SBSettings (Cydia)

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Pavuk | stř čer 03, 2009 8:31 pm

Re: SBSettings (Cydia)

dííík :wink:
 

AegoR | čtv čer 04, 2009 2:08 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Mam dotaz na lidi s fw 3.0 (a jailbreakem). Po poslednim updatu sbsettings se mi u dvou prepinacu objevil symbol ruky (jako ve winech, viz screen), konkretne u rotation inhibitoru a wifi prepinace. Zrejme to znaci ze prepinac neco dela po delsim pridrzeni tlacitka, rotation inhibitor takhle nastavuje jak mate telefon natoceny, ale u wifi mi to vypise "Sorry, not on OS 2.x.". Zkousel to uz nekdo s fw 3.0? co to dela?
Obrázek
 

F!X3R | čtv čer 04, 2009 2:20 pm

Re: SBSettings (Cydia)

ano objavilo sa to aj mne...
moc nechapem vyznam...
 

Uživatelský avatar Carabei | čtv čer 04, 2009 3:03 pm

Re: SBSettings (Cydia)

při podržení přibudou další možnosti, OS3 nemám, ale u WiFi bych to tipoval třeba na výběr z dostupných sítí bezdrátových
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

AegoR | čtv čer 04, 2009 9:00 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Carabei : oh shit, sherlock, to ze pribudou dalsi moznosti mi taky docvaklo (vzhledem k tomu ze to tak je i u rotation inhibitoru). A odhad co by to mohlo delat je vsem k nicemu, pokud nemas reseni danyho problemu nebo nakej jinej konstruktivni post, nechapu proc postujes.
 

Uživatelský avatar Carabei | čtv čer 04, 2009 9:15 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Tak aby si nebyl zklamanej z málo konstruktivního postu, tak delší podržení wifi togglu ti ukáže k jakému AP jsi připojen. Bigbossovi se zatím nepodařilo zjistit jak přepínat mezi AP, jelikož tyto funkce nejsou Applem dokumentované. :mrgreen:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

PaDoX | pát čer 05, 2009 8:42 am

Re: SBSettings (Cydia)

Mám FW 3.0 .. pri podržaní len vypíše že máte zapnutú wifi a že na akej sieti ste pripojený

Obrázek
 

AegoR | pát čer 05, 2009 6:33 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Mno hura, dik :)

Btw, PaDoX, prosimte co je to za sbs schema?
 

Pavuk | pát čer 05, 2009 7:17 pm

Re: SBSettings (Cydia)

cicolably píše:no nijak to je na tom pre SBSettings tam nie je nikde fičura :lol:

na tak dam si jednu velku 1 z hviezdičkou

PAVUK mam to
stiahni
http://www.sendspace.com/file/q209sk

a vlož to do private / var / mobil / Library / SBSettings /Toggles

nahraj to tam urob respring a MAŠ
Obrázek

No tak som sa tešil predčasne. Ono to tam nabehne že ho dá zapnúť ten download plugin ale v skutočnosti ho nezapne lebo keď dám dole v SBS "Refresh" tak ho ukaže ako vypnutý. Jediný spôsob ako ho mať aktívny je zapnuť ho cez BossPrefs potom odinstalovať BossPrefs a ten plugin ostane trvalo zapnutý. Tým gombíkom na akt./deakt. Safari DL v SBsetings ho nemožeš deaktivovať. Zas jedine cez BossPrefs... :?
 

PaDoX | pát čer 05, 2009 8:24 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Ten vzhlad čo používam v SBSettings sa volá Deep HUD
 

sundevil | sob zář 19, 2009 10:12 am

Re: SBSettings (Cydia)

Tak jak je to s tou baterkou? zere to baterku hodne nebo ne? Proc se by lastne melo vypinat SSH? k cemu je SSH?
 

Uživatelský avatar Beavers | sob zář 19, 2009 11:02 am

Re: SBSettings (Cydia)

Ty nemáš nahoře v černé liště zelený nadpis Návody? Tam najdeš Slovníček pojmů a v něm něco o SSH, například.
viewtopic.php?f=96&t=962
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

scoty | pon zář 28, 2009 9:10 am

Re: SBSettings (Cydia)

mal som v iphone bossperf aj SBSettings a mal som zapnute 3G aj SHH stale,, po odinštalovaný bossperf a vypnuti shh a všetkeho čo nepotrebujem aby bolo stále zapnute mi baterka vydrží podstatne viacej.Momentálne mám baterku na 35% a to je už tretí deň zapnutý a aj počas nocí ho nevypíňam.Používal som wifi spojenie cca 45minut,,hovory cca 60minut a už len bežné používanie.
 

Uživatelský avatar S474N | úte zář 29, 2009 8:12 am

Re: SBSettings (Cydia)

Ted jsem nahodou narazil na toto tema. To, ze SSH zere baterku jsem zjistil uz drive metodou pokus-omyl. Kdyz ho necham zapnute, tak se mi vybije iPhone behem jedineho dne, kdyz ho vypnu, tak napriklad pres noc mi vydrzi porad 100%.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 896
Registrován:
pát kvě 30, 2008 10:55 am
Bydliště: mám

Pavuk | stř zář 30, 2009 12:05 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Áno a už naposledy-zapnuté SSH ŽERE BATERKU!
 

Maikerock | pon říj 19, 2009 12:39 pm

Re: SBSettings (Cydia)

jen zběžnej dotazek,,,,vyskytují se nejaký problemy GPS s SBS?? Mě se totiž stalo že když jsem si jailbreaknul iP na nový FW tak mi prestala chodit GPSka, a pomohlo jenom restore :( mel s tim nekdy nekdo tento problem?
 

llubbo | ned říj 25, 2009 12:12 pm

Re: SBSettings (Cydia)

neviete niekto poradiť mám iP 3G JB s fw 3.1.2 a cez SBSettings mi vôbec nejde vypnut EDGE...vypnem ho a ono sa zapne...neviete ako ho vypnut natrvalo?
 

Clive | stř říj 28, 2009 4:09 pm

Re: SBSettings (Cydia)

...neviem, ci sa podobny problem uz riesil, ale ked mam zapnute EDGE v SBSetting, tak mam pri DATA IP ze N/A, ked ho zas vypnem tak tam mam normalnu IP adresu :)
Zda sa mi, ze je to naopak ako by malo byt. Co sa tyka funkcionality, vsetko funguje spravne. Ked je EDGE vypnute, je vypnute a naopak, len ma metie to pridelovanie IP, je to v poriadku podla vas?
 

dair | úte lis 03, 2009 2:45 pm

Re: SBSettings (Cydia)

existuje nejaky zoznam vsetkych SBS toggles? Popripade ake pouzivate?
 

7luke.com | úte lis 03, 2009 5:13 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Vřele doporučuji Rotation. Například v posteli si jde vypnout otáčení displeje (= zůstane na právě nastavené poloze)
 

myschoo | úte lis 03, 2009 11:28 pm

Re: SBSettings (Cydia)

alebo UserAgent Faker, ktory prepne v Safari identifikaciu prehliadaca a stranky sa nacitaju vzdy v plnej verzii
 

patrix242 | stř lis 04, 2009 9:03 am

Re: SBSettings (Cydia)

ja používam najčastejšie safari dl, autocorrect...

dair:
veď Cydia aj Rock majú search, dáš tam 'toggle' a máš celý zoznam, nie ?
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován:
úte čer 02, 2009 4:02 pm

dair | stř lis 04, 2009 11:42 am

Re: SBSettings (Cydia)

jj to som uz pozeral ale je tam zopar co nema vobec paru na co su a za druhe, na forach som sa stretol uz aj s takymi co som tam ani nenasiel.
Hladam len nejake doporucenia co by sa hodilo ;)
 

Bill | pon lis 09, 2009 8:03 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Mám dotaz jestli se nějak netluče sbssetting a sospref. Mám nainstalované jedno témátko, které vyžaduje vypnutí v locku hodin. A proto jsem si instnul sospref,který to dokáže. Ale ouha,témátko funguje akorát je najednou problém s přijmutím hovoru. Viz.: kouknu po čase na iP a zjistím že mi nevyzvání ale je tam že mám přijmout hovor. Když ho jakože přijmu tak zjistím že ten hovor byl už před 20 min. a je pro mě zmeškaný. A dělámi to jen, když tam mám to témátko co vyžaduje vypnutí zobrazení hodin v locku. Napadlo mě jestli se sbs a sospref nějak netlučou. Díky za případné rady :-)
 

Tyler55 | stř lis 11, 2009 2:25 pm

Re: SBSettings (Cydia)

mam jeden dotaz: ked si nastavim budik tak sa mi ukazovatel percent baterie nahradi ikonou budiku. v zamknutom stave su aj percenta aj budik, akonahle odomknem percenta zmyznu.. neviete ako dosiahnut aby boli stale zobrazene percenta aj budik?
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
sob říj 31, 2009 4:50 pm

Uživatelský avatar Almi | čtv lis 12, 2009 6:58 pm

Re: SBSettings (Cydia)

no mne to ukazuje aj budik aj percenta...
Skus iphone vypnut a zapnut. zrejme nejaky maly bug 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Tyler55 | čtv lis 12, 2009 11:13 pm

Re: SBSettings (Cydia)

no nepomohlo :(
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
sob říj 31, 2009 4:50 pm

Uživatelský avatar Almi | čtv lis 12, 2009 11:30 pm

Re: SBSettings (Cydia)

tak ešte vyskúšaj napríklad,
vypni zobrazovanie percent v SBS.
chod do cydie a preinštaluj si SBS.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Bill | pát lis 13, 2009 3:19 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Tak včera jsem zjistil, že mi taky procenta zmizí, když zapnu budík. Ale když jsem, např. na netu (Safari) a přetočím iP tak se mi najednou ukáže jak procenta tak i budík. Ale když iP zase přetočím nazpět, procenta opět zmizí :lol: . Fakt zajímavé :shock:
 

Uživatelský avatar libco | pát lis 13, 2009 3:27 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Na tom nie je nič zaujímavé, proste na lište je málo miesta. Keď budeš mať menej ako 100%, už ti to ukáže bude len 99% a to je o jeden znak menej. Lišta pri otočenom phone je podstatne širšia, preto to vidieť vždy. :lol:
Ja som to vyriešil tak, že som z lišty vyhodil dátum, ten mám predsa na ikone kalendára.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil libco dne pát lis 13, 2009 3:59 pm, celkově upraveno 1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
pon zář 14, 2009 8:06 am

Bill | pát lis 13, 2009 3:51 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Tak zrovna když jsem to zkoušel jsem 100 % baterii neměl a stejně procenta zmizela. A zajímavější na tom je ještě jedna věc, že když jsem něco změnil v nastavení sbsseting (např. vypnutí, nebo zapnutí EDGE), tak se mi na ploše objevily jak procenta tak i budík. A když jsem potom to vlezl do nějaké apl.(např. kalendář) a potom z ní vyjel, tak už procenta zase zmizela a byl tam jen budík. A to je zajímávé, né :shock: :lol: ?
 

Uživatelský avatar libco | pát lis 13, 2009 4:01 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Doplnil som do môjho príspevku obrázky. Pozri a pochopíš. :wink:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
pon zář 14, 2009 8:06 am

Bill | pát lis 13, 2009 4:08 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Jéééé opradvu krásný obrázky... jen co je pravda, opravdu. Jen by mě tedy zajímalo, jak mi odpovíš na to, co jsem psal: v normal módě obrazovky mám zapnutý v sbsetting jak datum, čas tak paměť. Zapnuly budík, procenta zmizí. Jak konec konců ukazuje tvůj nádherný obrázek. Ale když nastavím v sbsetting např. EDGE (vyp/zap), tak se mi jak s datumem, časem i pamětí ukáží i procenta a zapnutý budík. A tento stav přetrvá do chvíle, než vlezu do nějaké aplikace a pak z ní vyskočím. Čím to tedy podle tebe může být? Že by na liště bylo málo místa???

EDIT:
taky jsem ti chtěl ukázat jeden obrázek, ale píše mi to: Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.
 

Uživatelský avatar libco | pát lis 13, 2009 4:22 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Také niečo sa mi ešte nestalo. Ale keď ti to zmizne a otočíš phon nabok tak tam tiež nie je?

Obrázek

Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
pon zář 14, 2009 8:06 am

Bill | pát lis 13, 2009 5:35 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Když otočím phone na bok( safari),jak píšeš,tak je to zase v cajku - budík i procenta tam jsou. Ale nějak zvlášť to neřeším. Jen jsem si toho nikdy nějak nevšímal a teď, na tomto vlákně jsem se o tom dočetl. Tak jsem se na to zaměřil a ty mé postřehy jsem uvedl výšše :wink: .
 

Uživatelský avatar mookie | stř lis 18, 2009 12:27 pm

Re: SBSettings (Cydia)

mohl by mi, prosím, někdo poradit, pokud ta možnost existuje, jak, resp. v jakym souboru, naformátovat datum ve statusbaru? mám v SBS zapnutou tečku místo lomítka, ale rád bych měl tečku i za měsícem, aby to bylo správně česky

díky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

thomasek79 | úte pro 15, 2009 5:08 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Mohli byste mi napsat, kde vezmu tu možnost nastavení, abych mohl mít třeba signál v procentech? (numeric gsm) Jak je tady z toho ten screen? Nainstaoval jsem si SBsettings a když ta dám "more" zase to zajede nahoru a nic se nestane. Taky poožka "dock" mi nic nedělá:-(
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2
Host
Host
 
Příspěvky: 145
Registrován:
ned lis 15, 2009 9:41 pm
Bydliště: Kolín

korman25 | ned pro 27, 2009 6:30 pm

Re: SBSettings (Cydia)

mam to ale nevim jestly mam odinstalovat oplati se to ? kolik to zere ramky ? diky za odpoved
 

Bufik | pon pro 28, 2009 12:35 pm

Re: SBSettings (Cydia)

Narazil jsem na podivné chování bossprefs a možná to dělá i u SBSettings . Nevím jestli to tu někdo již dříve psal ,ale pokud zapnete zobrazování procent u baterie a zaroveň máte toto zaplé i v nastavení iPhonu tak jde výdrž bateriie rapidně dolů , ovšem pouze teoreticky . Tím mám na mysli , že stav baterie kterou to ukazuje neodpovídá skutečnosti . Nechal jsem takto nastavený mobil uplně vybít a zkusit zapnout a ejhle najednou jsem měl po zapnutí 65 procent baterie a po novém testu se to opakovalo . Baterie letěla dolů a po opětovném vybiti a zapnutí byla bateriie ještě na 45 procentech !!!!
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
pon pro 28, 2009 12:24 pm

Uživatelský avatar cicolably | pon pro 28, 2009 4:29 pm

Re: SBSettings (Cydia)

libco
taký sedlacky rozum trošku použiť
kedže tam maš zapnute všetko možne a obrazovka je uzka na tolko veci tak niečo odial vyhodiť musi
preto na šírku to maš a na výšku nie,budik je deflautna aplikacia iPhonu,preto ju preferuje a ukazuje
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé