HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Petr Cizek | pát dub 22, 2011 2:34 pm

HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

MOTTO: "Většině lidí už někdo tajně četl SMS. Jak jste na tom vy?"

Aplikaci HiddenSMS Lite uvádí na trh česká firma Kandox s.r.o. Pro návštěvníky tohoto fóra máme připraveny licence zdarma k otestování.

Po dohodě s administrátorem tohoto fóra zde uvádím krátký popis této aplikace: 

-Umožňuje skrýt příchozí i odchozí SMS od předem zadaných kontaktů 
-Aplikace funguje zároveň i s oficiální SMS aplikací v iOS
-Aplikace příchozí SMSku zpracuje již při přijetí a uloží jí odděleně od běžných SMS
-Příchod zpravy lze indikovat zvukem, který je vypínatelný, a dále malou nenápadnou ikonkou na displeji
-Přístup do aplikace je pod heslem
-Ikonu i název aplikace můžete změnit
-SMSky lze zálohovat na PC, lze je přeposílat na email nebo na jiny telefon
-Kontakty lze do aplikace naimportovat jednoduchým způsobem přímo z telefonu, případně zadat ručně

Navenek se tedy aplikace chová skutečně nenápadně a splňuje přesně to, co očekáváte: skrýt určité SMS před nepovolanýma rukama i očima ...

Stručné info najdete v tomto článku: http://www.iphone.cz/blog/nova-ceska-app-hiddensms-748
Více info k aplikaci najdete na prodejním portálu http://www.skrytesms.cz.

Pro instalaci aplikace je potřeba mít na iPhone Jailbreak. Aplikace je funkční na iPhone řady 3G, 3GS, 4
Aplikaci najdete na Cydia v repositáři ZodTTD v těchto verzích:
HidenSMS Lite verze 1.415 pro FW 3.0-3.x
HidenSMS Lite 4 verze 1.507 pro FW 4.0 - 4.3.1.

Aplikace je placená, na vyzkoušení je 30-ti denní plně funkční zkušební verze. Ze zkušebni verze lze přejít na placenou bez ztráty dat.


Poznámka: pokud máte zájem licenci zdarma, napište na info@kandox.cz Uveďte prosím, z jakého jste fóra, a jaký máte model iPhone a FW. Děkuji. Licence zdarma budou k dispozici do 15.května 2011, po tomto datu zde bude uveden PROMO kód na slevu 50%.

Petr Čížek
Kandox s.r.o.
Naposledy upravil Petr Cizek dne stř kvě 04, 2011 2:56 pm, celkově upraveno 3
 

pegancr | pát dub 22, 2011 3:54 pm

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Dekuji za free licenci. Aplikaci jsem testoval a funguje jak ma. Po prirazeni kontaktu mi sms od nej prisla pouze do hiddensms a jinak o sobe nedala zadne echo. Aplikaci lze zaheslovat a vyhodu vidim v tom, ze se z ni da sms i posilat. Pekna prace :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 241
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:39 pm

Uživatelský avatar makatch | pát dub 22, 2011 8:20 pm

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Ďakujem za licenciu.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2924
Registrován:
ned pro 06, 2009 10:22 pm

Cudlas | pát dub 22, 2011 11:00 pm

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Dekuji za licenci otestuji a predam info :)
 

Uživatelský avatar Holmmi | sob dub 23, 2011 7:39 pm

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Aplikace funguje skvěle, jsem s ní spokojenej a určitě doporučuji dále! (Sice mi to stále hlásí že bych měl smazat bitesms, ale zatím jsem nic nespozoroval, že by tomu něco vadilo. A panu Čížkovi děkuji :)
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

rafto | sob dub 23, 2011 8:29 pm

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Tiez dakujem za licenciu idem vyskusat.
Host
Host
 
Příspěvky: 118
Registrován:
pon lis 03, 2008 10:45 am
Bydliště: Slovensko

pepol | ned dub 24, 2011 6:13 am

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Díky za licenci.Budu testovat!
 

honor88 | ned dub 24, 2011 10:54 am

Re: HiddeSMS Lite - Kandox

Tez dekuji za free licenci.
Po par dnech testovani funguje naprosto bez problemu, i kdyz mam nainstalovany jeste k tomu i iBlacklist.
Jeste bych mel jednu vytku k tomu, zda by neslo udelat kdyz vam prijde zprava a mate vyple okno i zvuk, aby ramecek co je kolem ikonky zmenil barvu. Abych vedel, jestli je tam nejaka sms nebo ne.
iPhone 6 -> HaCked
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován:
pon zář 13, 2010 10:44 pm

Cudlas | ned dub 24, 2011 2:30 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Tak po letmem zkuseni samosebou vsechno funguje jak ma, presne tak, jak bych od teto aplikace cekal. Super... nemam zadny podobny program, ktery blokuje vyskakujici okna a proto tuto app moc vitam, nevypada dobre, kdyz pri prichodu sms a polozenem telefonu na stole pri jednani vyskocit "pipinka - nova zprava" ...
kazdopadne mi chybi jedna vec:
kdyz uz to umi nastavit, aby se okno se zpravou otviralo a pracuje to jeste nad puvodni aplikaci sms, nedalo by se nastavit nejaka standartni zprava typu:
" NOVA ZPRAVA " -- bez prijemce (myslim na kontakty, ktere nejsou ukladany zvlast v aplikaci, ale prichazi primo do original programu na prijem sms), jen proste okno nova zprava.. protoze kdyz mam vypnute okna prichozich zprav, tak pri rozsviceni displeje vubec nevim jestli prisla nova zprava a musim odemikat tel. tak bych neco takoveho privital... proste jen misto jmena - nova zprava proste okno "nova zprava" pak uz by byla apka dle meho naprosto dokonala... jinak i bez teto drobnosti skvela prace... DEKUJI


to honor88:
prilis jsem nepochopil, jak to myslis, pokud je kotakt v internim listu HiddeSMS, tak se ti pri prichodu zpravy od tohoto uzivatele ukaze takova mala ikonka - tecka vedle baterie a pri prichodu "normalni"zrpavy preci cislo v ikonce SMS. Nebo ta ikonka vedle te batrie ti vadi? Abych rekl pravdu, tak tomu moc nerozumim, jak to myslis
 

honor88 | ned dub 24, 2011 4:02 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

to Cudlas:
aha jsem trochu slepej, mam toho ve status baru hodne tak jsem si toho nevsiml. Jinak diky za info.

Kazdopadne jsem to testoval a po precteni prichozi zpravy ta tecka tam zustala a pomohl az respring.
iPhone 6 -> HaCked
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován:
pon zář 13, 2010 10:44 pm

Uživatelský avatar Holmmi | ned dub 24, 2011 4:20 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Divne takovy problem nemam, tecka vzdycky zmizi..
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

Petr Cizek | ned dub 24, 2011 6:13 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

to Cudlas: HiddenSMS je k dispozici ve dvou verzich: HiddenSMS Lite a HiddenSMS Full. Ve verzi Full to umi dokonce lepsi funkci, nez by si pral Cudlas - je zde funkce "Falesna SMS" a "Falesny kontakt". Nastavite si FalesnaSMS = "pojd na pivo" a Falesny kontakt="Franta Novak". Funguje to jednoduse: prijde vam SMS od pritelkyne. V telefonu se objevi bezna prichozi zprava od Franty Nováka, s textem "pojd na pivo". A vy uz vite, ze v HiddenSMS vas ceka nejaka zajimava SMS od vasi pritelkyne ....:-) Samozrejme, falesnych SMS i falesnych kontaktu si muzete nastavit vetsi mnozstvi, mohou se nahodne stridat a pod.
Verze Full umi odchytavat i hovory, a ma spoustu dalsich funkci, ale myslim, ze to je nad ramec tohoto prispevku, protoze verze Full je k dispozici pouze pro WinMobile. Verzi pro iPhone bychom asi take mohli pripravit, ale obavam se, ze by uzivatele iPhone nebyli ochotni zaplatit takovou cenu za app do mobilu. Nicmene - treba tato diskuse ukaze, ze tomu tak neni.

EDIT:

to honor: pokud je problem s oznamovaci ikonkou ve Statusbaru, tak mate starou verzi, pravdepodobne 1.505. kde dochazelo ke kolizi pri upgrade Statusbaru. Aktualni verze 1.507-3 je jiz OK.

Chtel bych jeste na vysvetlenou podoknout, ze v modu maximalniho utajeni skutecne nevite, ze vam prisla SMS, dokud se nepodivate na displej a ve Statusbaru se objevi male kolecko. To je zamer, protoze ucelem programu je predevsim ZAMASKOVAT prichozi SMS pred nepovolanyma ocima i usima ...
 

Cudlas | ned dub 24, 2011 10:48 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Jj to jsem cetl o te full verzi. No ta funkce co jsem psal "nova SMS" bez vypsani odesilatele by byla super. Kazdopadne mi tecka po precteni SMS mizi bez problemu.
 

marcusonic | úte dub 26, 2011 11:12 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Děkuji za licenci. Funguje Skvěle. Jen trochu mrzí, ze musí byt aplikace spuštěna, aby do ni sms přišly. Není-li spuštěna, chodi do klasických zpráv.
 

Cudlas | úte dub 26, 2011 12:21 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

A jak jinak by fungovala? kdyz nebudu mit simku v telefonu, taky se na ni nikdo nedovola. kdyz nebudu mit pusteny skype, taky mi na nej nikdo nezavola... takze je rpeci jasne, ze musi bezet... :) logicky to snad ani neni jinak proveditelene :)
 

marcusonic | úte dub 26, 2011 1:28 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

A klasické zprávy v iPhone mas pustene neustale, aby Ti chodily sms? Nemáš a přesto chodi.
 

Uživatelský avatar Holmmi | úte dub 26, 2011 3:14 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Co to je za kravinu? K cemu by to bylo hidden sms.. Ja app nemam spustenou a chodeji mi tam normalne..
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

Cudlas | úte dub 26, 2011 9:48 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Jak klasicke nemas? Leti to na pozadi neco jak proces predpokladam.
 

Petr Cizek | úte dub 26, 2011 11:39 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

to marcusonic: Jadro HiddenSMS bezi samozrejme na pozadi jako proces, uplne stejne, jako standardni app na SMS. OBE tyto app, resp. jejich jadra, bezi jakoby paralelne na pozadi, a hlidaji, pro kterou z nich je prichozi SMS urcena a po prichodu SMS si ji mezi sebe rozdeli. Pripominam, ze HiddenSMS neni primarne urcena jako NAHRADA za original app na SMS , ale ma bezet soucasne s ni a funguje pouze pro PREDEM urcene kontakty. I kdyz samozrejme muzete HSMS pouzivat i jako hlavni aplikaci na SMS, pokud si tam importujete vsechny kontakty.
Obe aplikace pak uzivatel spousti podle potreby, kdyz si potrebuje precist SMS. Bud ty bezne, nebo ty skryte ... Omlouvam se, ze to takto laicky vysvetluji, ale chtel bych, aby to bylo pochopitelne pro vsechny zde pritomne.


to Cudlas: poznamka k pozadovane funkci "nova SMS".
Ano, z hlediska uzivatele mate jiste pravdu, bylo by to pohodlne. Ovsem z hlediska bezpecnosti to zavani prusvihem, protoze budete mit na mobilu okno "Nova zprava" a manzelka se vas zepta: "kdopak ti to pise?????" Nasledky jsou jasne, protoze z toho se nevykroutite ... Ta funkce by musela byt vypinatelna, coz by vedlo k dalsimu zesloziteni v nastaveni programu.
 

Lies | stř dub 27, 2011 11:16 am

HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Taky děkuju za licenci. Funguje skvěle. Běží to v pohodě i na iPhone 4 FW 4.3.2. Jen by se mi ještě líbilo, kdyby byli ikony appky v HD :-). Ale to už jsou detaily.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Killingman | stř dub 27, 2011 12:17 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Taky moc díky za licenci, budu sem psát průběžné informace v průběhu používání...

Zatím pouze drobná připomínka - při zadávání kódu "zakoupení" programu mě poměrně obtěžovalo to, že se pro čísla spouští číselná klávesnice a ne standard kdy ve vrchní řadě mám čísla a dole písmena, bylo dost otravné to neustále přepínat :-)

BTW: Nebyla by aplikace hidden call - která by se zachovala stejně? Ještě lepší by bylo, kdyby to bylo součástí hiddensms... Takový ekvivalent blacklistu :-)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Petr Cizek | stř dub 27, 2011 12:35 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Jak jsem psal výše, hovorové funkce obsahuje verze HiddenSMS Full. Odchytává hovory (podobne jako SMS) a podle nastavení úrovně zabezpečení buď ukáže u příchozího hovoru buď falešný kontakt, neznáme číslo nebo hovor odmítne. V historii hovorů v telefonu jsou samozřejmě uloženy ty falešné kontaky. Bohužel vás ale musím zklamat, verze FULL je zatím pouze pro WinMobile. Tato verze má mnoho dalších funkcí, ale stojí 1490 Kč. Nevím, zda by uživatelé iPhonu byli ochotni takovou částku za app do mobilu dát.
Přesto si myslím, že pokud tu aplikaci člověk opravdu "potřebuje", je to směšná částka ve srovnání s následky, které vzniknou, pokud vám nepatřičná osoba objeví ve vašem mobilu "závadné" SMSky nebo hovory ...

to Killingman: máte pravdu, přepínání klávesnice je otravné, na druhou stranu - zadáváte to pouze jednou při instalaci, tak se to snad dá přežít :-)
 

honor88 | čtv dub 28, 2011 2:09 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Tak po updatu na nejnovejsi verzi uz vse funguje jak ma. Jen bych mel jeste jednu pripominku...Pri spousteni aplikace tam na cca 2 vteriny je reklama kandoxu ktera by mohla byt az po zadani hesla jelikoz staci 10 vterin na googlu a je doma co vysvetlovat :)
A jeste bych se chtel zeptat zda by se nedalo do nastaveni vlozit jeste funkce kde by se dal zvolit vlastni text na uvodni obrazovce s heslem... neco treba ve stylu Warning bla bla administrator... aby to proste vypadalo jako verohodna app systemoveho nastaveni treba...
iPhone 6 -> HaCked
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován:
pon zář 13, 2010 10:44 pm

Petr Cizek | čtv dub 28, 2011 2:20 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Ano, máte pravdu, to logo pri spuštění app odstraníme, je to již připraveno v další verzi. A děkuji za námět s hláškou "warning ..." :-)
Těch drobných úprav bude víc, chceme je všechny zahrnout do další verze, takže mějte prosím trpělivost.
Možná bych mohl v úvodním příspěvku vždy dole přidat, jaké chyby nebo náměty jsou již v řešení ...
 

Killingman | čtv dub 28, 2011 5:52 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Tak jsem o kousek dál :-)
Chápu, že zadávání licence je jen jednou a dá se to přežít, ale proč to neudělat od začátku pořádně, že? .-)
Cena 1500 za aplikaci do iPhone je opravdu moc, nicméně z ekonomického pohledu si myslím, že se vyplatí prodat 10.000 aplikací po stokoruně víc než 100 kusů po 1.500 Kč...

Co mě trochu zlobí je to, že se mi po instalaci aplikace změnil zvuk na příchozí SMSky od těch co nejsou v seznamu, sice mám nastaven zvuk sklenice, ale dělá to zvuk příchozího mailu... V nastavení oznámení mám checkbox zaškrtnutý u ikony a nezobrazovat sms okno, jinak vše off
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Petr Cizek | čtv dub 28, 2011 6:12 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Zkusil jste zmenit v iPh zvuk zpet na vasi "sklenici" ?
 

Uživatelský avatar quak | čtv dub 28, 2011 6:33 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Děkuji za licenci. Bohužel aplikace hlásí kolizi s BiteSMS a iBlacklist. Na obě jsem si už zvykl a tak se chci zeptat jaké problémy ve funkčnosti zmíněný konflikt přináší a zda je šance, že by uvedené aplikace mohly fungovat paralelně?
The best 4 windsurfing - http://www.surf-centrum.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 229
Registrován:
úte srp 26, 2008 2:16 pm

Killingman | čtv dub 28, 2011 7:25 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Petr Cizek píše:Zkusil jste zmenit v iPh zvuk zpet na vasi "sklenici" ?


Ano, samozřejmě. Teď jsem to ale už vymyslel. Postup: Vypnout hiddensms, změnit zvuk na sklenici, restart iPhone, změnit zvuk na jiný, zapnout hidden, změnit zvuk na sklenici a mám sklenici... Trošku krkolomné, ale zafungovalo to :-) Pouze změnit zvuk za sklenici z nějakého jiného nepomohlo
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Petr Cizek | čtv dub 28, 2011 8:38 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Killingman píše: ... Teď jsem to ale už vymyslel. Postup: Vypnout hiddensms, změnit zvuk na sklenici, restart iPhone, změnit zvuk na jiný, zapnout hidden, změnit zvuk na sklenici a mám sklenici... Trošku krkolomné, ale zafungovalo to :-) Pouze změnit zvuk za sklenici z nějakého jiného nepomohlo

Úžasné, díky za trpělivost. Když ale přemýšlím nad vaším postupem, tak je to logické. HSMS po instalaci změní aktuální nastavení zvuku, ale celkově, i pro standardni appSMS. Po restartu již pak můžete zvolit jiný zvuk, a HSMS si zachová ten původní. Nejsem si jistý, zda by to šlo opravit, proberu to s programátorem. Asi nejinteligentnější řešení by byla možnost změnit si v HSMS zvuk individuelně. Ovšem to z toho již pomalu začínáme tvořit verzi FULL :-)

quak píše: ... aplikace hlásí kolizi s BiteSMS a iBlacklist ... je šance, že by uvedené aplikace mohly fungovat paralelně?


Naše aplikace HiddenSMS pří své činnosti "sahá" hluboko do iOS. To je také důvod, proč ji Apple nepovolil na svém appstore. A domnívám se, že jakákoliv aplikace pracující s SMSkami funguje podobně, takže pak nutně dochází ke kolizi těchto programů. HSMS z principu potřebuje být ve frontě na SMS první na řadě, ale vyvětlete to nějak ostatním aplikacím jako je iBlacklist a pod. To by se všechny "třetí" strany které vyrábějí neschválené programy, musely nějak domluvit, což je samozřejmě nereálné. Apple ví, co dělá, když to nechce oficiálně povolit :-)
Takže závěr: Vyzkoušejte funkčnost. Je možné, že vám naše app bude hlásit kolizi, přesto vše bude fungovat. A pokud to bude fungovat špatně, je potřeba zvážit životní priroty a rozhodnout se, zda je důležitější pohodlné používaní telefonu, nebo ochráněné soukromí ...

Prosím, nevytvářejte nám zde dva příspěvky pod sebou, odpovídejte v jednom příspěvku. MG
 

Uživatelský avatar Holmmi | čtv dub 28, 2011 10:34 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

To quak: tez mi to hlasilo s bitesms kolizi, tak jsem to vypl v nastaveni (hiddensms) a zatim zadny problem jsem nespatril. Nevim jak to bude s iblacklist.
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

honor88 | čtv dub 28, 2011 11:35 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Pouzivam i iblacklist a zatim na zadny problem jsem nenarazil.
iPhone 6 -> HaCked
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován:
pon zář 13, 2010 10:44 pm

Cudlas | čtv kvě 05, 2011 3:26 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Tak mam novou poznamecku. Neni to moc prakticke spolu Sms dorucenkama. Pres iPhone delivery Bo jak se to jmenuje. Kdyz clovek nema zapnuty mobil a mi mu SMS posleme, prijde vypis pri doruceni, pokud je nastaveni pres celou obrazovku. Takze pak se videt, kam se ta SMS posilala. Jiste, neni to vec hiddenu, kazdopadne jen Jako postreh ....
 

Petr Cizek | čtv kvě 05, 2011 11:44 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

to Cudlas: Nepomohlo by přepnutí v iPhone delivery z "Flash doručenka přímo na displej" na "Doručenka formou pevné zprávy do konverzace" ?

A ještě poznámka: pokud se program používá opravdu k tomu, k čemu je určen, tak je tomu potřeba přizpůsobit i vše ostatní, tzn. pokud možno se vyhnout všem programům, které by mohly správnou funkci HiddenSMS narušovat. Následky jsou totiž pak často dost fatální :-)

A druhá poznámka: Doručenky jsou ošetřeny ve Full verzi, která, jak jsem již několikrát psal, je zatím bohužel pouze pro WinMobile.
 

mefistos | pát kvě 06, 2011 2:16 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

OT: to tady ctu a cena 1500 je humus... to vam nezaplati uzivatel zadnyho mobilu.. v dobe krize si clovek radsi bude mazat rucne sms nez aby dal 1500 za aplikaci co ty sms zkryje...

PS:"je to směšná částka ve srovnání s následky, které vzniknou, pokud vám nepatřičná osoba objeví ve vašem mobilu "závadné" SMSky nebo hovory ..." uzasna hra na psychiku ale nebude spis drahe polovicce divne kam se podelo 1500 z uctu kam se diva podstatne casteji nez sms na mobilu kam zas tak casto neleze?...
 

Uživatelský avatar jackherrer | pát kvě 06, 2011 9:49 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

MODERÁTOR jackherrer VARUJE:

cena 1500 se iphonu vubec netyka tak nevim proc to sem tahate. az bude ta cena i pro iphone verzi muzete vriskat jak chcete ale zatim to je silne OT.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

janaltom | úte kvě 10, 2011 6:43 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Aplikaci jsem vyzkousel na svem IP 3GS 32GB iOS 4.2.1
Soucasne pouzivam biteSMS coz HiddeSMS 1.507 detekovala, ale obe aplikace funguji naprosto korektne.

======================
Vsiml jsem si nasledujicich nefunkcni veci:
- pri funkcni BACKUP pres Wifi se mi nenacte zadny obsah stranky ani nedojde k vyvolani stazeni nebo moznosti provest restore, proste prohlizec nenacte nic, testovano na IE9 a Chrome (nejaka posledni verze) Pres iTUNES jsem nezkousel.

- pokud mam v plain modu seznam sms od urciteho kontaktu a necham ji na display tak dlouho az se IP zamkne, po odemknuti je na obrazovce porad historie sms, to je nepripustne, mela by se aplikace zamknout !!!

- v BUBLES modu se chova stejne .... Po hozeni na pozadi se zamkne, to je ok, ale po locknuti by se to melo proste zamknout

======================
Tip pro budouci verze:
- program by mel umet urcite i v Lite verzi naimportovat stavajici diskuzi s vybranym kontaktem z klasickych SMS pri vlozeni kontaktu ktery chceme filtrovat

- zrusit uvodni obrazovku Kandex (prosim :-) ) Jde podle toho dohledat o jakou aplikaci se jedna a to je nezadouci pak vysvetlovat :-)

- co pridat moznost priradit jakykoli zvuk at uz ze SMS tak i ze zvoneni ? vyrazne to rozsiri zvukove moznosti upozorneni

- vlozit fake heslo, pokud se zada spatne heslo, ukaze se nejaka obrazovka co nezasvedcene osobe nic nerekne, nebo jen okno o expiraci zkusebni doby a potvrzeni ukonci aplikaci. Toto je moc sikovne kdyz nekdo nepovolany vezme tel do ruky a byt by slo jen o letme zkoumani nebo cileny "utok"

- poradne to prelozit, tedy at pokud je to CZ verze jsou vsechny veci ceske, ne BACK ale Zpet, ne casti nastaveni v anglictine ale v cestine atp ...

- osobne preferuji klasicke zobrazeni sms ne bublinky, ale v tomto pripade jsou lepsi bublinky, protoze v PLAIN modu je font zbytecne velky a nezobrazuje se cela zprava, coz bych ocenil

- Kdyz uz pouzivam PLAIN mod musim dal kliknout na sms abych videl celou a pokud chci dalsi sms, musim zpet a vybrat dalsi, coz zbytecne zdrzuje, takze toto poupravit at to zbytecne nezdrzuje, dodelat treba swipnutim na dalsi sms

- stejne tak v PLAIN modu podbarvit sms v prehledu slabym pozadim, zelena prichozi, cervena odchozi, je to hned patrne a ne zkoumat titerne ikonky vlevo

======================
LITE vs FULL verze
Navrhoval bych Lite zdarma ale ne funkcne omezene, ale treba poctem max 2 pridanych filtrovanych kontaktu, nebo i casem 30 dnu. Tim namlsate lidi a pak si snaz koupi FULL nez je omezovat funkcnosti a pak musi zkoumat jestli je FULL to prave orechove. Full verze za rozumne penize, cca 1500 na WM bych nedal ani za zlaty prase, to se radsi premuzu a neco si "sezenu" jinak a zadara. Je to stejne jako predrazene aplikace ktere se pak kradou o to vic.
Osobne bych byl ochoten investovat do podobne jednoucelove aplikace max 4-8 € a to by mela umet vsechno mozny vcetne fingovanych sms atd ... Ale znova zduraznuji je to jen muj nazor !


Napsal jsem to sem, snad to nebude velky problem ,ale davam moznost se vyjadrit i ostatnim uzivatelum tohoto programu...
 

Pt2 | pát kvě 13, 2011 12:08 pm

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Tak vyzkoušeno na mém iPhone 4 s iphone.delivery v pohodě jen nenechávat doručenky "vyskakovat" na displej stačilo přepnout a vše je jak má být :) , jinak až na drobnosti zmíněné v tomto vlákně super program :)
iPhone 4s , MacBook Pro , Apple TV 2 ,
Host
Host
 
Příspěvky: 41
Registrován:
čtv dub 23, 2009 6:53 am

Uživatelský avatar jackherrer | čtv zář 01, 2011 8:59 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

zdravim, mam dotaz na uzivatele jez aplikaci pouzivaji.. Mam problem kdyz v aplikaci hiddensms zvolim jakykoli ton krome tritone(ten funguje) ktery se ma prehrat pri prichozi sms jakoby to aplikace ignorovala a vzdycky to zahlasi pomoci tri-tone coz je nezadouci :/
Tak se chci zeptat jaky mate figl, nebo jestli ste manualne prepsali ten tritone za vas ton ktery chcete aby apliakce prehrala kdyz prijde skryta sms nebo jine reseni, diky moc za rady.
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Petr Cizek | čtv zář 08, 2011 12:13 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

Dobrý den,
jakou máte verzi HiddenSMS?

Petr Čížek
Kandox
 

Uživatelský avatar jackherrer | čtv zář 08, 2011 9:14 am

Re: HiddeSMS Lite - ukryjte své SMS

HiddenSMS Lite 4.0 v1.507-4 (placena verze)
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron