restartování appTv 3. při sledování filmů

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

cheyen | stř říj 08, 2014 10:03 am

restartování appTv 3. při sledování filmů

Zdravím, mám prosbu ohledně problému s appTV3. Při sledování filmů se mi stane že třeba po hodině mi appTv vypadne a restartne se, musím pokaždé znovu vlézt na film a spustit jej. nikdy jej nedokoukám celý plynule.

Mám MCbook Pro, NAS synology DS214play na které mám uloženou knihovnu iTunes (jelikož je dost velká), router linksys ea 4500 a mezi routrem a NASem je switch 10/100mb. Jako konvert videi používám wondershare video konverter ultimate.

Může být problém v síti? třeba, že switch je pomalý (je to starý edimax), nebo hází nějakou chybu,nebo problém s NASem, iTunes, appTV, nebo špatně konvertovaný filmy.

Díky moc za rady, je to dost otravné :-(
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát srp 28, 2009 10:14 am

cheyen | čtv říj 09, 2014 12:56 pm

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

jen bych ještě rád dodal, že to samé se mi stává i při pouštění hudby. prostě jako by spadlo cel domácí sdílení....
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát srp 28, 2009 10:14 am

jiriczek | pát říj 10, 2014 10:48 pm

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

Pokud jsou to 1080p filmy s 5.1 zvukem, tak by to mohlo bejt i sítí, ale že i u hudby, to sítí nebude... Není ta Apple TV nějak extrémně hodně přehřátá?
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 752
Registrován:
čtv led 27, 2011 7:10 pm
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar rony | sob říj 11, 2014 8:13 am

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

ak su to vospolok konvertovane veci, hladal by som problem v nich medzi prvymi dovodmi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

cheyen | sob říj 11, 2014 10:40 am

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

v konvertovani to asi nebude, vyzkousel jsem nekolik app na prevod do mp4 a dela porad. momentale prevadim videa v handbrake. problem je ze to vypadava i u hudby. Uz nevim co kde prenastavit (v macu jsem vypnul sporice, usinani pevnych disku apod.), vypadava to porad dal. proste se to chova jako kdyby vypadl cely home sharing - bud se odpoji apptv od itunes, nebo vypadne itunes v macu....
na ruznych forech jsem se docetl ze je to bezny jev u apptv 3 ios 6 a vys.... nema s tim nekdo zkusenosti?
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát srp 28, 2009 10:14 am

peternet | čtv říj 16, 2014 2:16 pm

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

Nejspíš ATV v háji, máš ji v záruce? Popř. máš aktualizovaný iOS?

Handbrake je spolehlivý, jaké máš nastavení? Ale v konverzích to ne 99% nebude.

Máš to připojeno přes kabel nebo wifi?
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
pon črc 01, 2013 5:01 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

cheyen | ned říj 19, 2014 8:42 am

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

problém jsem jak se prozatím zdá vyřešil. musel jsem předělat celou síť. předělal na giga a resetoval router. momentálně to funguje dobře, vše drží a nepadá. appTV a NAS je vedeno po kabelu, jen macbook pro je přes wifi. tak snad to bude fungovat dále.

jen mne docela štve převádění filmů do mp4, je to takové dost zdlouhavé a otravné. itunes by v sobě mohl rovnou mít nějaký konvertor, který si to buď převede sám, nebo by mohli podporovat více formátů. takhle je to všechno hrozně zdlouhavé.
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát srp 28, 2009 10:14 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple TV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé