iPhone 3GS blokace z duvodu odcizeni nebo ztraty

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

skritekkkkk | pát led 18, 2013 8:32 pm

iPhone 3GS blokace z duvodu odcizeni nebo ztraty

Dobrý den měl jsem koupený iPhone od jednoho majitele snažil jsem se odblokovat JB nešlo. Tak jsem si zjišťoval jestli jde factory a bylo mi napsáno že je blokován na UK O2. A že by to šlo. Ale přesto jsem telefon prodal a další majitel mi napsal, že telefon nejde odblokovat že byl zablokován z důvodu odcizení nebo ztráty ? Je to možné.
 

Uživatelský avatar rony | pát led 18, 2013 8:50 pm

Re: iPhone 3GS blokace

Na konci ma byt bodka alebo otaznik? menis tym cely zmysel tvojho prispevku.

A je tam bodka, potom je to pekna historka s ponaucenim.

ak je tam otaznik, tak moja odpoved je: ano, je to mozne, ved to prave opisujes.

Zhrniem to: kupil si kradnuty telefon, je fuk, ci si o tom vedel alebo nie, je fuk, ci bol zlodej ten, co ti ho predal, ale ty sam vies ake to boli okolnosti, napr. nizka cena by mohla naznacit, sposob predaja atd. Ale budiz, kupil si. Pravne si postihnutelny, zjednodusene povedane si spolupachatel trestneho cinu. Aktualne mas informaciu, ze telefon pochadza z kradeze a neohlasil si to. Takze si pripocitaj aj zatajenie veci.

Dalej, telefon si dalej predal. Kupujuci dodatocne zistil, ze telefon pochadza z trestnej cinnosti. najjednpduchsie z toho vylezies tak, ze mu vratis peniaze, ale zo spoluucasti sa este nevyvinis. Moze sa stat, ze to ohlasi on. Prinajlepsom budes tahany na vypovede, vysvetlenia atd. V horsom pripade mozes byt spoluobvineny.

V najhorsom pripade telefon pochadza z lupeze cize figuruje tam aj ublizenie na zdravi alebo to bola vacsia akcia s vacsou skodou a tym je to este horsie pre skutocnych pachatelov ale asi aj pre teba, lebo ti da dost prace objasnit tvoju ulohu. No a zakazdym je tam detail, neumoznil si ohlasenim objasnenie trestneho cinu.

Vela stastia
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé