biteSMS [Cydia]

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar iTukan | úte bře 03, 2009 9:06 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Asi nevim co chces vyresit. Skoncila ti platnost zkusebni verze? Tak bud aplikaci nepouzivej nebo si zakup liceni (pokud jsi mel na iP, tak 5? na SW jiste taky), pokud ti nestaci zakladni prace s SMS od Apple.
Navody na warez se zde nevedou, to musis na jine forum (ne tema).

JB? Asi jina kapitola.

Ale uz mi to pripada dost OT.

EDIT: Byla to reakce na "dusbac"
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Biermann | sob bře 07, 2009 4:00 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Jinak pro bezneho cloveka muze byt biteSMS vlastne porad zadarmo. Kazdym nakupem kreditu se ziska i 12ti mesicni licence biteSMS. Navic jsou ty kredity levnejsi nez treba smsky u zakladnich tarifu t-mobile...
 

Uživatelský avatar BlazingUFO | ned bře 08, 2009 7:57 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Je Ti dufam, jasne, ze mi tu crack a warez neriesime! Ani takymto sposobom akym si to teraz predviedol? Preto je Tvoj prispevok zmazany! Ries si to cez ICQ. Paly

jedine co som chcel bolo aby to seci odstranili, icq tych ludi uz davno nemam, co sa stalo stalo sa, kto ten crack nainstaloval ten ho nainstaloval, chcel som aby ho dali prec kym je cas, pretoze bitesms vracia uder, sice nwm co chce autor robit ale vyhrazal sa a nevyzeralo to dobre, tymto sa omluvam vsetkym ktorym som cez icq link na crack poskytol, ale vyzeralo to jednoducho a lacno a omluvam sa aj tebe Paly a pevne verim ze tu tento prispevok nechas, aby vsetci co crack nainstalovali ho dali prec a aby dalsi crack nehladali a neinstalovali, pretoze s pouzitim googlu a spravnych klucovych slov je ho maximalne lahke ziskat, ja osobne som dal bitesms zatial prec a planujem si to kupit

vyrok dna: kazdy niekedy nieco ukradol a kto tvrdi ze nie, ten kradne dodnes :P

ps: ak si stale proti mojmu prispevku tak sa ti este raz ospravedlnujem a pochopim ak ho zmazes i ked dufam ze nie
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar caran | pát bře 27, 2009 2:36 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Zaujimalo by ma ako sa SMS posielaju. Cez 3G na nejaky server poskytovatela alebo na ine SMS centrum ako ma moj T-Mobile SK.
A dufam ze to nebude operator uctovat.
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
MacBook PRO 13", 2,26GHz, 2GB RAM
MacBook White, 2,13GHz, 4GB RAM

---------------------------------------
May Way - FingerPiano
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
ned bře 22, 2009 3:54 pm
Bydliště: Senec

Uživatelský avatar iTukan | úte dub 07, 2009 6:32 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Vyšel update na 3.2

Change log:


Version 3.2
7 April 2009

* Added a backgrounder feature directly into biteSMS (optional via settings) - so that it's much quicker!
* Added Quick Compose feature (press volume-up) to allow you to compose an SMS from inside any application (except YouTube)!
* In Quick Reply and Quick Compose, added a ?Call? feature and an SMS counter.
* General performance increases.
* Fixed "Send via Carrier" so that it's as quick as the Apple one!!
* When using the Chinese keyboard the suggestions / auto-correct overlay are no longer obscured.
* Made the [Done] buttons blue like Apples, e.g. when you press [Edit] in the conversation list.
* After deleting a message bubble, biteSMS will no longer scroll to the end of the conversation.
* Where buttons slide up from the bottom of the screen ([Clear] button and Right Swipe on bubble) they are now spaced and colored as per Apple UI standards.
* Fixed the bug whereby if you locked your iPhone while in the landscape mode of biteSMS, upon unlock it mangled the screen.
* Rotation logic now the same as Safari (so that when your phone is upside down, it does not register this as a change in orientation).
* Improved the Messages Sent reset feature to be more informative and clearer to understand.
* Fixed issue, whereby sqlite multi-threading bug caused "Checking License..." to be performed multiple times (should only be checked once per install).
* Now supports texting to short codes without adding the country code prefix (Send via Carrier).
* Added support for "swipe to left" gesture (as well as the exiting "swipe to right") when in the conversation list to display the Delete button.
* Settings icon now fades in / out as per the "compose new" pencil icon, for example when pressing [Edit].
* Enhanced the biteSMS URL call to also allow data to be passed in, for example bitesms:+61418123456?body=Hi%20Mum

 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Filosof | pát dub 17, 2009 9:08 am

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

sqad píše:Jestli se to povedlo někomu dalšímu a chce downgrade - tady je návod:

http://www.applei.ph/one/component/opti ... 789/#32814

(jen tu verzi 3.0 neodinstalovávejte, když jsem to odinstaloval před tím downgradem, taxe mi neobjevila ve springboardu ikona... je ale fakt, že možná to dělá bordel s SBsettings...)


Ten link nefunguje. Netusite nekdo, jak na downgrade? Vcera jsem omylem presel na v3. Diky.
Iphone 3G/16GB, orig od Vodafone, FW 4.2.1 JB untethered; Iphone 4/32GB, orig od Vodafone, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b2; iPad 32GB 3G verze EU, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b3; iPad 64GB 3G verze US, FW 5.0.1 JB - redsn0w_win_0.9.9b8 + Corona
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 111
Registrován:
pon říj 13, 2008 1:02 pm

mila89 | pát dub 24, 2009 1:09 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Používám biteSMS a myslím že patří k nejlepším co jsem vyzkoušel. Jen sem se chtěl zeptat jak je to s licencí? Když si koupím plnou licenci, a potom provedu Restore, bude nutné abych licenci na biteSMS kupoval znovu? nebo se licence přiřazuje k telefonímu číslu nebo IMEI?
 

Uživatelský avatar caran | pát dub 24, 2009 6:34 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

Nebudes musiet kupovat znova. Je to viazane na ID Tel.
Ak mozem odporucit tak si radsej kup kredit na posielanie SMS. Jedna Sms vyjde lacnejsie ako cez operatora a automaticky sa ti predlzi platnost licencie na jeden rok.
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
MacBook PRO 13", 2,26GHz, 2GB RAM
MacBook White, 2,13GHz, 4GB RAM

---------------------------------------
May Way - FingerPiano
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
ned bře 22, 2009 3:54 pm
Bydliště: Senec

tichucko | pon kvě 25, 2009 2:11 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7) new update 3.0 with quick reply

No hoší já mám problém, koupil sem si kredit na 50sms a tím pádem se mi prodloužila licence a pohoda. Pak jsem musel udělat restore, nainstaloval jsem biteSMS, ověřila se licence, pohodka. Chci poslat sms a ejhle, žádný kredit???? Prostě těch 48 kreditů co mi zbývalo je fuč, dá se s tím něco dělat? nebo si budu muset koupit nové? :(
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

Uživatelský avatar caran | pon srp 31, 2009 9:59 pm

Re: biteSMS 4.3

Dnes vyšla nová verzia:

Najzaujimavejsie sú hlavne dorucenky, odstranenie diakritiky z napisaneho textu a quick compose aj na lockscreene. Viac tu....

Version 4.3
31 August 2009
New feature that allows Quick Compose to be used in the lock screen mode - Nice!
Added support for "delivery receipt SMS notifications" using carrier prefix codes, e.g. #N9 (it's not proper SMS protocol level delivery receipts, it just asks your carrier - if supported, for an SMS notification upon delivery).

For prefix codes see: http://www.sosiphone.com/blogiphone/sms ... -worldwide
New Accents / Diacritics feature, whereby accent and diacritic characters are replaced with their equivalent non-special characters, e.g. á replaced with a. The intent is to maximize the number of characters you get when sending an SMS message.
Added a passcode feature to control access to biteSMS and native Messaging applications.
Added "Forward" feature in Cut&Paste menu on bubble double-tap inside the biteSMS application (SMS only, not MMS).
Added a heap more smileys :-)
Added a smiley setting to allow "Short Code" version of smileys to be used, e.g. :) instead of :-) to save on the number of SMS characters used.
Added smiley setting to allow encoding of smileys to be Emoji or ASCII.
When user enters the text field and it only contains a signature, the cursor will now be positioned before the signature (currently it's wherever the user touches).
The autocorrect feature now works correctly.
Added Mon, Tue, Wed...etc to the Settings, Carrier SMS Plan, Reset Counter feature for those on weekly plans.
Added a setting to allow the Quick Reply read / unread circle feature to be turned off.
Added a setting for Quick Reply to "Auto-Close" if set, when you press the Send button the window auto-closes.
Added a setting for Quick Compose to "Auto-Close" if set, when you press the Send button the window auto-closes.
Added a new nicer Favs icon for the Quick Compose window.
Updated the start-up image (default.png) displayed when biteSMS starts-up to include the settings icon as well.
Fixed Bug in Quick Compose and Quick Reply, where you entered text, lock, unlock and then the entered text was gone.
Fixed issue when using biteSMS sub-menu (from long-hold / double tap in text field) upon clicking back in text field, the cut&paste menu would be shown again.
Added a setting in Quick Compose called "Default Last To:", which defaults last entered contact into the "To" field.
Added a shadow effect in the Quick Compose and Quick Reply screens.
New pink send button in Quick Compose and Quick Reply screens.
Fixed iGo and Chopper from crashing when biteSMS installed.
Fixed issue, whereby upon first start-up of biteSMS after upgrade or install, it crashed due to other Mobile Substrate applications being active

PS: Mohol by nejaký admin opraviť názov topicu na aktuálnu verziu?

Doplnene. dodo
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
ned bře 22, 2009 3:54 pm
Bydliště: Senec

Uživatelský avatar JackieTran | úte zář 08, 2009 4:51 pm

Re: biteSMS 2.5 (2.7, 4.3) new update 3.0 with quick reply

uz hodne krat jsem o biteSMS slysel,ale nikdy jsem to nemel v iphonu..ptz me zatim staci ten standartni sms text.ja totiz nevim v cem se lisi biteSMS,ma vice funkci nebo v cem je lepsi??
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar djha53k | sob zář 26, 2009 10:15 pm

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

jackietran: zacinal sem na Apple orig sms app, ale bo neumela jeste v ty dobe landscape mode, taxem si koupil biteSMS, ze tech par dolaru skvela investice.
Rychlejsi, privetivesni, autor s kazdou verzi pridava novy vlastnosti (takze nemusis cekat pul roku na to co si Apple vymysli)

Kód: Vybrat vše
Added support for "delivery receipt SMS notifications" using carrier prefix codes, e.g. #N9 (it's not proper SMS protocol level delivery receipts, it just asks your carrier - if supported, for an SMS notification upon delivery).

tohle me zajima co tam napsat za kod. mam pocit, ze sem tu nekde na foru cetl za kazdy z CR operatoru ma jinej kod, jenze to ted nemuzu najit :cry:

Zkousel to nekdo s tim #N9 :?: Diky za info.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Maki | ned zář 27, 2009 9:16 am

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

V biteSMS jsou tyto kódy:
O2: yyyy , TM: *stav# , VF: *n# .
Host
Host
 
Příspěvky: 110
Registrován:
ned říj 26, 2008 9:18 am
Bydliště: Konopiště

Uživatelský avatar djha53k | pát říj 02, 2009 2:41 pm

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

Maki: a to jako jak biteSMS reknu, ze to cisla patri tomu kterymu operatorovi? Navic ted kdyz jsou cisla prenosna :roll:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

ivane | pát říj 02, 2009 3:06 pm

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

djha53k: Posielas to cez svojho operatora, kam to je jedno. Takze toho si tam aj vypis :) .
 

Uživatelský avatar djha53k | pon říj 05, 2009 7:42 pm

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

ivane: aha, diky za osvetu, sem si totiz myslel, ze musim ten kod menit dle cisla operatora na ktery tu sms posilam :oops: :oops: :oops:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Teoo | sob říj 10, 2009 11:21 am

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

Koupil jsem si aplikaci a chci se zeptat kdyz zmenim telefon nebo telefoni cislo bude aplikace fungovat dale? Mam plnou verzi
 

ivane | sob říj 10, 2009 3:01 pm

Re: biteSMS 4.4 BETA update 8.9.09

Pri zmene telefonu by malo fungovat Restore Credits / License a ak nie tak staci napisat na help@bitesms.com , zmenia to rychlo.
Pri zmene cisla uz neviem, mozes im napisat a spytat sa.
 

Uživatelský avatar iTukan | pon led 31, 2011 9:17 pm

BiteSMS [Cydia]

Tato vynikající app tu nemá vlastní téma...

Obrázek


více info na http://www.bitesms.com/

Vyšel update na verzi 5.1
- nejzajímavější změnou je Privacy, kdy si můžete skrýt některé konverzace pod heslo
- kompletní popis změn
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar Hafan343 | úte úno 01, 2011 12:05 am

Re: BiteSMS [Cydia]

Ked pišem spravu, a ťapnem na plochu aby sa skrila klavesnica, tak mi app spadne. Robi to aj vam?? Verziu mam 5.1
Host
Host
 
Příspěvky: 122
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:41 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | úte úno 01, 2011 2:21 am

Re: BiteSMS [Cydia]

Ne, nedělá.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

bNko | úte úno 01, 2011 6:34 am

Re: BiteSMS [Cydia]

Výborná věcička:) :thumb_up: :heart:
 

Uživatelský avatar havrilko | úte úno 01, 2011 12:12 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

Škoda že to je free obmedzené. Viem mi niekto poradiť ako vymažem ikonku normálnych správ cez iFile npr. a či to bude prekážať keď ju tam nebudem mať. Ďakujem.
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát pro 05, 2008 7:25 pm
Bydliště: Slovensko

mrzic | úte úno 01, 2011 12:17 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

Ikonku Zprávy asi nevymažeš, je to defaultní aplikace. Pokud ti překáží na ploše, tak si ji schovej třeba do nějaké složky.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Kubec19 | úte úno 01, 2011 12:23 pm

BiteSMS [Cydia]

Alebo v sbsettings->hide icons
 

Uživatelský avatar havrilko | úte úno 01, 2011 2:02 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

Ale kde, dá sa to. Minule mi kamarát ukázal iPod kde mal len nastavenia a nič ine. Pred restorom to spravil. Mňa len zaujma či to nebude vadiť.
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát pro 05, 2008 7:25 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar iTukan | úte úno 01, 2011 2:10 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

Nicemu to nevadi. Puvodni app na SMS jsem pustil naposledy pred instalaci biteSMS, tedy nekdy v cervenci. :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar DD_ | úte úno 01, 2011 5:15 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

No asi tak, radsi bych ji schoval pres SBSettings, nez ji mazat na filesystemu, protoze BiteSMS klidne muze pouzivat nektere casti te standartni aplikace.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | úte úno 01, 2011 5:34 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

OT:
Topic s touto aplikací tady určitě někde byl, pamatuji si, že jsem ho zakládal cca před dvěma roky. Bylo to krátce po uvedení tohoto sms klienta.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar iTukan | úte úno 01, 2011 5:57 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

OT
Tak se to naslo - viewtopic.php?f=69&t=11051
Mohl by to nejaky admin sloucit? thx. Omlouvam se :shy2:
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar milan2022 | úte úno 01, 2011 8:30 pm

Re: BiteSMS [Cydia]

Zlucene ;)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 913
Registrován:
ned zář 07, 2008 9:40 am
Bydliště: Stará Ľubovňa

Uživatelský avatar pistak | stř úno 02, 2011 10:04 am

Re: biteSMS [Cydia]

Tato aplikacia mi robila problemy, ako:
po prichode sms to vydalo taku ako keby dvojitu zvukovu notifikaciu, potom mi obcas ako keby zamiesalo ludi v prijatych spravach, a to ze som klikol na sms od frajerky a ono mi to otvorilo niekoho uplne ineho... A ked som si dal na niekoho vlastny sms ton, tak mi zaznel sčasti ten defaultny a potom ten co som priradil na urcitu osobu...
Ma niekto podobne skusenosti?
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar burr0head | pon úno 14, 2011 7:23 pm

Re: biteSMS [Cydia]

koupil jsem, zaplatil pres Paypal a nic..uz jsem jim i posilal zkopirovanej vypis z Paypal a stejne nic..licence nikde..nevite co s tim? je to uz 14 dni..
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar iTukan | pon úno 14, 2011 8:12 pm

Re: biteSMS [Cydia]

A vyplnil jsi spravne tel. cislo? Licence je tusim vazana na cislo, ne na telefon. Mam app již na druhem iPhone.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar burr0head | pon úno 14, 2011 8:49 pm

Re: biteSMS [Cydia]

vyplnil, ostatne na tom vypisu z paypal je to i uvedeny o jake cislo se konkretne jedna..uz nevim, jak je vybudit, aby mi tu licenci poslali..:(
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar pistak | pon úno 14, 2011 10:02 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Poziadaj paypal o vratenie penazi. Malo by sa to dat v pohode. Nech zrusia transakciu...
Uvidis ako rychlo sa ti ozvu...
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar Maki | úte úno 15, 2011 10:13 am

Re: biteSMS [Cydia]

Nebo zkus poslat email na help@bitesms.com do předmětu napiš "NOT FAQ"
a uved svůj problém a tel. cislo bez predvolby. Me poslali licenci znovu do druhého dne.
Host
Host
 
Příspěvky: 110
Registrován:
ned říj 26, 2008 9:18 am
Bydliště: Konopiště

Unown | stř úno 16, 2011 4:34 pm

biteSMS [Cydia]

Nainstaloval jsem biteSMS na iOs 4.2.1 a aplikace automaticky prevzala hlavni kontrolu nad sms. Kdyz jsem to mel na 4.0.1,tak jsem mel interni app SMS,ale ted nemuzu najit,kde se to prepina,poradite?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 606
Registrován:
úte bře 02, 2010 4:03 am

Uživatelský avatar djha53k | stř úno 16, 2011 8:40 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Unown: v nastaveni biteSMS, je tam neco jako, use biteSMS as default app.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Unown | stř úno 16, 2011 10:32 pm

Re: biteSMS [Cydia]

Ta možnost tam právě není... Proto mi to přijde divné...SMS nová se mi nezobrazí v sms app, ale jenom v BiteSMS
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 606
Registrován:
úte bře 02, 2010 4:03 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron