Apple TV - model 2010

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

shauriq | pát zář 03, 2010 4:09 pm

Apple TV - model 2010

http://www.apple.com/appletv/

Mam staru apple tv, spokojnost, aj ked v niecom je blba v niecom dobra, kvoli titulkom a openformatom samozrejme hacknuta. kdezto wd a popcorn su sialene zlozite na nastavovanie. NIC PRE RODICOV!!!

nasiel som player o ktorom premyslam. ma vsetko!!!! keby mal v sebe frontrow. okamzite donho idem

http://www.amexdigital.com/Press_Release-E_The%20HD%20Media%20PlayerVenice-V38HD.htm
¨
takze premna. nova aTV sklamanie. ale kupujem. na chatu. na ktorej sa striedaju ludia. aby bola chata iReady. ako bezdrotovy prehravac pre iphone a ipod je proste nova aTV genialna.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar rony | pát zář 03, 2010 4:15 pm

Re: Apple TV - model 2010

to dvojbodkove pisanie, to tak aj rozpravas? To bolo tak nezrozumitelne, co si napisal a vlastne aj po mojej editacii je, ze som poriadne nepochopil o com pises. Skus trosku viac rozvijat vety a radsej bez tych bodiek, ked si to v duchu citam, tak sam sebe pripadam ako dyslektik.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

shauriq | pát zář 03, 2010 4:22 pm

Re: Apple TV - model 2010

heheh rony, no mam 2 piva v sebe.......

a to si ma este nezazil po desiatom

Pokud píšeš takhle po dvou pivech, tak po deseti už jsi mrtvý ne? Protože i já po dvou pivech jsem na tom lépe. Metalgirl

pozn.mod.rony: OFFTOPIC.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | sob pro 11, 2010 10:18 pm

Re: Apple TV - model 2010

Uvažuju o této ATV, jen mi ještě není všechno jasné.

Co mi s ní bude fungovat, když nebudu mít spuštěný počítač (Macbook) s iTunes? (ale bude na síti s Time Capsulí, připojené na internet)
Počítám, že by to mohlo spolupracovat s iPhonem, je to tak?
Taky bych byl rád, kdyby to umělo něco ve spolupráci s Time Capsule. Dostane se to na můj účet MobileMe? A tím do fotogalerie? Bude se to umět dostat na disk v Time Capsuli, kde by byly uložené fotografie?

Nějaké velké využívání obsahu z iTunes (myslím toho internetového obsahu) nepředpokládám, protože doma seriály v angličtině nevyužijeme. Leda tak některé české podcasty.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar SteveJSF | pát úno 25, 2011 11:55 pm

Apple TV - model 2010

Jaky je rozdil mezi novou a starou Apple TV?

Mam Macbook, iPhone 4, Time Capsuli, pouzivam US iTunes a MobileMe a chci koupit Apple TV. Novou muzu mit za $99, starou za $90 coz je myslim super cena (verze se 160 GB). Zvazuju, co mi ta nova verze prinese oproti te stare. Mozna Airplay, ale to asi nevyuziju. Fakt nevim, zajimaly by me rozdily.

U te starsi verze mam predstavu fungovani asi jako iPhone pripojeny k televizi, nacpany daty z iTunes (videa, fotky, podcasty a hudba). Na to je tam ten 160 GB HDD. K tomu to asi bude schopne streamovat z iTunes z Macbooku, takze ... asi tam pujdou webova radia, trailery, ... nevim co vic. Dostane se i na MobileMe?

A co teda ta nova Apple TV? Chybi ji ten velky HDD, takze bude schopna jen streamovat z iTunes? Mozna bude mit vetsi moznosti pri napojeni na internet - MobileMe. Je tak?

Poradi nekdo? Nebo dopadnu jak s Time Capsuli, kterou jsem si proste musel koupit, abych se dovedel vic?

Diky za kazde info.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Colpeas | sob úno 26, 2011 12:23 pm

Re: Apple TV - model 2010

Vykádat rozdíly by bylo na dluho, doporučuju přečíst toto

http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_TV

mně osobně se zamlouvá víc ta stará, HW je na tom vlastně stejně...

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1307
Registrován:
ned zář 20, 2009 9:26 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 27, 2011 12:23 am

Re: Apple TV - model 2010

No jo, máš pravdu. Já to vidím taky víc na tu starou - evidentně mi toho nabídne víc než ta nová - můžu na ní nahrát celou iTunes knihovnu, spoustu filmů a fotoalb, které pak půjdou prohlížet na televizi aniž bych měl zapnutý jakýkoliv počítač nebo síť. A za 1600 Kč - no neber to.

A díky za ten odkaz - jsou tam vyčerpávající informace.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

trava | čtv bře 31, 2011 6:19 pm

Re: Apple TV - model 2010

Informací o atv2 je celkem málo.
Chtěl bych vybudit někoho kdo používá aktivně atv2.
Zakoupil jsem pro použití s XBMC. Po jailbreiku s firmware 4.1.1 s pomocí GreenPoison RC6.1 vše frčí jak má. Nahradil jsem tímto zařízením celý nabušený PC, streamuji ze serveru filmy i 1080p a hudbu - hlavně ve formátu flac. Až na několik, cca 3 videa v mkv z asi 200, jede vše po síti s pevným připojením. Po wifi jen avi filmy, nestíhá sít, ok.
A moje dotazy:
1. nevíte zda-li jde poslední firmware který je v update ke stažení - aktuálně 4.2.1, jailbreiknout?
firmware 4.2.0 nešel, ale alespoň se šlo zpět dostat na 4.1.1.
2. používá někdo ještě nějakou jinou aplikaci na atv2?
3. co webový prohlížeč? ten co je možno nahrát z nito tv je absolutně nepoužitelný.
4. umí poslední firmware 4.2.1 v atv2 něco zásadního s ipadem nebo iphonem s ios4.3, nebo mám nechat čertíka spát? :)
Díky za odpověd.
 

soustek | sob čer 04, 2011 6:23 pm

Re: Apple TV - model 2010

Dobry den, jsem ted taky majitelem ATV2, ale nejak nevim jak pustim .avi soubory (nechci konvertovat) pres AirPlay do atv2. Zakoupil jsem BUZZ player, ale kdyz to chci poslat do atv2, tak jde jen zvuk a obraz jen u podporovanych formatu (.mp4,...). Jiz jsem Jailbreaknul, ale jelikoz jsem vubec nevedel, jak pres windows dostanu do atv2 XBMC, tak jsem zase restoroval. Neumi nekdo pomoct? Dekuji
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white
Host
Host
 
Příspěvky: 76
Registrován:
ned led 06, 2008 3:06 pm

FilemoniCZ | ned črc 10, 2011 12:08 pm

Re: Apple TV - model 2010

taky jsem do appletv 2 nahodil jail a rozhodil xbmc ..

xbmc jsem hodil i na macbook pro ale zatim me neni jasne jak udelam to ze kdyz na macbooku pustim film se sam pustil na xbmc v appletv.. jde to vubec ? (stejna vlastnost jako ma windows media center)..

jinak pustit film pres xbmc na atv mi jde - kdyz ale pustim mp3 pokazde se atv zasekne.. netusim v cem je problem..

poradi nekdo ? resp ma nekdo stejnou sestavu zarizeni ? diky za kazdou odpoved


EDIT : podarilo se mi rozchodit hrani mp3 v atv pres xbmc.. cely problem je v tom ze default player PAplayer v xbmc se zasekne po 1 vterine hrani a tim tak zasekne celou atv..

kdyz ale date na dane mp3 pres prave tlacitko moznost play using dvd player tak to hraje jak ma..

pokud to chcete mit takto nastalo je treba upravit a nebo vytvorit soubor advancedsettings.xml

POSTUP : pripojit se pres SSH do appletv - osobne me usr frontrow a heslo frontrow nefungoval.. ale sel mi primo root a heslo alpine

soubour jsem v dane lokaci nemel (/private/var/mobile/Library/Preferences/XBMC/userdata/)
takze jsem soubor vytvoril a dal do nej jen

<advancedsettings>
<audio>
<defaultplayer>dvdplayer</defaultplayer>
</audio>
</advancedsettings>

po nahrani na cestu viz vyse je treba jeste zmenit prava na soubor pres chown mobile:mobile advancedsettings.xml

po teto operaci staci restart atv a pak uz vse slape jak ma

snad to nekomu pomuze
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 220
Registrován:
pát úno 25, 2011 10:44 am

asd111 | pon črc 11, 2011 5:21 pm

Re: Apple TV - model 2010

přamejšlím že si koupim použitou a skusím z udělat plnohodnotný mac. nakou chvili se o to zajimam tak uz mi chiby jenom se odhodlat =DD podle tohodle navodu http://www.appletvhacks.net/2007/04/01/mac-os-x-running-on-apple-tv/ a tím se chci zeptat jestli nekdo nemáte nakou přebitečnou =)
 

pe.kova | ned črc 24, 2011 3:18 pm

Re: Apple TV - model 2010

iOS 5 odemyká pro model 2010 možnost využívat bluetooth (cca 10m dosah), znamená to začátek éry herní konzole - připojením buď nějakým ovladačem, nebo iDivice?
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

stikyworld | čtv srp 04, 2011 12:34 am

Re: Apple TV - model 2010

Dnes jsem testoval AirPlay a musím říct že je to bomba! ;)
Zrcadlil jsem obraz z iPadu 2 do Apple Tv přes AirPlay.
Je to další z funkcí iOS 5. iOS 5 beta 4 mám v iPadu a iOS 5 beta 3 mám v Apple Tv.
Je to fakt užitečná funkce, odpadá zde nutnost kupovat kabel na připojeni k Tv. Zrcadlíte plochu iPadu po WiFi síti. Nastavení zrcadlení neni nijak založíte. Aktivujete nabidku multitaskingu , na levé strane kde se nastavuje jas displeje a hlasitost se Vám zobrazí ikonka AirPlay a po kliknuti na ni máte možnost nastavit zrcadlení. Zcela jednoduchá záležitost.
Testoval jsem i games -ky a zatím dobrý. Zkoušel jsem připojit i iPhone 4 ale tam se nabídka zrcadlení neobjeví . Při prohlížení fotek nebo videí v iphone tam nabídka je ale zrcadleni plochy zatím nejde a myslím že ani nebude možné vzhledem k procesoru. MOŽNA JB ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=c-GryAKr ... ata_player
 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
čtv úno 18, 2010 9:35 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple TV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé