Reminders+ pripomienka zostane na lockscreene do potvrdenia

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar 1sefko | úte dub 01, 2014 3:47 pm

Reminders+ pripomienka zostane na lockscreene do potvrdenia

Vstavaný pripomienkovač je je skvelý, ale často sa mi stáva, že som napríklad za volantom a nemôžem pripomienku ihneď zrealizovať. Medzitým mi príde e-mail, sms, alebo hovor a aj keď som upozornenie nepotvrdil ani neodložil, po odomknutí iPhonu pripomienka z lockscreenu zmizne. Zmeškané pripomienky sa síce dajú pozrieť stiahnutím roletky notifikačného centra, ale tam sa nepozerám každú chvíľu a tým pádom keď zišlo z lockscreenu, zišlo z očí a zišlo z mysli a pár krát som už nejaké pripomenutia poriadne prepásol.

Reminders+ (od Qusic) je free tweak z Cydie (BigBoss), ktorý len rozširuje samotný vstavaný pripomienkovač o jednu skvelú funkciu. Pripomienka totiž zostane permanentne (stále) zobrazená na lockscreene bez ohľadu na to, koľkokrát odomknem iPhone. Z lockscreenu zmizne, až keď ju potvrdím, ako splnenú. Po nainštalovaní stačí ísť do "Nastavenia/Pripomienky", pribudla tam kolonka Reminders+ a treba v nej len povoliť možnosť "Auto add". Je podporovaná aj pre iOS 7.xxx 64bit.
iPhone 5s 64GB Space Grey iOS 7.1.1. + Pangu jailbreak
iPad Air 128GB WiFi Space Gray & Black iOS 7.1.1. + Pangu jailbreak
Host
Host
 
Příspěvky: 76
Registrován:
sob lis 23, 2013 3:39 pm
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé