CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar Beavers | pon dub 05, 2010 10:07 pm

CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

Velmi rozdílná aplikace od free verze CallCounter (viz zmínky na fóru), na sledování doby hovorů pro ty, kteří mají paušál např. u Vodafone Odepiš - 40 minut volných v rámci VF (za cca 40 hal/min), po této době již za 7 Kč/min (!), čili nechtějí přetáhnout dobu volání. Trial verze je v Cydia na 10 dní, pak nutno zakoupit.
Lze nastavit termín od-do (čili zúčtovací období) a provolané minuty se pak číselně zobrazují v ikoně aplikace. Období lze nastavit pevně na rozdíl od free aplikace, kdy je možno čas kontrolovat až po spuštění aplikace, a kdy je nutno pokaždé znovu nastavit termín od-do, a kde se provolané minuty neobjevují v ikoně. Toto uměla kdysi aplikace iLog (později Mobile log), ale bylo nutno aplikaci vždy otevřít a čas zkontrolovat. Současný MobileLog to již neumožňuje, je nutno přikoupit modul, který (snad) něco podobného umí.
Pozn.: provolaný čas lze v Call Counter 3 nastavit jen pro určité osoby (např. v rámci Vodafone), což iLog neuměl.
Ostatně tarif Odepiš (VF) je výhodný jen pro ty, co volají do Vodafone. Do jiných sítí je hovor za 13 Kč/min. SMS v tomto tarifu je ale za pouhých cca 40 hal. Vhodné pro rodiny s Vodafone operátorem a pro chudé penzisty :lol:
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar ondr3j | čtv dub 08, 2010 9:46 am

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

Skoda ze nejdou nastavit konkretnejsi podminky pausalu; ve vymezene dobe pres den volani za X Kc/min, volani pres noc za Y Kc/min, zaokrouhlovani sekund prvni minuty hovoru nahoru, potom pocitani po sekundach atd. Myslim, ze tahle aplikace by i v Appstoru mela velky potencial, kdyby ji udelal nejaky operator, zadal by se primo konkretni tarif a uzivatel by mel kompletni prehled. Jenze bohuzel, tohle by magnati pres ovoce asi nepovolili..
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
úte lis 18, 2008 8:28 pm

Uživatelský avatar toncek | čtv dub 08, 2010 10:22 am

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

Otázka trošku mimo - podmínky AppStore stále nepovolují podobné aplikace přímo ve Storu?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte čer 29, 2010 7:09 am

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

nie Apple taketo aplikacie stale odmieta

ma to niekto odskusane ci to funguje aj s iOS 4.0 ? lebo mam kupeny MobileLog, no ten nefunguje :(
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar benitoSVK | stř čer 30, 2010 9:17 am

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

no nefunguje ani jedno.CallCounter 3 sa spusti ale spadne,MobileLog tak isto nefunguje,co ma mrzi viac.hadam to vyriesi co najskor upgrade :wink:
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

hanz12 | pát lis 12, 2010 9:41 pm

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

ahoj
umí to i počítat sms a datový toky?
díky
 

Jirkus | pát lis 12, 2010 10:11 pm

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

toncek píše:Otázka trošku mimo - podmínky AppStore stále nepovolují podobné aplikace přímo ve Storu?


V appstore minimálně už jedna takováto podobná aplikace je. Jmenuje se calLog.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 611
Registrován:
pát říj 29, 2010 9:42 am

Luke288 | sob črc 23, 2011 4:05 pm

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

sice oživuju trošku starší téma, ale zajímá mě přesnost callcounteru. jde mi o to, že mám poměrně zásadní rozdíly mezi provolaným časem v callcounteru a časem co ukazuje IP4.
callcounter ukazuje 238minut (3h58min) příchozích i odchozích a IP4 čas volání 5h20min.
statistiky nuluju vždy ke stejným datumům
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
ned říj 17, 2010 10:50 am

makomar | pon črc 23, 2012 10:32 pm

Re: CallCounter 3 - Cydia. 2,99 dolaru

Dobrý večer.
Prosím uživatele této appky o dvě rady.
1) Nějak si nevím rady s nastavením platební periody. Zdálo se mi nejdřív že se mi to povedlo ale teď se mi to vždy po vypnutí appky nastaví pouze na aktuální den.

2) Nejsem si jist jaký zvolit "billing plan" pro české operátory, konkrétně O2.

Kdyby byl někdo tak hodný a osvětlil mi tyhle dvě věci byl bych mu vděčný.
Předem děkuji

EDIT: Zdá se že vyřešeno. 1) včera jsem měl zúčtovací den. App se chová tak že začne a postupně každý den mi zvětšuje filtr o jeden den. (chová se vám stejně ??)
2) Vyřešeno taky... O2 má pěkně nepříjemnou tarifikaci.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 82
Registrován:
čtv črc 12, 2012 10:29 am
Bydliště: Zlín

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé