBiOS 9.3.3JB
iPhone 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GB iOS 13.x
iPhone X 64 GB iOS 12.x
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1069
Registrován:
úte čer 15, 2010 10:35 am

St3vq0 | sob srp 11, 2012 8:38 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

tak ze mne tento telefon dovezeny z USA AT&T unlockli... troska to trvalo ale uz je unlock
 

chinoxr | pát srp 24, 2012 11:18 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Primo od ATT je to dost problematicky ... neda se rozumne dostat na jejich support a pokud ano tak musite zatrousit do poradne hlubokych analu internetu a stejne vam napisi ze musite splnit ty jejich podminky (smlouva po lhute, zadne zavazky, byt american)

zkousel jsem to pres ne nekolikrat a bez uspechu , ovsem netvrdim ze to nejde
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát srp 24, 2012 12:49 am

Coolman | úte srp 28, 2012 8:37 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Ahoj,

já si koupil iPhona před rokem v USA (blokován na AT&T). Řešil jsem to Gevey kartou (jednu jsem měl na O2, druhou na T-Mobile). Když jsem žádal o ofiko unlock na AT&T, chtěli po mně dokumenty, které jsem už neměl (doklad o koupi apod.)

Včera jsem to po roce trápení úspěšně vyřešil objednáním Factory unlocku na eBay za 14 USD. Šlape perfektně. Komu unlock doposud nešel, doporučuju zkusit to jako já přes eBay. Klidně pošlu kontakt, od koho to mám.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
čtv zář 11, 2008 4:37 pm

Uživatelský avatar ABAB | stř srp 29, 2012 11:20 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Můžeš tady dát ověřený kontakt na eBay? A jak to probíhalo a jak dlouho to trvalo?psal. Kamarád ma iPhone 4 AT&T iOS 5.1.1 blokovaný. Děkuji
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1586
Registrován:
ned dub 10, 2011 9:00 pm

Coolman | stř srp 29, 2012 8:55 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Koupil jsem tento unlock

http://www.ebay.com/itm/Factory-Unlock- ... 692wt_1397


Odkaz na prodejce (e-artisiana):
http://myworld.ebay.com/e-artisiana/

Při nákupu služby jsem dal do poznámky:
IMEI, typ telefonu (např. iPhone 4) a operátor (AT&T USA).

Trvalo to asi den a v noci mi přišlo, že zboží odesláno, tak jsem si zkontroloval unlock na http://www.s-url.ro/
Model: iPhone 4 16GB Black
...blabla...
SIM lock: Unlocked

Pak jsem vyndal z telefonu gevey, nechal jen SIM operátora (T-Mobile), připojil k PC a doufal, že se iTunes nějak chytne a potvrdí SIM unlock pokud možno bez restoru. No, nestalo se nic, tak jsem si udělal custom FW přes redsn0w, dal jailbreak a po jailbreaku mi iTunes hodil několik hlášek jako "not activated" blabla...následoval asi 2x restart telefonu, párkát připojit a odpojit od PC a nakonec iTunes hodil nějakou finální hlášku a naskočil mi T-Mobile.

Od té doby to šlape, nic nevypadává, iTunes už taky neremcá.

Určitě mi tohle řešení přijde lepší, než se trápit s Gevey (kde mi cca každý týden vypadl signál a musel jsem znovu opakovat proceduru pro nahození T-Mobilu) a navíc je to levný. Je to fakt vysvobození po roce s Gevey a nejistotě, kdy to Apple nějak ošéfuje.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
čtv zář 11, 2008 4:37 pm

papenondrej | čtv srp 30, 2012 1:49 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Coolman: mohl bys mě prosím kontaktovat na email: papez15@seznam.cz ... budu ti vděčný ;)
 

petrdecker | stř zář 05, 2012 6:54 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Tak jsem to na eBay objednal, tak uvidime. Ještě dotaz. Pokud dojde k onomu Factory unlocku, můžu pak bez obav upgradovat firmware bez obav, že se to zase blokne? Je to odblokovaný napořád a bez omezení?
 

Freeter | úte říj 30, 2012 12:06 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

Dobrý den požádal jsem také o oficiální unlock, přišel email žádosti bylo vyhověno, tak jsem udělal co bylo dále uvedeno a aktualizoval jsem software na IOS 6.0 v domnění že se unlockne ale nestalo se vůbec nic, prosím o radu, stalo se to už někomu, zkoušel jsem psát na jejich twitter, tak uvidime nicměně mám tedka drahej ipod :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

Uživatelský avatar rony | úte říj 30, 2012 8:46 am

Re: oficiálny unlock od AT&T

oficialny unlock? twitter? ziadal si svojho GSM operatora, u ktoreho si kupoval iPhone o unlock alebo si si na internete nasiel nejakeho pokutneho predajcu odblokovania? Toto si musis vyjasnit. Podla toho, co pises, robil si to druhe. Vybav si to teda s tym pokutnym predajcom. Ak sa myslim, upresni to a ospravedlnujem sa vopred.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Freeter | úte říj 30, 2012 12:51 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

omlouvám se upřesnuji od AT&T přivezl jsem si ho z usa když jsem tam byl na dovolené, kontaktoval jsem je a vše se zdálo v pořádku,žádosti vyhověli, postupoval jsem podle nich, ale bohužel unlock neproběhl, tedka tam je Ios6.0-04.12.02, mám zažádat znovu, veškerý postup v emailu jsem splnil, co tedy?
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

kopcanak | stř říj 31, 2012 4:53 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Coolman ako prebiehal u teba unlock ? cez ten eBay ?
 

Uživatelský avatar rony | stř říj 31, 2012 7:01 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

freeter, no logicky, riesis to s dodavatelom sluzby, nic ine nepomoze
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Freeter | čtv lis 01, 2012 11:54 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Chtěl jsem tím spíš říci, jestli jde udělat něco jiného co se třeba osvěčilo a kdo by měl stejný problém, nežli je znova kontaktovat, protože jak je známo je to komplikované a hovor na jejich zakaznickou linku je zbytečne drahý, ale ano samozřejmě je to nadmíru logické:-) naštěstí tady na foru jsem někde našel někoho kdo to zvládl odblokovat takže vlastně vše vyřešené...
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

brossman | pon lis 19, 2012 12:12 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Ahoj, mně se to povedlo odblokovat pomocí tohohle serveru
http://www.attiphoneunlocking.com/

strávil sem fakt hodně času, když sem se snažil udělat z "cihly" zpátky telefon. Přítelkyně updatovala na 5.1.1...tohle byl poslední pokus a dělají to za 25$, což mi přijde fakt dobrý.

Moc sem tomu nevěřil, ale risknul sem cca 500kč a za cca 12 hodin telefon fungoval :) a doteď šlape.
 

bazisuk | pon lis 19, 2012 12:58 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Hojas, jak zjistím na jakého operátora je iPhone 4s blokovaný? Je to nalezenec z Rakouska. Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
stř zář 08, 2010 6:29 am

pwl | čtv led 17, 2013 9:22 pm

Re: oficiálny unlock od AT&T

Máte někdo skušenost s stránkou:?
https://www.att.com/deviceunlock/client/en_US/
Jen nevím jestli jsem správně pochopil '"no commitment" price' pokud to bude officialně z apple store (kamenný shop ve Philadelphii)
(ii) a person who purchased the iPhone from an authorized location at the "no commitment" price and can provide proof of purchase.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé