problem s DiskAid

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

masino | úte čer 09, 2009 7:47 pm

problem s DiskAid

nahodil som diskaid a zapojil som iphone..vsetko ide ok.. len pokial som sa nedostal ku kroku kde vlastne nahrat video... chcel som si cez to nahrat do iphonu film, ale neviem kde ho vlastne vlozit, aby sa dal prehrat v telefone... napise mi prosim cestu ak viete? dakujem
 

Drobek92 | úte čer 09, 2009 7:57 pm

Re: problem s DiskAid

Přes DiskAid nemůžeš vlkádat videa(filmy) vše synchronizuješ přes iTunes. DiskAid slouží když si kopíruješ témata, a dalši vylpešení do telefonu..
 

masino | úte čer 09, 2009 8:01 pm

Re: problem s DiskAid

a neexistuje nieco take cez co by som nahral aj video??? okrem itunes
 

siccnezz | stř čer 10, 2009 9:01 am

Re: problem s DiskAid

[zakázáno].. Skvělá věcička, kterou jsem používal, když jsem měl JB telefon.. http://[zakázáno].com/
 

shauriq | stř čer 10, 2009 5:37 pm

Re: problem s DiskAid

[zakázáno] nefunguje na softwari 2 ** .. ale odpoved je uplne jednoducha neboj.. nainstaluj si z cydie cyrecorder ... a potom cez diskaid normalne nahraj filmy do zlozky videos.. a namiesto ipodu filmy prehravaj v cyrecorderi.. jednoduche.. rychle.. funguje!

EDIT:

omllouvaaaaamseee.. .tak [zakázáno] uz funguje i na 2.2.1.. po tom co mi zmazal vsetko v mobile som sa nanho pred asi tristvrterokom vysral:o))


Edituj svoje posty tak ako som to urobil teraz ja za teba. dodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

vadim | čtv čer 11, 2009 1:10 pm

Re: problem s DiskAid

Použivám k Disk Aid aplikaci File Aid z appstore.Do ní stáhneš a přehraješ všechno .
Host
Host
 
Příspěvky: 76
Registrován:
čtv bře 05, 2009 11:43 am

Tomino22 | stř čer 09, 2010 4:01 pm

Re: problem s DiskAid

je to trocha od temy ze naco je TuneAid a PicsAid dakujem
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron