Apple TV

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

MacG | ned bře 27, 2011 12:34 pm

Apple TV

Ahojte, dlhšiu dobu sa pohrávam s myšlienkou kúpy Apple TV. Mám pár nasledujúcich otázok (možno aj blbých):

1. čo sa týka Home sharing cez WiFi je jedno ci mam Mac alebo Pc,že?
2.Vie tento zázrak komunikovať s externým sieťovým HDD? alebo je potreba komunikácie cez PC?

Ide mi o to, že mám nejaké filmy na disku a rád by som ich prostredníctvom tohto ''epláckeho'' set top boxu pozeral na TV.

Diky
 

Uživatelský avatar Freaders | ned bře 27, 2011 12:56 pm

Re: Apple TV

1.ANO
2.PC
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

macuser | ned bře 27, 2011 1:10 pm

Re: Apple TV

Filmy musis mit v urcitem formatu. Zapomen na .avi. I set top box je silne slovo, v podstate to jen streamuje nektere formaty z PC ci iOS zarizeni.

http://www.apple.com/appletv/specs.html

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... %AD+centra
 

Uživatelský avatar haasteren | ned bře 27, 2011 2:20 pm

Apple TV

Pokud udelas JB a nahrajes si plex budes mit luxusni masinku, osobne pouzivam a nemuzu si vynachvalit. Vice info zde: http://www.plexapp.com/

bohuzel bez JB budes odkazany pouze na prevod do itunes mp4. Pres plex ti to bude prehravat vse a navic mas vse na jednom miste...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

macuser | ned bře 27, 2011 2:43 pm

Re: Apple TV

JB vim, neni trvaly, muze byt vselijak vazany na HW nebo novy FW - bez moznosti upgradu. Za stejnou cenu dostanes asi luxusnejsi masinku, ktera oficialni cestou nabidne vice. :) Bohuzel nebude tak provazana s ekosystemem Apple.
 

Uživatelský avatar Mjager | ned bře 27, 2011 2:53 pm

Re: Apple TV

A jde nejak (asi pomoci JB) pripojit externi disk?
iMac 21.5 - 2011 OS X Maverics
Macbook Air 13'' - 2013 OS X Maverics
iPhone 5S
iOS 7.0.4 bez JB
iPad Air iOS 7.0.4 bez JB
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 69
Registrován:
ned úno 06, 2011 10:49 am

Uživatelský avatar SteveJSF | ned bře 27, 2011 8:04 pm

Apple TV

Kdyz si koupis AppleTV 1st gen, budes mit uvnitr 160 GB disk. ;-)
Ja ji koupil ted v Nemecku za 1600 Kc.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

macuser | ned bře 27, 2011 8:11 pm

Re: Apple TV

Jj, 1st gen. se mi libi vice. Ale Nemecko je daleko.
 

Hnykda | ned bře 27, 2011 8:17 pm

Re: Apple TV

Co zkusit poštu/známé? :D

Edit: Prodávají jí i na aukru. Ne za 1600 (ale za 2300), ale když si odečteš benzín/poštu do Německa tak to není takový rozdíl (ne když bydlíš na hranicích :D ). Jsou to sice 40GB, ale HDD se dá vyměnit pokud vím. Jestli nemáš nějaký přebývající třeba :) .

http://aukro.cz/apple-tv-40gb-i1526683477.html
http://aukro.cz/apple-tv-40gb-hdd-plne- ... 68384.html
 

macuser | ned bře 27, 2011 8:26 pm

Re: Apple TV

Pochybuji, ze se jeste bezne prodava. Zname v Nemecku nemam. S postou problem neni. Mrknu jeste na Amazon a eBay.
 

Hnykda | ned bře 27, 2011 8:34 pm

Re: Apple TV

Běžně samozřejmě ne, jen z druhé ruky. Určitě se koukni, ale nebránil bych se ani tomu aukru :) . Ten co za to chce 2,2k nevypadá špatně.
 

macuser | ned bře 27, 2011 8:38 pm

Re: Apple TV

2,2 a bez zaruky... Nevim, nevim, mozna pockam na TV s A5. Do te stare sel tusim nahrat Tiger, ze?

I jina reseni jsou fajn, jen nevim jak privetiva na ovladani budou pro starsi uzivatele.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=82545
 

Hnykda | ned bře 27, 2011 8:40 pm

Re: Apple TV

Ano, šel. Co vím já :) . Četl jsem to i na zahraničních forech.
 

Uživatelský avatar SteveJSF | ned bře 27, 2011 8:54 pm

Apple TV

Tu Apple TV 1st gen mam sotva mesic. Fotka z obchodu:

Obrázek

Je to ta se 160 GB. S US iTunes uctem jede uplne skvele, za ty prachy parada. Nahravam do ni hlavne fotky, na full HD TV 50 palcu je to slusne fotoalbum. Ale taha to i z MobileMe. Ty HD trailery jsou na tom super.
Naposledy upravil SteveJSF dne ned bře 27, 2011 8:58 pm, celkově upraveno 1
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

macuser | ned bře 27, 2011 8:55 pm

Re: Apple TV

Jsi jich kruci nemohl vzit vice? :evil: Co je to za obchod?
 

Uživatelský avatar SteveJSF | ned bře 27, 2011 8:59 pm

Apple TV

Odkud jsi? Zkusim se ti poptat, nechal jsem to privezt kamosem z Nemecka - z americke vojenske zakladny.

Pokracovani v soukromych zpravach, abychom nechytli tecku od vrchnosti (vtipek ;-)).

Kdyby mel nekdo jeste zajem, dejte vedet. Nemuzu presne zarucit cenu (do 2 tisic ale urcite jo) a ani kolik bych toho mohl mit, ale kdyz to pujde, udelam co budu moct, abych vyhovel co nejvice zajemcum. Jinak jsem nejcasteji v Brne a v Olomouci.
Naposledy upravil SteveJSF dne ned bře 27, 2011 9:06 pm, celkově upraveno 1
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

MacG | ned bře 27, 2011 9:35 pm

Re: Apple TV

Ak som spravne pochopil tak bez komprimacie nie som schopny pozerat cez Apple TV DVDcka?popripade format .mkv Lebo ide mi o to aby som nemal po izbe natahane vselijake kable ale pekne to vsetko fungovalo cez Air Play. Moja predstava je : kupim si mašinku, zapojim ju a budem pozerať filmy, počuvať hudbu, prezerať fotografie- či už ze PC iPhonu alebo iPadu, ktorý si niekedy v buducnosti asi kupim.....

Edit: popripade prenos obrazu aj zvuku z iCuda, nakolko nemam telku :D
 

Uživatelský avatar SteveJSF | ned bře 27, 2011 9:46 pm

Apple TV

Standardne to bere jen medialni obsah z iTunes, podobne jako iPhone. Muzes si treba stahnout aplikaci z App Store s nazvem iVI (byla zdarma, nevim jak ted), ktera ti ruzne formaty predela do *.m4v a ulozi do iTunes. Ovsem pokud mas stovky GB filmu, asi z toho na vetvi nebudes, ze jo?

Existuje nekolik zpusobu, jak tu Apple TV kreknout a nahrat do ni upraveny system, ktery ti umozni krome jineho i prehravani dalsich video formatu. Nabizi se treba aTV flash - za 40 dolaru. :-) Vzhledem k tomu, ze me Apple TV stala 90 dolaru a umi toho pro me dost a dost, pouzivam ji tak jak je.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Hnykda | ned bře 27, 2011 9:49 pm

Re: Apple TV

Na Apple TV 1G není žádný problém udělat JB a pak ti to bude přehrávat úplně všechno. Osobně nemám, vím jen od kamarádů. A věřím že se najdou aplikace které video dokáží live streamovat z PC do TV (jako že se to neukládá, ale rovnou přehrává). Když už to jde i na iPhone... Je tu někde vlákno

viewtopic.php?f=69&t=22305&p=395770#p395770
viewtopic.php?f=69&t=29601


Rád bych zakoupil, tak po SZ :) .
 

danoi | ned říj 23, 2011 9:37 am

ATV Kde a aku kupit, otazky na funkcie

Dobry den. Rozmyslam nad kupou Apple TV. Hlavne koli streamovaniu filmov cez wifinu z iphone do telky. Precital som forum v sekcii appletv , pozeral nejake recenzie na YT, avsak stale mi niektore veci niesu jasne.
1. Kde kupit? viem, ze apple TV na Slovensku Apple oficialne nepredava, mate nejake rady?
2. To, ze funguje stream z iphonu do TV pomocou wifiny viem, avsak, ake formaty to streamuje? Mam na mysli -v iphone mam filmy nahadzane vo VLC playeri. Pojdu aj tieto? pretoze konvertovat ma fakt nebavi
3. Na fore som sa docital, ze z ipadu idu streamovat hry do TV pomocou Apple TV. AVsak ide to aj z ip4? Mozem hrat hru na iphone a v realnom case sledovat na TV ten isty obraz? Popripade moze IP sluzit ako gamepad?
4. Taktiez som sa docital, ze niektore funkcie su s nasim itunes uctom blokovane, ako je vypozicavanie filmov z americkeho app store. Ja mam v itunes americky ucet, takze by to vsetko malo "fachat"? :)
5. Jailbrek - docital som sa, ze po jailbreaku sa tam daju doinstalovat nejake veci, ale nejak v tom nemam jasno. Je to ako s jailbreakom na ip4? myslim instalaciu

Za vsetky rady vopred Vdaka. :)
(btw: neviem ci som dal do spravnej sekcie, ci tu alebo do poradne)

Edit: Este jedna vec, nevlastnim Mac ani Imac, som win user, nieje to problem ? :)

Edit 2: Nikto nic?
Iphone 5 16 GB Black
Ipad Air 64 GB White
Macbook air 13,3
Apple TV 3. generacie
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 119
Registrován:
stř dub 15, 2009 8:10 pm
Bydliště: Košice, Slovakia

chripkoj | stř říj 26, 2011 3:04 pm

Re: Appletv-kupa

Tiež by ma to zaujímalo. Vopred dík za odpovede.
Host
Host
 
Příspěvky: 45
Registrován:
ned kvě 03, 2009 11:41 am
Bydliště: Spišská Teplica

Uživatelský avatar SteveJSF | stř říj 26, 2011 3:20 pm

Appletv-kupa

S US uctem te Apple TV urcite nadchne. Kde koupit? Ja jsem si ji nechal koupit z US shopu v Nemecku, ale mam jeste prvni generaci, takze ma sice navic HDD, ale zase neumi streamovat video. Proto nechci rozdavat rozumy o ATV 2 - nikdy jsem ji nezkousel. Jen bez zaruky - prehravani videa z iPhonu 4 by pres to melo jit, u tech her si nejsem jisty, mam dojem ze to jde jen s iPad 2 a iPhone 4S.

To pujcovani filmu ze Store je pohoda, ani k tomu nepotrebujes pocitac, staci aby ta ATV byla na wifine s internetem a jen sedis na pohovce s dalkovym ovladanim v ruce a koukas na televizi. Prohlizis si veskery obsah iTunes Store a i to co tam jede zdarma ti bude na nejaky cas stacit, je to krasna podivana. Napr. trailery v HD kvalite...
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

mrzic | pát říj 28, 2011 10:39 am

Re: Appletv-kupa

MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar rony | pát říj 28, 2011 11:23 am

Re: Appletv-kupa

mzone.sk ma v ponuke.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

danoi | pát říj 28, 2011 2:30 pm

Re: Appletv-kupa

Diks all :)
Iphone 5 16 GB Black
Ipad Air 64 GB White
Macbook air 13,3
Apple TV 3. generacie
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 119
Registrován:
stř dub 15, 2009 8:10 pm
Bydliště: Košice, Slovakia

Uživatelský avatar Electropunker | sob lis 19, 2011 10:35 am

Apple TV 2G

Zdravim all......
Premyslim nad koupi apple tv 2G, ale nejak tomu stale nerozumim, neco jsem si precetl a shlednul, ale nejsem z toho zrovna moc chytrej .
Chtel bych se tedy zeptat na nekolik otazek.

1. Pokud mam 1TB HDD k dosavadni TV, ze ktereho si poustim filmy atd. slo by to nejak udelat, aby mi tohle zvladala i apple TV (nechce se mi prevadet tolik filmu a serialu do MP4 a hazet to do itunes a zaplnovat si disk na imacu). Myslim tim, ze mam v imacu zaplej onen 1TB s filmama a diky tomu prenaset streamem do apple TV. (pokud to jde poradite mi jak to nejlepe udelat)

2. Pokud to pujde, na co se ptam v prvni otazce, jde to i tak, ze bude vyplej imac a vse pojede na apple tv?

3. Pokud udelam JB (coz jednoznacne chci) tak jsem nasel tyto programy, ktere lidi doporucuji: XBMC, PLEX a ted nove vysla aplikace aTV Flash (black) 1.0.......chci se zeptat co z toho je nejlepsi, nebo tam muzu mit vsechno najednou :)

4. Nevite kdy ma presne vyjit apple tv 3, abych tohle nekoupil a za 2 mesice tu mame novou krabicku za stejne penize.


Diky moc za odpovedi.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

Haveja | pon lis 21, 2011 7:48 am

Re: Apple TV 2G

taky mám zájedm koupit Apple TV.
ale neco o nem vim, tak ti zkusim odpovedet na tvoje dotazy.

1. nevim presne, ale kdybys jsi mel sitovy disk, tak to jde pres XBMC, ze v pruzkumniku vyberes filmy a ono prehraje. pak je moznost filmy v itunes v iMacu, a taky by se mohlo prenaset filmy pres stream. mas svoji knihovnu filmy, a tam vyberes, ale jen malo formatu. vetsinou v MP4, avi nevim(jako XVID, DIVX).

2. nejde, jen pres sitovej disk jo.

3. u toho je tezky, ale spis bych vybral asi XBMC. tady udelal test, ze XMBC je asi lepší, da se tam pridat pak česke televize.
http://avmania.e15.cz/apple-tv-jak-jej-vyuzit-v-ceskych-podminkach-video/ch-2818

4. to neví nikdo, ale myslim si ze to prijde na jare, jak Apple uvede novy iPod s A5, tak bude i novy Apple TV 3G s A5, ale nemusí být, protoze muze uvest rovnou Apple iTV jako televize. jen spekulace. takze ted jen tu Apple TV 2G.
R.I.P. Steve Jobs
Host
Host
 
Příspěvky: 126
Registrován:
pon srp 11, 2008 1:25 pm

Edgar111 | ned pro 25, 2011 7:29 pm

Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct

Zdravim, chcel by som si kupit Apple TV 2. gen, a chcem sa spytat, ci pri streamovani videa z iPhonu, je treba mat v Apple TV ethernet kabel, alebo staci aby boli obidve zariadenia na jednej Wifi sieti? A funguje aj stream z iTunes na Win7 bezproblemovo? A este ci nahodou nevadi ze pouzivam wifi router, ale je v rezime repeater- lebo s kamosom platime na pol internet,on vysiela s routerom signal, a ja ho od neho chytam a rozsielam k nam domov, ci to nevadi. Dakujem za odpovede. A ake ine multimedialne centrum by ste este poradili? :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
stř črc 20, 2011 7:18 pm

Uživatelský avatar Freaders | ned pro 25, 2011 8:16 pm

Re: Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct ???

no staci aby byli na wifi... pres windows 7 neni problem...dela se to pres home sharing, jinak co lidi pisou tak je dobra WD TV ... ale bejt tebou tak bych jeste chvili pockal protoze se ma kazdou chvili obevit apple tv 3gen ktera uz bude mit a5 procak a mozna i siri
Naposledy upravil Freaders dne ned pro 25, 2011 8:18 pm, celkově upraveno 1
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar SteveJSF | ned pro 25, 2011 8:17 pm

Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct ???

Na tu Apple TV se nepripojujes kabelem, ale pres wifi. Apple TV a iPhone budou ve stejne siti a tim by to melo fungovat. Vubec pritom neni potreba zadny pocitac, takze neresis Windows ani sharing v iTunes.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Edgar111 | pon pro 26, 2011 12:27 pm

Re: Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct ???

A nevadi ze moja rychlost internetu je 150 kb/s ? Pojde to streamovanie v pohode?
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
stř črc 20, 2011 7:18 pm

Uživatelský avatar makatch | pon pro 26, 2011 4:09 pm

Re: Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct ???

No s takou rýchlosťou klikneš na film,dáš pauzu nech ti to natiahne aspoň tretinu ,naješ sa,pofajčíš a potom pozeráš. :D
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2924
Registrován:
ned pro 06, 2009 10:22 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pon pro 26, 2011 6:24 pm

Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct

Na to prece nepotrebujes internet, ta wifina vubec nemusi byt na internetu, pokud se ptas na streamovani z iPhonu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Edgar111 | pon pro 26, 2011 7:03 pm

Re: Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct

Aha, takze staci ak je to pripojene na router, kde je pripojeny PC alebo iPhone, a streamuje sa vlastne na "domacej" sieti
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
stř črc 20, 2011 7:18 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | úte pro 27, 2011 12:16 am

Chcem kupit Apple tv, potrebujem pomoct

Presne tak. Samozrejme kdyz na te wifi je internet, tak je to lepsi - Apple TV zobrazuje obsah iTunes Store.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Sphyn0x | pon led 09, 2012 8:58 pm

Otázky ohľadom Apple TV

Nazdar.
Plánujem kúpiť Apple TV a tu sú moje otázky:

1. Mám kúpiť 1.gen, 2.gen alebo počkať na 3ku?
2. V čom je lepšia 2ka, oproti 1ke (okrem veľkosti)
3. Aké to má vlastne funkcie? :D
4. Aké možnosti sa naskytnú po JB?

Hlavným dôvodom na kúpu je AirPlay.

Ďakujem.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar SteveJSF | úte led 10, 2012 6:41 pm

ATV Kde a aku kupit, otazky na funkcie

1. gen. uz zrejme nikde nesezenes, prestoze ma v par vecech navrch nad 2. gen - vestaveny HDD - nahrajes tam celou rodinnou fotagalerii, celou hudebni knihovnu a i par filmu nebo serialu. Ale 2. gen. umi navic airplay, coz dava dost moznosti v kombinaci s novejsimi iPhony a iPady, jen do ni nic nenahrajes, vsechno se tam streamuje. Tezko rict, kdy vyjde nova 3. gen.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Sphyn0x | stř led 11, 2012 1:47 am

Re: ATV Kde a aku kupit, otazky na funkcie

Aha, čiže len vecička čisto na streaming + požičiavanie filmov a kupovanie seriálov.
Som myslel, že to má aj DVB tunner..
Takže asi kúpim len ten adaptér a budem hrať a pozeraťcez kábel.
Ďakujem za odpoveď.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar SteveJSF | stř led 11, 2012 5:33 am

ATV Kde a aku kupit, otazky na funkcie

Tak nejak - DVB tuner to nema. Ale nemuset pripojovat iPhone kabelem - to ma taky neco do sebe. ;-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Launcha | úte úno 14, 2012 12:44 pm

Re: ATV Kde a aku kupit, otazky na funkcie

Mam ATV 2G a zde je moje shrnuti, k cemu ji pouzivam pro ty, kteri o ni uvazuji:

V domaci siti mam NAS, ATV je po JB s nainstalovanym XBMC.
Z NASu poustim filmy, obcas mp3, mohl bych prohlizet i fotky. Filmy stahuju 720 nebo 1080, s prehravanim jsem nikdy nemel problem. Skvely je doplnek, ktery k filmum automaticky stahne titulky nebo da vybrat z dostupnych. Vyhledava to podle nazvu souboru, narozdil od pocitace staci par zmacknuti na dalkovem ovladaci a titulky jedou. Mam i doplnky na sledovani videa z CT, Voyo a TV Prima, nejsou s tim problemy.

Samotny iOS ma taky neco do sebe. Sleduju ruzne podcasty a v seznamu mam i par oblibenych internetovych radii. Z ipadu obcas poustim youtube pres airplay. Az bude stabilni XBMC na posledni verzi iOS, mam v planu zkusit z ipadu hru s podporou airplay.
iPhone 4S 64 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
úte bře 09, 2010 10:06 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Apple TV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé