Icaughtu - nic neodesílá při zadání špatného hesla

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Zpstylee | pon črc 01, 2013 8:44 pm

Icaughtu - nic neodesílá při zadání špatného hesla

Zdravim viete mi niekto poradit preco ked pouzivam tento tweak mi neodosle nic po zadani zleho hesla? Ako keby vobec nereagoval na nic co som mastavil ide mi akurat skusobny mail ktory preposlem na svoj mail, ale fotku a gps suradnice nic neposle. Igotya mi funguje jak ma akurat chcem icaughtu kvoli tomu ze pri tomto tweaku sa zapina 3g/wifi aj ked neni zapnute.
 

Uživatelský avatar nviper | úte črc 02, 2013 6:41 am

Re: Icaughtu - nic neodesílá při zadání špatného hesla

A ako ho mas nastaveny? Ja mam iba zadanu mailovu adresu a "vlastny e-mail" vypnuty, takze nie je potrebne nastavovat SMTP, a ide to.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0
Host
Host
 
Příspěvky: 116
Registrován:
čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Zpstylee | úte črc 02, 2013 11:35 am

Re: Icaughtu - nic neodesílá při zadání špatného hesla

Ja som sa docital ze ak mam gmail treba nastavit smtp... No skusal som aj tak ze iba mail potom iba vlastny a aj ze som mal obidva nastavene policka na ten jeden mail no nefunguje nijako

EDIT:
Taktiez vobec nefunguje zrusenie vypnutia iZariadenia na lockscreene
Naposledy upravil iTukan dne úte črc 02, 2013 12:08 pm, celkově upraveno 1
Důvod: nedělej doubleposty, sloučeno
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron