Psani textu

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

rysinho8 | ned úno 24, 2013 9:37 am

Psani textu

Dobry den, chtel jsem se zeptat, jestli neexistuje nejaka aplikace pro ipad, kde budu psat normalne psace pomoci pera nebo prstu a pak mi to bud ipad necha, nebo to prevede do pisma sveho, abych to mohl takto pouzivat ve skole a pripadne si mohl nakreslit ruzne obrazce, ktere budu v tu chvili potrebovat a nemusel tam nejak krkolomne vkladat neco...
Dekuji.
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
čtv úno 14, 2013 6:11 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 24, 2013 9:52 pm

Re: Psani textu

Existuje jich fakt hodne, sam jich mam celou radu, protoze jsem hledal tu nej. Je tezke v tomhle rozepisovat rozdily, protoze s aktualizacema se to meni, ale ja bych ti doporucil UPAD. Ke kazde aplikaci mam vytky, ale u UPAD jsem nakonec zustal. A k psani na nem jsem si poridil stylus. Kdyz budes mit nejaky dotaz, klidne se ptej, pripadne me nakopni pres PM.

Mam i appku, ktera rucne psany text prubezne prevadi na strojove tukany, ale asi si dokazes predstavit, ze to neni uplne dokonale, tudiz te to pak v praxi zdrzuje a je to k nicemu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé