Mazani fotek ve vytvorenem albu

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar Electropunker | pon bře 11, 2013 10:47 am

Mazani fotek ve vytvorenem albu

Zdravim, chtel jsem se zeptat jestli neexistuje nejaky tweak v cydii, ktery dokaze mazat fotky v albu, ktere jsem si vytvoril v iphoto na imacu a nasledne synchronizoval do ipadu, iphonu..... bohuzel jsem nic nenasel abych v tomto albu udelal to, ze si smaznu napr. 1 obrazek, ktery se mi tam nelibi a nemusel jsem to zbytecne mazat v iphoto na imacu. Hlavne nechapu, ze to nejde uz v zakladu ipadu/iphonu.

Vim, ze je v cydii photoalbum+, ale chtel bych neco jednodussiho, jestli teda neco takoveho vubec je.

Diky
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

Uživatelský avatar cuting | pon bře 11, 2013 12:26 pm

Re: Mazani fotek ve vytvorenem albu

A co se vykašlat na Cydii a použít systémový Photostream ? Tam jdou v albech Photostreamu mazat a nebo doplňovat fotky i jednotlivě, dle libosti a nic to nestojí.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Electropunker | pon bře 11, 2013 12:58 pm

Re: Mazani fotek ve vytvorenem albu

Tak ja mam fotky ktere mam vytvorene zrcadlovkou na presentace a mam je vytvorene ve fotoalbu na imacu. A pres itunes synch. do ipadu. Tohle mi photostream neudela. Takze ted jedine co potrebuju je vyhodit jednu fotku z toho alba a proste to nejde vymazat z ipadu. Jedine co musim je v iphotu vymazat tu fotku z alba a znova udelat sync.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

Uživatelský avatar cuting | pon bře 11, 2013 4:11 pm

Re: Mazani fotek ve vytvorenem albu

A proc by to nešlo ? Mám spoustu fotek vyfocených ruznymi foťáky a dane v iPhotu v iMacu - v albumu Photostreamu . Tím jsou všechny fotky umístěné do tohoto alba automaticky synchronizované ve všech zařízeních, které jsou s Photostreamem spojené. Jakmile potom jakoukoliv fotku v tomto albumu samostatně vymažu (a nebo do něho přidám) například iPhonem , tak se smaže (a nebo přidá) všude, tedy i v iMacu a dalších idevices. Jednodušeji to snad ani nejde. Chce to jediné - mít svůj účet na me.com a ten mít nastavený ve všech iDevices.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé