Program na poznamky ktore budem moct zobrazit na Lockscrreen

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

patryck | stř čer 16, 2010 1:57 pm

Program na poznamky ktore budem moct zobrazit na Lockscrreen

Hledám program na poznámky,který se pak budou zobrazovat na lockscreen.Stačil by mi program kterej by uměl vytáhnout poznámky ze základní aplikace v iPhonu a zobrazovat je na lockscreen,díky za odpovědi.


Upravil som ti nazov topiku. dodo
 

Uživatelský avatar h4wk3y | stř čer 16, 2010 3:22 pm

Re: Program na poznamky

mozna neco jako LockInfo? ale jistej si nejsem.. mrkni na google, ten bude vedet, co vse to umi zobrazit...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar dodo_mt | stř čer 16, 2010 4:33 pm

Re: Program na poznamky

Osobne pouzivam 2Do [AppStore] a LockInfo [Cydia] obe app stoja 5 eur. Skusil som uz aj Things aj Appigo Todo vsetko v polupraci s LockInfo ale najlepsie mi z toho vyslo 2Do. Ktore momentale na iOS 4 nemozem pouzivat lebo pada.

Klasicky poznamkovac ktory bude zobrazovat poznamky na LockScreane nepoznam a s urcitostou viem povedat ze apple ani nic podobne nepodporuje. Jedine Cydia ale ani o takej app neviem....

Pouzival som este klasicky kalendar v spojeni s app LockCalendar ale nahradil som to 2Do. Lebo ten dokaze aj Tasks.

Na uplne jednoduche poznamky a zapisky pouzivam klasicke Poznamky v iPhone... Vyskusal som tych app tiez viacej a naj mi prisla ta defaultna.... Co by som mozno odporucil je YouNote poznamkovac ten som vsak pouzival len preto ze dokaza ku poznamke ulozit poziciu z GPS.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar milan2022 | stř čer 16, 2010 5:07 pm

Ked mas JB tak SmartScreen myslim dokaze zobrazit poznamky na lockscreene len neviem ci pouziva tie defaltne alebo ich treba pisat zvlast nepouzivam to.

Pouzivam LockInfo+2Do plugin ako pise dodo
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 913
Registrován:
ned zář 07, 2008 9:40 am
Bydliště: Stará Ľubovňa

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé