Apple TV 3 připojení k iTunes PC

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Litrico | pát kvě 25, 2012 9:28 am

Apple TV 3 připojení k iTunes PC

Po připojení ATV3 k PC zažízení není v itunes vůbec vidět jako device zařízení, připojil jsem přes Ethernet kabel, jak je psáno, ale vůbec nic. Mám aktivní domácí sdílení, zkoušel jsem ho i vypnout, ale stále přes kabel se nemůžu k itunes připojit. ATV3 mi komunikuje s itunes pouze přes Airplay, ale ani tímto ho nevidím.
Potřebuji se dostat do device zařízení proto, abych mohl vložit nový playlist, kde mám zařazené vlastní stream radia, které nejsou v ATV3. Dle návodu co mám by to mělo jít.
Prosím o radu jak se připojit k ATV3 přes PC abych mohle vidět device ATV v iTunes. Nebo je tam, nějaká finta ?
 

mrzic | pát kvě 25, 2012 10:13 am

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

Aby jsi viděl ATV v iTunes jako Device, musíš ho připojit USB kabelem.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Litrico | pát kvě 25, 2012 10:38 am

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

USB kabelem jsem to také zkoušel a nic a pak jsem se dočetl, že USB je pouze pro servisní účely. ( u ATV3 je mini USB ) tak nevím :(
 

mrzic | pát kvě 25, 2012 12:09 pm

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

Ano, je to pro servisní účely. Odpovídal jsem Ti na to zobrazení jako device v iTunes. S tím playlistem nevím, normálně pokud ho mám ve sdílené knihovně, tak by měl být viděn i v ATV.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Litrico | stř kvě 30, 2012 6:20 pm

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

Tak po čase experimenováni s Apple Tv 3 jsem nedospěl k žádnému posunu k lepšímu. Vyzkoušel jsem snad vše. Ani s USB kabelem, ani s ethernet kabelem a to jak s FTP tak i UTP se mi nepodařilo připojit Apple tv 3 k PC tak, abych viděl Apple tv jako připojené zařízení v iTunes vlevo mezi knihovnou, tak jak vidím iPhone nebo iPad co mám. Přečetl jsem spoustu diskuzi na zahranicich forech ale bohužel žádný pozitivni vysledek.
Apple tv komunikuje přes pc s iTunes jak kabelem tak i přes WiFi ale někde na pozadi a vůbec ho nevidím a mohl provést synchronizaci.

Odkaz na postup:
http://translate.google.cz/translate?hl ... pletv.html

Jakou mate zkušenost ?
Prosím poraďte v čem je problém ? :sorry:
 

Uživatelský avatar rony | čtv kvě 31, 2012 10:10 am

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

a odkial mas informaciu, ze je to vobec mozne?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

lafore | čtv kvě 31, 2012 10:33 am

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

appleTv prepojis s itunes cez usb kabel, niekedy musi byt este aj v zdroji zapojena zaroven. Ale synchronizaciu tam nespravis, z itunes sa neda nic nahrat na appletv, akurat tak update appleTV.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Litrico | čtv kvě 31, 2012 2:01 pm

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

No právě že píšou že to jde tak to řeším :-) protože jak pišou viz odkaz tak je možno si přidat do play listu vlastní rádia uložené přes iTunes do AppleTv.

http://translate.google.cz/translate?hl ... pletv.html
 

Uživatelský avatar SteveJSF | čtv kvě 31, 2012 2:23 pm

Apple TV 3 připojení k iTunes PC

V iTunes ji neuvidis, protoze k tomu neni duvod - zadna synchronizace se tam neprovadi a i update SW jde mimo pocitac. Jedina Apple TV, ktera se tam objevovala a synchronizovala tak obsah, byla Apple TV 1st gen. Jinak to USB je tam jen na servisni ucely, vubec to k pocitaci nepripojuj, jedine spojeni jsem vzdy delal pres wifi.

Pokud chces videt Apple TV v iTunes, pak jedine pod tlacitkem s trojuhelnikem vpravo dole - tlacitko pro airplay.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Litrico | čtv kvě 31, 2012 2:41 pm

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

OK. Tak díky moc, alespoň v tom mám jasno.

Musím počkat, až bude Jailbreak a pak ji trošku vylepším. :-)
 

lafore | čtv kvě 31, 2012 5:05 pm

Re: Apple TV 3 připojení k iTunes PC

no ja som mal appleTv pripojenu len raz a to hned ako som ju kupil, lebo som robil JB, ale updatoval som klasicky cez itunes a mam poci,t ze sa aj zobrazila vlavo v devices, ale synchronizacia urcite nesla
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple TV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé