Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Snorkel | pon kvě 05, 2014 9:47 am

Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Dobrý den, mám iphone 4 blokovaný na Att (usa) a bohužel nemám v držení sim od daného operátora, zeptám se je nějaká možnost softwarově odemknout a aktivovat iphone? Když jsem byl v T-mobile tak mi radili že stačí vymazat imei, reps změnit ho na 14x0 ale u toho nevím jak se to bude chovat s operátorem, JB proveden nebyl, telefon je pouze Hacktivovaný, mohl bych požádat o rady? Děkuji :)
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pon kvě 05, 2014 9:42 am

Johny004 | pát kvě 09, 2014 12:49 am

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Co ze to placali? :-D a jak by ho chteli menit? Kdyby to slo tak jednoduse, tak vsechny corovany pristroje jdou na dracku
 iPhone 8 Plus 64 GB Space Gray
 iPad 2017
 MacBook Pro Retina 13"
 iPod Touch 6 / BeatsX / Beats EP / UrBeats / Apple AirPods
 TV 4
 Time Capsule 2 TB
'iMsg: libormacak@icloud.com'
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
čtv čer 17, 2010 8:12 am
Bydliště: Teplice v Čechách

mirmo80 | pát kvě 09, 2014 7:04 am

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

OT: jezis to su odbornici. My ked sme brali opticky internet, tak mi na infolinke raz povedali, nech sa do toho urcite nepozeram, ze to je laser a moze mi vypalit oci :D
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Rshop | stř kvě 14, 2014 8:35 pm

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Dobrý deň najprv by som sa chcel spítat na to či viem niak lacnejšie odblokovať iphone 4 a 5 oba sú z anglicka donesené keď som tam bol tak som kupil za mali peniaz ale na slovensku odblokovanie nenajdem lacnejsie ako 70€ a ešte včera som kupil iPhone 4 a mám v nom zabpnutý icloud a chalan nevie ani heslo od neho ani na email heslo ako to môžem vymazať jediné čo viem je jeho email na icloud a este ID dnes som mu aj písal aj volal ale že on fakt nevie poznám ho čiže viem že kradnutý nieje viete niekto poradiť na obe otázky?
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
stř kvě 14, 2014 8:25 pm

mirmo80 | čtv kvě 15, 2014 7:30 am

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Dlhsiu suvislu vetu som tu hadam este ani nevidel :D

iCloud bez hesla neodhlasite. Neexistuje nijaka moznost. Ak si predavajuci nevie na heslo spomenut, tak tu https://appleid.apple.com/cz/ si ho moze zmenit.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 7.*

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron