timecapsule a atv 2

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar insoul | stř úno 08, 2012 5:23 pm

timecapsule a atv 2

ahoj, mam novy tc 3 TB a na nom v zlozke nakirovane filmy ktore chcem zdielat do mac mini , apple tv a ipad, vo vsetkych pripadoch cez xbmc. problem je ze tuto vytvorenu zlozku na TC nevidim a neviem ako ju do xbmc pridat. najdalej som sa dostal ze vidim server timecapsule (samba) ale v nutri nic nieje resp nejde tento zdroj pridat. pritom ta zlozka ktora je umiestnena v TC / data / movies je zdielana pre vsetkych uzivatelov.

nevie niekto co s tym ?
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
ned led 20, 2008 2:13 pm
Bydliště: ako kedy :)

Uživatelský avatar minaka | pát úno 10, 2012 11:47 am

Re: timecapsule a atv 2

Veskere filesharing options na Mac OS jsou asi nejlepe popsany zde:

http://forum.xbmc.org/showthread.php?t=106659

Ja jsem se na TC pripojil primo z ATV2 pres Zeroconfig Browser (v polozce pridat soubory v XBMC), nabidlo mi to moznost pres AFP a Sambu, rovnou tam byl videt i prislusny folder v ramci TC
iPhone5 64GB
iPad 4.generace 32GB 3G
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
stř črc 30, 2008 4:22 pm

Uživatelský avatar Electropunker | úte srp 14, 2012 7:33 am

Re: timecapsule a atv 2

Ahoj, chtel bych si poridit apple time capsule 2tb a mam par otazek.

1. Jde time capsule rozdelit na 2 disky? ( na 1tb chci mit time machine z imacu a na 2tb chci mit filmy)

2. Pokud to pujde rozdelit a budu mit na jedne polovine filmy chtel bych je sdilet pro atv2 do xbmc jako to mam doposud pres imac, a tim se chci zeptat jestli jde aby time capsule prenasela filmy to atv aniz by byl zaply imac.

Diky za odpovedi :)
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

lafore | úte srp 14, 2012 10:37 am

Re: timecapsule a atv 2

Asi chces 3TB verziu ked to chces rozdelit na 1 a 2TB. Rozdelitby mozno mala ist, ale nic netreba delit. Ono ti jednoducho vytvori jednu zlozku, kde zalohuje cele mac cez time machine. A popri tom si vytvoris dalsie zlozky, napr. ja tam mam zlozku filmy a tu si pekne pridas do xbmc na appletv a vsetko ti bude fungovat, samozrejme imac moze byt vypnuty, ten uz nebude mat s tym nic.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar Electropunker | úte srp 14, 2012 12:53 pm

Re: timecapsule a atv 2

NN chci 2TB to jsem myslel ze na druhym tera bude ciste slozka movie, kterou povedu na filmy a ne ze 2tb nude jen na filmy :)

Kazdopadne diky, vanoce se blizi takze ted vim na 100% co si nadelim :)

Jeste se chci zeptat, jestli je nutne mit k tomu nejaky program nebo ciste zadam cestu jako to mam ted imac-1tb externi disk-slozka movie
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

lafore | úte srp 14, 2012 1:55 pm

Re: timecapsule a atv 2

Vsak xbmc a das pridat zdroj a pridas timecapsulu...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar Electropunker | úte srp 14, 2012 2:00 pm

Re: timecapsule a atv 2

Diky moc za info, hodne si me dneska potesil.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

Mik-fx | čtv říj 11, 2012 7:03 pm

Re: timecapsule a atv 2

Zdravím, chtěl bych si koupit TC a použít jí jako knihovnu pro ATV. Jakým způsoben nasdílím muziku a filmy tak abych je mohl přehrávat přes ATV? Šlo by třeba jenom nakopírovat složku Itunes a tu nasdǐlet, nebo je potřeba to udělat nějak jinak?

Díky
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB
Host
Host
 
Příspěvky: 79
Registrován:
pon lis 08, 2010 10:11 pm

Uživatelský avatar Electropunker | čtv lis 29, 2012 6:43 am

Re: timecapsule a atv 2

Mohl by mi nekdo pomoc s presnym nastaveni TC a atv 2 s xbmc.
Chtel bych to nasledovne. Mam 2TB TC na ktery mam jen filmy, nemam ji tedy vubec na TM. Tu TC chci aby byla nastavena tak, ze kdyz budu koukat na filmy, tak chci mit vyplej imac a vse prehravat pouze z TC.

Zatim jsem z TC udelal wifi router + jsem do slozky data nakopiroval vsechny sve filmy a serialy.

No a ted me zajima co mam udelat dal, jak nasdilet ty serialy ciste pro atv2 kde mam xbmc a jeste jak nastavit xbmc tak aby mi to slo z TC.

Na imacu jsem to mel tak, ze jsem mel ciste 1TB disk, ktery jsem mel na filmy pote jsem si stahnul MediaMasterServer ktery musi byt zaply a v nem mam zadanou cestu kterou chci sdilet. To same jsem pak vytvoril na atv v xbmc a hura funguje to :)

No a takhle si nejak predstavuju, aby mi sla TC s xbmc vylozene bez pusteneho imacu.

Dekuji moc vsem za navod.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 44
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:48 am

FilemoniCZ | čtv lis 29, 2012 11:27 am

Re: timecapsule a atv 2

takhle presne to pouzivam.. tj. atv2 si bere filmy z TC a nepotrebuju mcp. tak jako vidis na imacu tu slozku tak stejne tak ji najdes v xbmc pres atv2. Takze mam ulozenou jako TimeCapsule a jen tam vlezu a hned to filmy hraje. TC mam jako wifi router a atv2 je na ni pripojena. Jdou mi hrat i 1080 filmy pres wifi bez problemu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 220
Registrován:
pát úno 25, 2011 10:44 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple TV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron