E-mail - obrázek v podpisu

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | úte srp 12, 2014 11:20 pm

E-mail - obrázek v podpisu

Zdravím vespolek, především tedy jailbreakaře.

Známý si koupil nový iPhone a požádal mě o radu, jak lze umístit obrázek - zde malé logo firmy - do podpisu v e-mailu.
Sám používám do podpisu v mailovém účtu prostý text a když jsem teď zkusil vložit do nastavení podpisu nějaký jednoduchý obrázek spolu s textem, tak se obrázek v podpisu zobrazuje, ovšem jen do restartu e-mailové aplikace, nastavení či vypnutí telefonu, poté se v podpisu zobrazí korektně už jen text a místo obrázku je ohraničený prázdný obdelník. To stejné je doručeno příjemci po odeslání.
Jak se iOS snaží tvářit precizně a vyladěně, tak tohle je docela slušný bug.

Zkoušel jsem použít několik alternativních mail klientů z AppStore a nastavit účet + "obrázkový podpis" v nich, ale výsledky byly stejné.

V AppStore je také několik aplikací pro tvorbu podpisů pro e-mail účty, bohužel vytvořený podpis už nelze vložit přímo do nastavení podpisu v mailu iPhone (resp. lze, ale chová se to pak stejně, jak jsem popsal výše, tj. funkční do restartu) a musí se při vytváření nového e-mailu vlézt nejdříve do dané aplikace a z ní teprve e-mail odeslat i s připraveným podpisem. Nicméně to už si člověk může samotný podpis vykopírovat a vložit do nativní aplikace.

Alternativou by mohl být nějaký tweak ze Cydie s podporou html podpisů, ale co jsem se tak zkusmo díval, aplikace Signify není kompatibilní s iOS7 a u MailEnhancer Pro se mi v trial verzi nepodařilo na iOS 7.1.2 rozchodit, byť se aplikace tváří, že je s tímto firmware kompatibilní.

Máte tip na jinou aplikaci, případně zkušenosti s danou problematikou?

Díky

T.

Edit: tak možná tohle, mělo by to fungovat i na iOS zařízeních, ale nechám to až na ráno:

http://mydesignpad.com/create-a-html-em ... lion-10-8/

A další informace:

http://emailsignaturerescue.com/support ... n-mail-app
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar rony | stř srp 13, 2014 7:03 am

Re: E-mail - obrázek v podpisu

v principe by ti malo stacit v iPhone otvorit editovanie podpisu a pastnut tam obrazok, ktory si si predtym napr. poslal mailom a z toho mailu skopiroval (staci na taky mail dat reply aby sa dalo editovat a oznacit cast s obrazkom).

Daj report, ci pomohlo a pripadne napis navod do nasich navodov, nech mame zarucene fungujuce odskusane navody.

edit: nakoniec som to odskusal a tu mas navod Ako pridať obrázok do podpisu v Mail.app na iOS
Naposledy upravil rony dne stř srp 13, 2014 7:21 am, celkově upraveno 1
Důvod: navod
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | stř srp 13, 2014 7:44 am

E-mail - obrázek v podpisu

Díky, zkoušel jsi to na iOS 7.1.2? Bohužel i po aplikování návodu mám ten samý problém, jak jsem popisoval výše a po killnutí mailového klienta či restartu telefonu se obrázek nadále korektně nezobrazuje.

Obrázek

Jinak podle toho odkazu, jak jsi postoval do návodu- http://matt.coneybeare.me/the-right-way ... os-7-mail/ jsem to dělal už včera a fungovalo mi to zase jen chvíli.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar jackherrer | stř srp 13, 2014 7:47 am

Re: E-mail - obrázek v podpisu

ja sem to zkousel na ipadu a po nejake dobe se mi stalo to same co chronovi... vzdycky se to funguje jen do te doby dokud je ten obrazek v cachi iphonu a pak to hodi vetsinou maly otaznik ve ctverecku..
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | stř srp 13, 2014 8:13 am

E-mail - obrázek v podpisu

Bohužel je to asi v současné době neřešitelné, možná snad jen pomocí jailbreaku.

Tady je několik citací z komentářů z výše vzpomínané stránky
http://matt.coneybeare.me

I've been having issues with images in the signature. The image in question is hosted online and publicly accessible, and at first the image will display properly in a new email. As soon as I close the mail app (forcibly close or restart) the image no longer appears (just a broken image box). From what I've read elsewhere this is an issue with iOS mail. I'm interested to know if you've gotten images to work reliably in your signature.

Thanks.



This method only yields success for a few emails, and/or until the email app is restarted. It's a known problem and iOS 7 doesn't support images in the signature. See
https://discussions.apple.com/thread/5996947

If anyone has a permanent fix for keeping the image visible, I'd love to hear it. I'm so stumped on this and I'm using a single web-hosted image, some HTML/CSS and text in my signature when I start the process. Looks great for an email or two and then BROKEN DREAMS.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar rony | stř srp 13, 2014 1:18 pm

Re: E-mail - obrázek v podpisu

musite date nie REPLY ale FORWARD.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar jackherrer | stř srp 13, 2014 1:52 pm

Re: E-mail - obrázek v podpisu

po vypnuti mail.app to zase udela tu vec, ze neni videt obrazek ale jen ramecek s nazvem obrazku.. zkousel sem x ruznych fint a vzdycky se tam to logo udrzelo jen docasne.. nevim co uz delam spatne..
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Clon | stř srp 13, 2014 2:29 pm

Re: E-mail - obrázek v podpisu

Rony pridal navod na toto tema - do navodu.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar jackherrer | stř srp 13, 2014 2:39 pm

Re: E-mail - obrázek v podpisu

ja vim, konstatuji zde, ze mi nefuguje :)
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | stř srp 13, 2014 2:59 pm

Re: E-mail - obrázek v podpisu

Forward jsem dával od začátku, je to tak uvedeno ve většině návodech po webech.

Nicméně se zdá, že se mi to podařilo nakonec rozchodit, zatím to funguje několik hodin a podpis s logem se stále odesílá a zobrazuje všem adresátům, kterým jsem jej odeslal. Během těch několika hodin jsem mailovou aplikaci několikrát restartoval a podpis drží i po provedeném rebootu telefonu.

Jel jsem pomocí tohoto návodu:
http://mydesignpad.com/create-a-visuall ... -and-ipad/
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé