iP5 neprihlasi sim

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Kukin | pon dub 08, 2013 10:31 am

iP5 neprihlasi sim

Cau vsichni - po instalovani a odinstalovani aplikace - naposled pri IcabMobile(nabehla mi a hned jakoby spadla-tudis odinstal), jsem restartoval telefon a uz mi nechce nacist sim - jakoze me to nevyzve at zadam PIN atd(predtim pomohlo vytocit operatora a vyzvu to udelalo hned na pin), ani hard reset nepomohl - predtim mi to taky udelalo - nejake restarty atd a jelo to - ale ted uz nad tim sedim nejakou hodku a stale nic . Nakonec jsem zkousel Obnovit nastaveni site - ale naskoci mi jabko, pod tim nejake zobrazeni prubehu a potom uz ale jen cerna obrazovka a nic ) a jen pres hard reset se mi pak podari iP zapnout) - vypada to ze se to obnoveni ani nedokonci :-( nevite nahodou jak by to mohlo jit bez nutnosti obnoveni iP pres iTunes(jelikoz na 6.1.3. ani JB nebude)? nejde treba v iTunes nejak obnovit sit - pres iTunes jsem nic nikdy nedelal a tak se v nem skoro vubec nevyznam.. dekuji. jinak jak jsem uvadel tak mam iP5(koupen u Tmobile CZ), iOS 6.1.2. a evasion JB 1.4.
Ps.: podle me neni problem v HW - jen to na necem, co se SW tyka drzi.
Dekuji
Naposledy upravil Kukin dne pon dub 08, 2013 10:46 am, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

ls8 | pon dub 08, 2013 10:41 am

Re: iP5 neprihlasi sim

DFU, restore a nedělat JB.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Kukin | pon dub 08, 2013 10:48 am

Re: iP5 neprihlasi sim

Jako me se iP prihlasi na iTunes, i ho zapnu, jen s tou sim je problem.. hledam nejake reseni, kde bych nemusel obnovovat pres iTunes nebo DFU, vis..
Rad bych JB totiz, pokud to bude mozne jeste v mem pripade :-(

neni treba nejaka moznost prehrani celeho JB? pripadne co by se stalo, kdybych na JB zarizeni aplikoval opet JB?
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar Metalgirl | pon dub 08, 2013 11:35 am

Re: iP5 neprihlasi sim

Vytáhnout a znovu zasunout SIM kartu jsi zkoušel? Zkus vypnout iP, vysuň SIM kartu, zasuň a znovu iP zapni. Neinstaloval jsi předtím nějaký tweak ze Cydie, který to může způsobovat?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Kukin | pon dub 08, 2013 2:13 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

i s tou sim jsem to zkousel - nekolikrat - a stejny problem, i od pritelkyne jsem tam zkousel davat sim a nic - mam za to, ze jak jsem daval tu obnovu nastaveni site, tak ten prubeh ani nedojede dokonce a pak nic - ze by mel dojet dokonce a telefon asi zrestartovat a mel by najet ze.. jakoby se to primo v tom nekde seklo vis.. jinak posledni vec kterou jsem instalovat tak to byl ten icabmobile, ktery mi stejne nejel, tak sel hned pryc.
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

kvasimodo | úte dub 09, 2013 4:08 am

Re: iP5 neprihlasi sim

Tak to uz asi jedine to restore . Bud budes mit iPod s jailbreakem ,a nebo iPhone 6.1.3 bez jailbreaku .Nic jineho s tim uz asi nenadelas .
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 155
Registrován:
úte pro 29, 2009 9:44 pm

Kukin | stř dub 10, 2013 12:02 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

No tak jsem to nechal den, dva tak, potom par restartu a obnoveni site a nakonec vysledek - jede to :) mam radost, ze to sice jede a mam JB, ale radsi bych byl, kdybych mel zjistenou pricinu problemu. Jinak vsem dekuji za postrehy a podobne.
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé