spolahlivy dennik

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

almaniak | ned pro 19, 2010 10:14 am

spolahlivy dennik

hladam nejaky spolahlivy dennik na zobrazenie volanych hovorov prijatych hovorov atd.
poradte nieco.
dakujem
 

Uživatelský avatar Beavers | ned pro 19, 2010 12:53 pm

Re: spolahlivy dennik

MobileLog - Cydia, placený, nevím ale, zda je pro iP4, resp. pro jeho FW. Hledej toto heslo, píše se tu o něm dost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

iNG pADRe | ned pro 19, 2010 1:31 pm

Re: spolahlivy dennik

skor by som Ti doporucil plateny callcounter zo cydie, pokial Ti ide hlavne o pocitanie zostatku minut, ktore Ti ostavaju z pausalu atd.
 

Uživatelský avatar Beavers | ned pro 19, 2010 5:21 pm

Re: spolahlivy dennik

Ano, ten je vynikající, ale nemá v sobě historii hovorů. MobileLog, pokud se k němu dokoupí speciální plugin, umí i zobrazit provolaný čas (zůstatek minut).
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

conectmetal | pon pro 20, 2010 9:42 pm

Re: spolahlivy dennik

Všetko by bolo super čo sa týka mobileLog túto app. používam už od 2G ale momentálne som nasr... :evil: lebo pod 4.2.1 nefunguje. Takže ju určite odporúčam ale nie na IOS 4.2.1. :wink:
 

conectmetal | pát led 21, 2011 6:02 pm

Re: spolahlivy dennik

Prosím vás potrebujem od niekoho radu alebo informáciu. Už som to tu niekde písal. Nejako sa mi to nezdá že by nebol funkční mobileLog pod 4.2.1. Už som aj písal na ich stránke je tam nejaká možnosť im napísať. Ale mi neprišla žiadna odpoveď . Pokúste sa mi niekto dať info či vám to ide na 4.2.1 IOS
 

Miles13 | pon led 24, 2011 3:46 pm

Re: spolahlivy dennik

Zatial nefunguje pre FW 4.2.1, ale pre FW 4.1 ide v pohode.
iP3G, iP4, iP4s, iP5s, iP7, iPad2
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř čer 10, 2009 2:46 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]