Reinstall Cydie

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Boot | ned pro 13, 2009 3:32 pm

Reinstall Cydie

Mám jaksi pošahanou Cydii (u každé aplikace se zobrazuje info k jedné a té samé aplikaci, nefunguje NoCyFresh - nezobrazí se ani v SBSettings, po loading data vyskočí nějaká error tabulka, kterou musím potvrdit...), takže mi asi nezbývá nic jinyho, než Cydii kompletně smazat a znovu udělat čistou instalaci (přes blackra1n).

Zajímalo by mě, jestli se mi nesmažou doplňky (openSSH...) a aplikace (SBSettings...) instalovany přes Cydii a nebudu je muset reinstallovat znova? Díky :idea:
 

Boot | ned pro 13, 2009 10:00 pm

Re: Reinstall Cydie

Prispevek smazan, porusujes pravidla o edittaci prispevku...Tvosi

Že se namáháš. Boot.
Naposledy upravil Boot dne sob pro 19, 2009 5:35 pm, celkově upraveno 2
 

Uživatelský avatar Ballin | pon pro 14, 2009 2:18 pm

Re: Reinstall Cydie

zmazu ja som to urobil a nasledne aj restore :D ono sa to cele reinstall sice na sb mi ostalo treabrs instaloys ale neslo pustit a v cydii nebolo nic zidne packges
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

Uživatelský avatar 2L8 | pon pro 14, 2009 4:42 pm

Re: Reinstall Cydie

Ja som tiez jedneho dna zaol cydiu a razu ziadne repo. :( Ani len tie akladne, co su natiahnute tam a potom mi vypisovalo nejaky error s headerom, neviem sice co to je, ale to ono asi natahuje repo. A ked som chcel cez mobile terminal vymazat Cydiu, tak vobec to nejde a napise tiez error.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Ballin | stř pro 16, 2009 10:06 pm

Re: Reinstall Cydie

Boot píše:Mám jaksi pošahanou Cydii (u každé aplikace se zobrazuje info k jedné a té samé aplikaci, nefunguje NoCyFresh - nezobrazí se ani v SBSettings, po loading data vyskočí nějaká error tabulka, kterou musím potvrdit...), takže mi asi nezbývá nic jinyho, než Cydii kompletně smazat a znovu udělat čistou instalaci (přes blackra1n).

Zajímalo by mě, jestli se mi nesmažou doplňky (openSSH...) a aplikace (SBSettings...) instalovany přes Cydii a nebudu je muset reinstallovat znova? Díky :idea:


Lool neviem či to je náhoda alebo čo ale presne toto mám aja a neberEm to ako chybu xD tu tabuľku tam mám ako kedy ale to NoCyFresh mám sere ale napr. Rotation inhibitor ci jak to je mi ide takze asi nocy je vadnee
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

Uživatelský avatar 2L8 | pát pro 18, 2009 7:56 am

Re: Reinstall Cydie

Mne sa konečne podarilo odinstalovat Cydiu a to cez Rock! Našiel som v ňom Cydia installer a ten stačí odinstalovat, ale keď som j opäť nainstaloval, tak mi napísali to iste, že error a nejaký problém s headerom a v Cydii nie sú žiadne repo. Takze tu pomôže iba restore a nový jb? :(
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Ballin | pát pro 18, 2009 12:34 pm

Veď More featured packages ( či jako) je naco tam máš source


Posted with TouchBB on my iPhone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

Uživatelský avatar 2L8 | pát pro 18, 2009 2:42 pm

Re: Reinstall Cydie

To je jasne, to ide, ale keď idem do management v Cydii a do packages alebo soarces či ako sa to Pise, tak v oboch nemám vôbec nič. A pritom mám kopu veci nainstalovanych.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar benitoSVK | pon pro 28, 2009 1:21 pm

Re: Reinstall Cydie

[*]Tiež som mal včera ten problém!v cydii nič-prazdno len uvodna stránka!pridať zdroj nehrozilo!pomohlo mi toto!prejsť cez total comander do /var/lib/apt/lists všetky repa vymazať,po rastarte sa všetko čo bolo v cydii obnový!ešte jedna vec.neviem ako my to z fonu zmizlo ale musel som nainsatalovat na novo balíček bigbossrecomented.od vtedy cydia frci ako má!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

Uživatelský avatar 2L8 | pon pro 28, 2009 3:10 pm

Re: Reinstall Cydie

Ahoj, takze staci napojit IP k PC a touto cestou cez totalcomander zmazat soarces? A optom zapnut cydiu a znovu ich aktualizovat ci ako? lebo nevie ako by som ich zmazal, ked tam nemam nic. Ale ked by to slo takto tak to je super :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar benitoSVK | pon pro 28, 2009 3:47 pm

Re: Reinstall Cydie

V telefone ich nevidia ale v commandery ich uvidis.je tam aj taký podpriecinok,ten si tam nechaj!všetko ostatne zmaz!reštart iphonu a po otvorení cydie sa všetko čo tam bolo bude spat!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

Uživatelský avatar 2L8 | pon pro 28, 2009 5:47 pm

Re: Reinstall Cydie

No skúsim to, ale len tak naaaahodou nemôžete hodiť screan, ktorý to rpiecinok je ešte? Len pre istotu, aby som nezmazal niečo iné. A ešte sa chcem popri tom spýtať, že keď mám aplikáciu Rock, tak niektoré veci hlavne témy nainstaloval, tak keď idem do management tam proste nie sú, aby som ich odinstaloval.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar benitoSVK | pon pro 28, 2009 6:00 pm

Re: Reinstall Cydie

No screen nehodim,som v práci.ale chod presne tam ako som písal!je tam priecinok(neviem z hlavy ako sa volá)a sú tam všetky repa čo máš nainštalované!zmaž len tie repa čo sú mimo toho priecinka(podzlozky)nič iné!!Tu je návod psla ktorého som to robil 2. Open "iFile" and navigate to /private/var/lib/apt/lists/.
3. Delete all files except the folder "partial". If your on the computer you can back them up just in case.
4. Open Cydia and refresh your sources.
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

Lowely | pon pro 28, 2009 8:14 pm

Re: Reinstall Cydie

Caw, dneska jsem zapl cydii a mam ten problem ze par sekun to nabýhá (píše to loading data) a pak se uplně vypne...zkoušel jsem už restart ale bez výsledků...kdyby měl někdo nějakej nápad tak prosím poraďtě...a jinak kdyby byl ten reinstall nevyhnutelnej tak jak na něj? Dik.
 

Uživatelský avatar Almi | pon pro 28, 2009 8:18 pm

Re: Reinstall Cydie

je to globalny vypadok, viac tu:

viewtopic.php?f=27&t=24404
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

killerGBU | sob črc 24, 2010 6:18 pm

Re: Reinstall Cydie

Ahoj,

při instalaci doručenek ze cydie se mi iPhone restaroval. Teď mi cydia při načítání vždy spadne. Nemám ssh nainstalováno, takže nevím, jak mám cydii přeistalovat. Případně jak doinstalovat rock.

Mám teď 3.1.3 spirit JB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar 2L8 | sob črc 24, 2010 9:06 pm

Re: Reinstall Cydie

Urobiť znovu JB. :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

killerGBU | ned črc 25, 2010 4:54 pm

Re: Reinstall Cydie

tak udělat znovu spirit JB nepomohlo (bez restore).

mám už všechno, až na doručenky nainstalováno, tak to snad nějak přežiju, stejně budu chtít vyzkoušet OS 4.1., takže počkám.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar 2L8 | ned črc 25, 2010 6:44 pm

Re: Reinstall Cydie

Ale urob to cez redsnow, nie cez spirit.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé