Které země blokují? [vyriesene]

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Evsoza | stř zář 05, 2012 4:18 pm

Které země blokují? [vyriesene]

Existuje nějaký spolehlivý seznam zemí který blokujou iphony 4S na operátory ? Chci si ho koupit v Egyptě, protože tu žiju . Tvrdí mi že blokovaný ty telefon nejsou , ale věřte Egypťanovi :roll: říkají mi že si ten telefon mužu v obchodě rozbalit a vyzkoušet simku , ale jako správnej ajfounmaniak si chci svůj první úplně zabalený přístroj vzít domů a vychutnat si rituál rozbalování v soukromí (if you know what I mean :mrgreen: ), samozřejmě né za cenu toho ,že bych blokaci zjistila až doma byl by prušvih. Lze mít jistotu že telefon neni blokovanej? Není to náhodou někde na tý krabičce napsaný ?
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
čtv bře 08, 2012 10:51 pm

Uživatelský avatar rony | stř zář 05, 2012 5:14 pm

Re: Které země blokují ?

Odpoved je v ozname o neodblokovanosti iphone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar cuting | stř zář 05, 2012 7:39 pm

Re: Které země blokují? [vyriesene]

Rituál ožel a nebo si jej kup tady v česku, případně si jej nech od někoho spolehlivého koupit a poslat. Budeš mít na něj záruku a ušetříš si spoustu starostí.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

MorDeus | stř zář 05, 2012 8:38 pm

Re: Které země blokují? [vyriesene]

Taky jsem si ho chtěl koupit.. a bohužel ten Unlock opravdu neexistuje.. prostě to nejleze , o to huř v egyptě, lepši si ho vyzkoušej jestli ho chceš koupit.. Bud prijdes o penize , nebo vydělaš na tom , že to opravdu pujde.. GL
____________________________
iPhone 5 16GB 7.1 Unlock
3GS 32GB 5.1.1 UnTethered
Host
Host
 
Příspěvky: 148
Registrován:
sob srp 20, 2011 6:03 pm

Evsoza | stř zář 05, 2012 9:55 pm

Re: Které země blokují? [vyriesene]

Právě že tu v Egyptě je ten 4S white s pamětí 32GB o dost levnější než v česku, rituál rozhodně oželím a vyzkouším, protože podle všeho ho třeba u Egyptskýho vodafonu blokujou, uvidim jak tomu bude u neoperátora, v obyč obchodě. Měla jsem z egypta iPhone 3G a šel i na českou simku ...
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
čtv bře 08, 2012 10:51 pm

Uživatelský avatar rony | stř zář 05, 2012 10:07 pm

Re: Které země blokují? [vyriesene]

a dokazes rozpoznat pojem dotovana cena, vsak?

ak aj ano, jediny pohlad tam, kam som ti odporucal ti potvrdi, ci operator tie dotovane iphony blokuje alebo nie a ak blokuje, mozes zo snov o nizkych cenach tie jeho iphony rovno vymazat, naco zlozite spekulovat, uz si mal mat zo stranok apple vycitane, ci ich blokuje a pripadne nam to sem uz napisat, aby sme nekecali zbytocne o hlupostiach, ked su nakoniec blokovane a nema cenu riesit tu vobec nic.

ps: v tej predajni sa skus jasne spytat: chcem neblokovany, cize SIM FREE iphone, kolko stoji? a ak sa ti bridi kliknut na link, ktory som ti vyssie dal, holt ti to povedia aj oni. Pripadne chci jazsnu odpoved ci je to SIM FREE.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé