MemoryTap - čistění RAM iPhone

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar Metalgirl | úte říj 22, 2013 8:59 pm

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

Ne, padne ti aplikace. Vím to, protože na iPadu 1G se potýkám s nedostatkem RAM neustále. Stačí zapnout Safari, otevřít v něm tři okna na prohlížení webu, RAM se zaplní a Safari jde hubou k zemi. Nebo když zapnu app, která vyžaduje více RAM a to mám vše v MT povypínané. Vlastní zkušenost.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | úte říj 22, 2013 9:14 pm

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

Já občas kouknu prave na využití RAM, človek zapne vypne fotak, mrkne na fotky, stáhne mail a mrkne na rss čtečku a je to plné ta RAM. Tak pustim memorysweep, nebo batterysaver a je to vyčisštěné. Je to na 3s, vypnout a zapnout telefon je na dlouhé minuty. :-)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar speedman | úte říj 22, 2013 9:24 pm

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

Bude to asi návyk z PC, ale budiž. Ak chcete, spokojne si ho pestujte ďalej :) (priznávam, že na prvom iphone som hneď riešil JB a vypínanie všetkých app podržaním home button - dnes ma to ani nenapadne.)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Uživatelský avatar Zemlicka | stř říj 23, 2013 6:22 am

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

MG: ok mas osobnu skusenost na ipadu 1g.Ked je to tak tak to apple nema vobec vychytane.
Moze sem napisat niekto tiez svoju skusenost ci mu padaju kvoli ram appky?

Teraz moja: ip5.nezatvarane app od neviem kedy.safari otvorenych asi 7 okien.Spustim napr. infinity blade 3 a vsetko v
pohode.Ano. ano viem ze ip5 ma asi viac ram ako ipad 1g, ale aj tak.Snazim sa zaplnit ram aby som simuloval pad appiek kvoli tomuto ale nedari sa mi to :-|
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

mirmo80 | stř říj 23, 2013 7:18 am

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

Tak ale tvoj iP5 ma 1GB RAM. Mne sa tiez obcas stane, ze sa mi vypne appka, ktoru prave spustim. Ale len od iOS 7, inak som s tym nikdy problem nemal. Pokial tomu pomoce nejaky cistic, tak budem len rad a tiez sa po nejakom popozeram.
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar Zemlicka | stř říj 23, 2013 8:37 am

Re: MemoryTap - čistění RAM iPhone

ja. chcem len povedat ze by sa to aj tak nemalo stavat a os si to ma strazit sam a manageovat zdroje sam.a ked to tak nieje je to zle.
je jedno kolko ma zaridenie ram, ta sprava uvolnovania musi byt a musi fungovat.

toto teda apple vobec nevychytal
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé