HiddenSettings7 - pomoc prosím

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Kukin | pát úno 14, 2014 10:13 am

HiddenSettings7 - pomoc prosím

Zdravím všechny. Trochu jsem si hrál s HiddenSetting7 a dopadlo to katastrofálně. V nastavení jsem sel do nastaveni Control Center a jak jsou hned ty vrchní dva posuny(Control a Disable Alpha)a dal jsem je obojí mám takový dojem vlevo a ted jak vysunu CC tak to vypadá takto :(

Obrázek

Zkoušel jsem již odinstalovat HiddenSettings7 i CCToggles i přes iFile jsem se díval zda se vše odebralo a přitom stále CC vypadá stejně, Zkoušel jsem i SafeMode(vypadá to úplně stejně jak v normálním režimu) ale nic jsem tam nenašel a v Activatoru se mi nepodařilo najít tuto aplikaci :(
Nemáte někdo prosím nějaký nápad jak to přenastavit zpět nebo tak? Dík
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

kukacka05 | pát úno 14, 2014 11:56 am

Re: HiddenSettings7 - pomoc prosím

Kukine koukni Youtube, máš tam veškerý nastavení
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon dub 01, 2013 5:47 pm
Bydliště: Plzeň

Kukin | pát úno 14, 2014 3:30 pm

Re: HiddenSettings7 - pomoc prosím

Jo diky to budu muset na to kouknout, jinak jde o to ze v tech prazdnych mistech je vse ale nejde na to klikat atd.. Nicmene problem vyresen. Kdo by mel tento nebo jeste jiny problem tykajici se SB tak jsem se spojil primo s vyvojarem a v tomto pripade smazat slozku:

/private/var/mobile/Documents/com.apple.springboard.settings

A pak respring a je to.
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
ned led 06, 2013 2:56 pm
Bydliště: Ostrava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé