JB na ios 6.0.2 pro iPad mini

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kruspe | pát led 25, 2013 11:07 am

JB na ios 6.0.2 pro iPad mini

Čau, jsem majitelem iPadu mini, googlil jsem, ale našel jsem jen Tethered na 6.0.1. a u redsnow není uplně jasně psané, jestli jejich nová verze umí i 6.0.2. alespon tethered na iPad mini .. neví někdo o tom něco ?

MODERÁTOR MAREK VARUJE:

Sakra čo je to za názov tématu?! Názov zmenený, nauč sa písať výstižné názvy



EDIT: MAREK: Mně ten název přišel naprosto správný ... jelikož iPad mini byl distibuován s 6.0 a nebo 6.0.1 tak by mohlo být možné, že na 6.0 nebo 6.0.1 by už JB být mohl. Název tématu byl správný a přesně výstižný na to, na co jsem se ptal. Naopak ten název, co tu je teď je špatný a nerelevatní, na to jsem se přeci vůbec neptal. Já jsem se ptal jestli existuje konkrétní JB na ipad mini na verzi ios 6.0.2.
Už jsem tu na fóru dost dlouho a vím, jak má vypadat název topicu. Byl bych rád, kdyby si na tomto foru moderátoři nemysleli, že jsou lepší než ostatní uživatelé, ale to je asi jen sen, dám proto vědět julkovi. Pokud se mi jako moderátorovi nelíbí název topicu, tak snad mohu slušně napsat, že název není dle mého názoru a případně ho změnit, ale ne tohle.

MODERÁTOR MAREK VARUJE:

Takže len pre tvoje ukľudnenie, najprv si skús uvedomiť, čo si urobil. NEZALOŽIL SI žiadnu tému s názvom ako hovoríš " JB ipad mini 6.0.2 " ale len čisto "iPad mini 6.0.2" a to je dosť rozdiel, dôkaz toho máš aj v prvých príspevkoch témy "Předmět příspěvku: Re: 6.0.2 iPad mini". Očividne sa tu ani neorientuješ tak ako si myslíš, téma o jailbreaku na iOS 6 tu je a je v nej popísané všetko, takže som ti to mohol v kľude aj zmazať. A ďalej, tvoj podpis o arogantnosti beriem len ako ďalšiu provokáciu kvôli čomu som zareagoval tak ako som zareagoval! A je úplne jedno či sa pýtaš na 6.0, 6.0.1 alebo 6.0.2 keďže jailbreak nieje ani na jeden, a to by si podľa tej tvojej schopnosti na fóre mal vedieť. Julek mi napísal, a povedal som mu to isté čo tu tebe.


EDIT:
MAREK: Poslal jsem ti SZ, mně tady vůbec přeci nejde o to co bylo a nebylo a jde mi o to, že pokud je název špatně, tak napíšu název je špatně, ale nenapíšu Ty sakra neumíš psát názvy (ty blbe), tak jsem ti to laskavě změnil abys jako příště (ty id..e) věděl jak na to. To je vrchol arogance. Pokud je toto seriozní forum (myslel jsem, že je) tak tohle sem teda rozhodně nepatří a pokud bych měl obepsat všechny uživatele "smrtelníky" tohoto fora tak ti říkám, že se na 99 % shodneme, že to přeháníte.
Jediné, co chci, je slušnost. To je jediné o co žádám. Pokud někdo něco udělá špatně, řeknu je to špatně, ale neřeknu mu ty debile máš to blbě koukej to opravit nebo tě vyhodím zfackuju a já nevím co ještě. Tohle patří na základní školu.

MODERÁTOR MAREK VARUJE:

To že si kde to domýšľaš nadávky je tvoja vec, ja som žiadnu neporušil. Ver či nie, ak by sme bolí taký aký by nás ľudia chceli tak by toto fórum nebolo na takej úrovni ako je, a tak tiež ver tomu, že moderátori to robia dobre. Toto je súkromné fórum kde sa máš správať podľa určitých pravidiel, a ak nie tak je to na nás čo urobíme
Naposledy upravil kruspe dne stř led 30, 2013 4:46 pm, celkově upraveno 4
 

dalzap | pát led 25, 2013 12:00 pm

Re: 6.0.2 iPad mini

Na ipad mini jeste neni zadny jailbreak
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 892
Registrován:
čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Uživatelský avatar 2L8 | pát led 25, 2013 3:49 pm

Re: 6.0.2 iPad mini

Krupe: caka sa na oficialne uvolnenie iOS 6.1, az potom bude uvolneny JB. V teme JB pre IP 5 je to spominane - pre vsetky cipy A6 (cize aj iPad mini) bude zaroven s IP 5 uvolneny JB. Pockaj este chvilu do konca mesiaca. Vsetko lstatne co si nasiel je fake. Zatial netestuj, aby si si neposkodil mini. ;)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

kruspe | pon led 28, 2013 1:20 pm

Re: 6.0.2 iPad mini

2L8: super, děkuji :-)
 

Uživatelský avatar 2L8 | pon led 28, 2013 5:33 pm

Re: Existuje jailbreak na iPad Mini?

Pozri sa do temy pre JB iPhone 5, tam dal dodulo link o JB, je tam zahrnuty aj iPad mini, cize vsetko bude naraz. :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

kruspe | úte led 29, 2013 8:36 am

Re: Existuje jailbreak na iPad Mini?

já jsem dneska na twittru četl, že má vyjít na 6.1 3.2.13 takže se těším :-) má podporovat všechny idevice (krom tv atd)
Naposledy upravil kruspe dne úte led 29, 2013 9:02 am, celkově upraveno 1
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé