R sim III po vložení jiné SIM přestala fungovat

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

sv4b0ss | pát led 11, 2013 11:17 am

R sim III po vložení jiné SIM přestala fungovat

Dobrý den,
asi před rokem jsem koupil Iphone 4s blokovaný na verizon, pomocí R sim 3 se mi podařil odblokovat na používání v síti vodafon a to takovým způsobem, že jsem ani tu kartičku Rsim nepotřeboval mít v telefonu. Normálně mi všechno fungovalo jen s sim od vodafonu (volání, data, sms, mms, gps). Ted jsem se rozhodl přejít k Tmobile a po vložení sim to chtěl telefon najednou znovu aktivovat. Bohužel se ale telefon zablokoval i pro vodafone. Ted mi funguje pouze volání a musím v telefonu mít tu Rsim. I když jsem vše udělal podle návodu (aspon doufám) tak se mi nezobrazuje logo operátora (stále tam je žádný signál) nejdou data, ani sms, mms a ani se nepřiřazujou všechny čísla ke kontaktům :(
Děkuji předem za jakoukoliv pomoc
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
čtv úno 16, 2012 11:43 am

Merfi | pát led 11, 2013 11:13 pm

Re: R sim III po vložení jiné SIM přestala fungovat

rsim nepodporuje vsetky druhy sim kariet.Ak ti tam vodafone isla,tak tam aj pojde.Daj resetovat nastavenia siete s vlozenou rsim a vodafone sim,sprav vsetky nastavenia ako prvy krat a pojde ti
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 251
Registrován:
ned led 02, 2011 8:17 pm

sv4b0ss | sob led 12, 2013 1:43 pm

Re: R sim III po vložení jiné SIM přestala fungovat

Tak už v pořádku, vše funguje jak má, jen mi ted vrtá hlavou, jakto že mi to ted rok fungovalo i bez vložené Rsim a signál nabíhal ihned po restartu ...?
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
čtv úno 16, 2012 11:43 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé