XBMC na ipade

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

lafore | pon lis 21, 2011 11:48 pm

XBMC na ipade

Ahojte, docital som sa, ze sa da xbmc nainstalovat aj na ipad. Mate to niekto nainstalovane na ipade? Zaujimalo by ma, ci dokaze xbmc na ipade realtime prehravat videa z nas. Vopred diky za odpoved.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar rony | pon lis 21, 2011 11:56 pm

Re: XBMC na ipade

mohol si uviest kde...

takze to robim za teba

http://wiki.xbmc.org/index.php?title=HO ... iPod_touch
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

PeterKiss | úte lis 22, 2011 1:20 am

Re: XBMC na ipade

A ak neviete anglicky tu je kratke zoznamenie sa z XBMC akurat rozmislam ci to dam do iphone 4 a pc :)

http://morphys.blog.cz/1008/xbmc-urobte ... ne-centrum

na konci stranky je par zaujimavych linkov, napr link na stiahnutie xbmc, plugin pre CSFD, a plugin na zmenu desingu.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

filip | úte lis 22, 2011 8:24 am

XBMC na ipade

Len doplnim pre zaujimavost, ze XBMC Eden v.11 ktora sa da stiahnut v sekcii nightly builds na oficialnej stranke, plne podporuje AirPlay

http://mirrors.xbmc.org/nightlies/
iPhone 4 16GB, fw 5.0.1, orange SK
MacBook PRO 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, OSX 10.7
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
stř zář 03, 2008 1:03 am

lafore | úte lis 22, 2011 8:28 pm

Re: XBMC na ipade

sry, myslel som ze to tu je zname, tak som nedaval zdroj. Mna by len zaujimalo ci ta ipad verzia xbmc dokaze prehravat videa z nas ako xbmc na pc ci appleTV. Pretoze neviem najst ziadnu aplikaciu, ktora by to dokazala, nasiel som iba app filebrowser, ale ta u nepodporovanych suboroch (co je drviva vacsina) potrebuje aby sa ten subor stiahol najprv do ipadu. Ak to niekto vyskusate tak dajte vediet :) Ja som momentalne v Prahe a nemam ipada so sebou a ani nas.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

PeterKiss | pát lis 25, 2011 4:51 pm

Re: XBMC na ipade

tak som si xbmc dal do iphone ios 5.0.1 vsetko funguje ale ked dam otvorit stream tak sa iphone restertuje a musim just boot :(
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

lafore | ned lis 27, 2011 11:22 am

Re: XBMC na ipade

a prehrava ti z nas-u
edit: tak odpoviem si sam, uplne krasne to prehrava z nasu, skusane na ipade 2, len to ovladanie je take krkolomne troska, pretoze to nie je prisposobene dotykovej obrazovke, ale ovladate to mysou
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar Freaders | ned srp 19, 2012 8:00 am

Re: XBMC na ipade

Zdravim.. tak jsem vymenil XBMC za AV player, nahazel jsem si tam ceske zdroje ale mam jeden problem.. Namapoval jsem si tam omylem 1 slozku a pri pokusech o smazani jsem ji jeste nejak zduplikoval. nevite nekdo co s tim? Diky!
http://i49.tinypic.com/8wm545.png

Edit: tak two-finger tap gesto muj problem vyresilo ale mam dalsi neprijemnost..
Nemuzu zaboha rozchodit prehravani od posledni pozice.. Vzdy kdyz video stopnu tak se ukonci a pak bezi odznovu.. nevite nekdo kde nastavit aby si to pamatovalo kde jsem skoncil a mohl tam pokracovat priste? Diky!
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

88MaTo88 | čtv srp 23, 2012 10:21 pm

Re: XBMC na ipade

Air play funguje mozno z PC do iPhone. Z iPhone na obrazovku PC funguju len foto a videa. Cela obrazovka iPhonu - teda napr moznost vychutnat si hranie hry na velkom screane PC nie je mozna... Skoda
 

Clon | čtv lis 21, 2013 7:49 pm

Re: XBMC na ipade

Ahoj kluci šikovní.
Našel by se tu aspoň jeden kluk činu, který má XBMC na ipadu a byl by ochoten mi pomoci?
Potřeboval bych si v podstatě podle tohoto návodu http://wiki.xbmc.org/index.php?title=HO ... skin_files "přidat" na hlavní obrazovku alespoň nějakým způsobem "Dětské filmy" nebo něco podobného.
Anglicky neumím, takže se s tím peru jak se dá. Myslím si, že se mi podařilo editovat ten soubor 720p/Home.xml - dělal jsem to tedy v poznámkovém bloku. Vložil jsem tam přesně ten uvedený příklad.
Ale ať dělám jak dělám, prostě na hlavní obrazovce nedošlo stále k žádné změně.

Předem mnohokrát děkuji za ochotu!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron