Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kotelník | sob čer 20, 2015 1:26 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

A dalsi clovek, ktery nepochopil watch. Clovek si nastavi co ho ma otravovat a co ne, stejne jako upozorneni na neaktivitu... Vse je v lidech a v ocekavani.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar ssslnieckooo | sob čer 20, 2015 5:39 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Presne tak, plne súhlasím s kotelnikom. Síce ešte stále nie som majiteľkou, ale už dopredu viem, čo od nich chcem, prešla som si cez youtube kopu videí aby som sa uistila či ich naozaj chcem a tak som sa rozhodla, že áno. Osobne nechápem niektoré typy ľudí, čo stoj čo stoj chcú mať okamžite každú novinku čo vyjde bez toho, aby si o tom niečo prezreli a reálne sa nad tým zamysleli, či to pre nich bude užitočné, alebo nie. Teda to je môj štýl, keď už niečo chcem a je to ozaj novinka, tak si dopredu prejdem internet aby som sa uistila, že áno viem čo to robí a práve preto to chcem. Pre mňa sú tieto články len zbytočné polemizovanie.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 163
Registrován:
úte zář 30, 2014 4:40 pm
Bydliště: Ružomberok

Uživatelský avatar rony | sob čer 20, 2015 5:54 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

ja si s kotelnikom obcas kreslim tie spravy, kto ma watch a chce si kreslit, moj kontakt je nick zavinac iphone dobka cz
kludne vyuzite ak chcete niekomu ukazat ako to funguje :) ked si pisem sam sebe je to neprehladne :)

obcas sa mi paci ako hadam, co sa kreslenim snazi povedat :)))

je nas este malo na to, aby sme to nejako normalne vyuzili :)) ale je v tom potencial vyvinut si nejaky lresleny jazyk :)

slniecko: moj nazor je, ze kazdy ma pravo nieco nechciet, nemat na to vyuzitie. naviac mam aj ja pravo taku vec mat. dokonca aj s problemom vysvetlit preco to mam a naco :))) niektore veci proste mam, necitim sa pritom zle teda ani v pripade, ze sa niekomu zdaju zbytocne a hlupe :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar ssslnieckooo | sob čer 20, 2015 6:02 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Jasné, ja to predsa nikde nepíšem, že nikto nesmie nechcieť. Ja som len napísala, že osobne nechápem tie typy ľudí čo som vyššie spomínala, ktorí neinklinujú k nejakému typu napr. techniky a predsa si to zo zvedavosti kúpia, aby si aj tak potvrdili, že to nepotrebujú. Neviem no. Nevidím v tom nijaký zmysel, ale tak každý sme nejaký no..
Osobne sa teším na tie blbostičky ako posielanie si srdiečok a kreslených napr. smajlov, keď ich budem mať, s dovolením si vás tu čo ich máte rada pridám, zatiaľ však nemám ani poňatia, ako sa to robí :D
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 163
Registrován:
úte zář 30, 2014 4:40 pm
Bydliště: Ružomberok

Uživatelský avatar rony | sob čer 20, 2015 6:06 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

samo si to zisti, ci kontakt ma watch a zobrazi ti moznost poslat mu kresbu. prstom kreslis a ono sa to jemu posle a presne ako kreslis aj animovane zobrazi.

ako piseme vyssie velka skoda, ze to nejde poslat aj na ios a osx zariadenia, rozsirilo by to moznosti
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kotelník | sob čer 20, 2015 10:14 pm

Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Rony jak lue ziskat mejl treba kotelnik na iphone dobka cz? [emoji38]

Jinak slniecko, za chvilicku te poslu (kreslene slunicko ronymu [emoji23])

Obrázek
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

scorpi | ned čer 21, 2015 5:02 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

No hlavně, že mě posíláš úplně jiná sluníčka :lol:
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar Metalgirl | ned čer 21, 2015 7:05 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Och bože :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

kotelník | ned čer 21, 2015 8:38 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

:D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar rony | ned čer 21, 2015 9:29 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

mejl iphone . cz moze mat kazdy moderator.
nahodim temu modom za akych podmienok by mohli mat niektori dalsi _vysadu_ mat forwardovamy mejl. (forward znamena, ze nezalozim mailbox ale mejl bude smerovany na. mejl zadany v profile). ale je to velka vysada, ktoru nemozem slubovat.

znefunkcni prosim tu email adresu z prispevku, nepis funkcne posobiace mejly do prispevkov. dakujem. je to kvoli kombajnom na mejly.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kotelník | ned čer 21, 2015 9:32 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Ok diky
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

bolom.david | ned čer 21, 2015 8:08 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

to rony: zdravim, taky jsem objednaval watch z Nemecka, tak se chci zeptat, jestli jsi nakonec taky menil fakturacni adresu stejne, jako kotelnik, tedy na adreus, kterou k mas v bance k uctu, nebo jsi to nechal vsechno na nemeckou adresu. Ja mam fakturacni adresu vyplnenou stejne, jako dorucovaci, takze na mailboxde.com, tak jen jestli to mam upravovat rovnou nebo ti to proslo i tak. Diky za odpoved
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned čer 21, 2015 8:02 pm

Uživatelský avatar rony | ned čer 21, 2015 8:19 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

nie, niekolkokrat to v doskusii pisem, ze nie., ze kotelnik. bol asi vynimka a pytali to kvoli niecomu inemu. pricom voakrat pochynujem, ze banka posuva obchodnikom postove adresy. ale ja neviem ci to nesuvisi s tym mailboxde, ze apple vie, ze je to hromadna adresa a doteraz nikto z vas nepotvridl ci ta adresa nie je pobox, takze by sme hned prisli na to, ze na fakture ma byt reaalna adresa a nie pobox. takze uz sa niekto vymackne a povie co to je za adresu?

ps: nepisem utocne, neber si to v zlom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

miroslavpriesol | ned čer 21, 2015 10:09 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Napadlo mě jestli by jste sem nechtěli někdo napsat návod jak objednat z německa. Nějak v kostce, já jsem to pročetl celý a prostě si nejsem jistý zda jsem to plně pochopil.. Vím je to trochu hloupé. Nemám nikoho v Německu kam to poslat. Jde to se tedy zaregistrovat přes mailboxde.cz nebo com a tam si to nechat poslat atd.. Klidně bych si je mohl koupit přes aukro, ale dát o 4000 více, když tady space gray jsou za 449 eur si myslím, je zbytečené. Děkuji za pomoc :)
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

Uživatelský avatar rony | ned čer 21, 2015 10:22 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

toto vlakno sluzi na to. ja navod nenapisem, tie doby uz skoncili, nikto to neocenil. aj tak sa kazdu chvilu podmienky menia. ja aj tak z prvej ruky nepoznam podmienky preposielacich sluzieb. ja som vyuzil fakt, ze znamy byva v nemecku a poslal mi to cez dhl. ja som za to dhl doplacal, ale nevadi mi to, lebo z aukro by to bol risk daleko vyssi a nemienim podporovat priekupnikov. ak mas motivaciu, chces hodinky, vlakno si precitas. citaj spravy kotelnik a ja. tym ti pomoct mozem :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar ssslnieckooo | pon čer 22, 2015 4:32 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Ja som pri nákupe použila kotelnikov postup, čiže fakturačná adresa bola adresou môjho trvalého bydliska a dodacia adresa bol mailboxde.com. A všetko prebehlo v poriadku, hodinky sú už na ceste ku mne :) Takže môj návod je takýto.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 163
Registrován:
úte zář 30, 2014 4:40 pm
Bydliště: Ružomberok

lesator | pon čer 22, 2015 6:12 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Já použil adresy obě stejný, jen u fakturační jsem vynechal "Mailboxde.com" a stejně jako u kolegyně už AW míří ke mně. Takže univerzální návod asi neexistuje, řekl bych, že důležitá je jen ta německá dodací adresa. Aneb všechny cesty vedou do Říma :).
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte čer 16, 2015 9:33 am

MiGR | pon čer 22, 2015 7:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

bolom.david | pon čer 22, 2015 8:08 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Tak jsem zvedavy, jak dopadnu, ja jsem to nastrilel do obojiho stejne, takze vcetne mailboxu.

To: kotelnik - ty jsi komunikoval kvuli te zmene s ceskym storem nebo jsi odepsal tomu typkovi do nemec? Nemecky neumim ani zbla, tak nevis, jestli to kdyztak vemou v AJ? Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned čer 21, 2015 8:02 pm

Uživatelský avatar rony | pon čer 22, 2015 9:12 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

kym odpovie, citaj odtialto Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti tam to popisuje
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

trminek | pon čer 22, 2015 10:55 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

To jestli ty hodinky projdou na adresu mailboxde.cz se dozvíte poměrně rychle.
Po odeslání objednávky mi do pár minut přišel mail s požadavkem na upřesnění adresy pokud to bylo vyplněno tak jak Apple nepovoluje. Poté jsem objednávku zrušil a udělal novou, kde jsem adresu opravil.
V zásadě jsem to udělal snadno.
Fakturační adresa byla stejná jako dodací s tím, že u dodací adresy jsem navíc připsal do kolonky firma text "mailboxde.cz". Samozřejmě že jak dodací tak fakturační adresa byly vyplněny na adresu mailboxde...
ID schránky jsem pro jistotu nikam neuváděl. Jakmile jsem znal expediční údaje = číslo balíku a očekávané datum dodaní, požádal jsem mailem na adresu mailboxde o spárování s mým ID schránky. Vše velice ochotně vyřešili prakticky obratem. Takže ničeho se nebojte a nic horšího než že stornujete objednávku a objednáte znovu se stát nemůže...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 205
Registrován:
pon srp 02, 2010 10:14 pm

kotelník | pon čer 22, 2015 11:02 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Psát do mailboxu není potřeba, co se týče adres, nesouhlasím. Po mě prostě adresu mailboxde jako fakturační nevzali a dal jsem svou Prahu.

každopádně maximálně se stotožňuji http://lifehacky.cz/post/pres-mesic-s-a ... olu-a-proc
Za link děkuji ronymu
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

miroslavpriesol | pon čer 22, 2015 5:03 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Tak jestli to dobře dopadne, tak se zařadím mezi Vás.. Dlouhou dobu jsem odolával a nevěděl jestli Fenix 3 nebo AW a nakonec radši beru AW. Sice si nejsem objednáním jistý, ale postup jsem snad udělal dobře. Založil jsem si na mailboxde.cz adresu a přes apple.de jsem si dal do košíku AE SG 42 mm a jako doručovací adresu zadal co mi přidělilo mailboxde.cz a platil přes paypal a tam zadal fakturační domů /jak to mám nastavené/ jen stát jsem tam musel nechat německo, protože CZ tam není. Vše proběhlo asi jak má. Paypal si to strhli a já bych se Waček měl dočka do 14 dnů :-) Tak teď se jen modlit, zda jsem všechno udělal správně :-)
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

kotelník | pon čer 22, 2015 6:22 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Dnes jsem potkal kamarada a mel 38mm verzi. Prekvapilo me, ze jsou falt prtave a ty obrazky tam nemohou jiz vubec kreslit...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar rony | pon čer 22, 2015 8:13 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

co sa tyka velkosti, ja som uz z normalnych hodiniek vedel, ze fotky hodiniek na ruke ich opticky zvacsia.
cim hrubsie hodinky, tym sa na fotke zdaju vacsie. 42mm su este relativne male hodinky :)

napr. Withings Pop sa zdaju na fotkach skvele, v reali su prtave.

doplnujem:

uz sa mi to zacina usadzat, takze realnejsie postrehy, viacmenej suhlasia s tym clankom vyssie.

1. baterka je hype, ktory bol podla mna nepochopeny medialne
2. kazdy podvecer koncim viac nez 50 percent baterky, to ich uz ale davam dole, ked som doma, a suhlasim s tym, ze pred spanim na nabijacku - necakam na vybitie
3. telefon mal v ten isty okamih nad 90%, ja som ale exot, moc ho nevyuzivam, mal som jeden telefonat, par konverzacii priamo v telefone a pomerne dost na moj vkus cez Watch nejake konverzacie
4. Plati, ze za spotrebu si mozete sami :) cize riadit vsetko, co prilis komunikuje, zapina location, obrazovku a pod. vyuzivat appky nie safari a pod. vy sami viete, cim vytazujete baterku :)
5. Casto len pipnutim, zavibrovanim rozoznam co to je a podla toho reagujem alebo ignorujem.
6. chyba mi nemoznost aspon kratkej reply na mail, trochu to nuti pouzivat messages a tam nemam kontrolu kedy to ide cez sms

teraz 22.40 mam 52% baterky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

bolom.david | úte čer 23, 2015 8:32 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Jeste takovy dotaz, jak dlouho to u vas trvalo, nez se stav ze zpracovani prehodil do stavu Pripravy k odelsani? V tu chvili uz by asi melo byt vse cajk a pokud typ hodinek co chci maji, meli by je pak brzy odeslat. Objednavku mam uz cca 5 dnu (vcetne vikendu), ale furt nic. Ani email kvuli chybe ve fakturaci. Nevite nekdo, jestli sporty ve space grey nejsou treba mene dostupne nez v klasicke stribrne?

Diky za odpoved
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned čer 21, 2015 8:02 pm

Fajfaa | úte čer 23, 2015 8:41 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Jen pro info: objednano v USA 10.6 space gray sport 42mm varianta...vcera doruceno na adresu v USA..
Jinak jde objednat prez bedabox.com pote platite uz jen postovne z usa.
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
čtv čer 09, 2011 1:02 pm

lesator | úte čer 23, 2015 11:33 am

Activite Pop

Možná trošku OT, ale musím říct, že s tím, že jsou Withings Activité Pop prťavé, nesouhlasím. Na výšku mají asi 36mm, takže jsou ještě menší než menší verze AW, to je prostě fakt, ale to je spíš otázka vkusu, dneska jsou v módě velký budíky :). Mně přijdou akorát, nicméně AW jsem vybral verzi 42mm právě kvůli tomu kreslení. Pokud by tam ta funkce nebyla, vzal bych 38mm.

MODERÁTOR iTukan POZNAMENÁVÁ:

Withings tu mají své téma Withings Activite, Withings Activite Pop
Naposledy upravil rony dne úte čer 23, 2015 7:41 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Moja reply je v prislusnej teme
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte čer 16, 2015 9:33 am

miroslavpriesol | úte čer 23, 2015 6:31 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

bolom.david: Tak jsem na tom asi stejně, jelikož já tady čekám a myslel jsem si, že si Apple strhl pře pay peníze a nic :-( Mám taky space gray.. No nevim i když upřímně radši si počkám, jelikož překupníci chtěli i o 6000 tisíc víc než je standart cena a lidi jim to dají.. Dozvěděl jsem se, že se možná stane to, že v ČR se ani oficiálně nebudou prodávat a to je masáž :-) ale to je asi stará zpráva.. :-( musíme být trpělivý...
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

lesator | úte čer 23, 2015 6:37 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Já teda kupoval stříbrný sporty, ale ten samý den si dal Apple peníze do blokace, změnil se stav na "připraveno k odeslání" a druhý den ráno bylo odesláno. Nyní už jsou v ČR a zítra je čekám :)
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte čer 16, 2015 9:33 am

miroslavpriesol | úte čer 23, 2015 8:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Tak u mě nejsou ani peníze zaučtované, prostě nestržené. Možná jsem něco vyplnil špatně, ale Apple nato nereaguje :-( tak nevím.. Objednával jsi si to na mailboxde.com nebo jsi měl někoho v Německu? Platil jsi přes pay nebo kartou? Díky
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

lesator | úte čer 23, 2015 8:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Mailboxde.com, kartou. Kdyby neco bylo spatne nebo Applu nesedelo, myslim, ze by se ozval.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte čer 16, 2015 9:33 am

Uživatelský avatar rony | úte čer 23, 2015 8:20 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

pani, citajte toto vlakno pokial mozno cele. nechceme sa moc opakovat - peniaze Apple iba blokne na ucte - to vidis v ibankingu. Ak neblokne, tak ciastku si strhne az po termine dorucenia do ruk. To je mierny rozdiel voci inym eshopom. Peniae si Apple vezme _AZ_ po tom, ako tovar dostanete.

Prosim vsetkych, co teraz sem prisli, toto vlakno obsahuje vacsinu odpovedi pre tych, co nakupuju z inej krajiny, posielaju si to na adresy kamaratov alebo preposielacich sluzieb, platia to paypalmi alebo platobnymi kartami.

Citajte ho teda od zaciatku.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kotelník | úte čer 23, 2015 8:25 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Rony jen upresnim, apple strhava penize chvili pred odeslanim.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

bolom.david | úte čer 23, 2015 9:23 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Update: Takze, jak jsem psal vyse, vse (vcetne fakturace) jsem mel na Nemecko a mailbox, dnes v podvecer zmena stavu na pripraveno k odeslani a penize uz jsou blokovany v nezauctovanych transakcich (Ceska sporitelna). Je mozne, ze to ani tak nebude problem Applu, conse strhavani tyce, ale mozna konkretni banky, kde mate ucet. Mozna nektere banky to maji tak, ze od obchodnika vyzaduji, aby informace mel vsechny, tedy, aby mu je kupujici vsechny sdelil, jinak tomu nerozumim. Ocekavam, ze zitra teda (snad) dojde k odeslani na nemeckou adresu a zacatkem pristiho tydne budou doma.

Mate nekdo zkusenost, jak rychle se to distalo z Nemecka k vam do rukou?
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned čer 21, 2015 8:02 pm

Uživatelský avatar rony | úte čer 23, 2015 10:49 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

jasne, cesta od stlacenia Zaplatit na webe obchodnika ide cez jeho system. zalezi ako ma urobene zadanie poziadavky do centra kartovej spolocnosti. Najobvyklejsie je, ze u teba v ibankingu sa objavi blokovanie ciastky a najcastejsie je to prakticky obratom. Kedy ale skutocne dojde k strhnutiu penazi moze zalezat na viac okolnostiach. Vstupuju do toho kludne aj kontroly u kartovej spolocnosti, ako ma postavenu zmluvu s konkretnou bankou, nasledne banka ma kontrolne mechanizky ale aj svoj rezim kedy toe peniaze "zbali" do vacsieho balika a posle do banky ovpbchodnika, kludne tam uz mozu byt rozne zdrzania. Moze byt, ze sa proste caka, kym tych platieb je viacej alebo sa proste caka na dany termin, kedy sa spusti prenesenie platieb.

zdrzania su teda prevadzkove podla rezimu aky maju dani icastnici, su kvoli ich ochrane, tvojej ochrane, ochrane obchodnika :) vlastne teraz sa pri pohyba penazi snazi kazdy kryt sa, aby operacie nezlyhali, nesli tam, kam nesmu alebo nechces a tak :)) kazdym rokom sa to stava komplikovanejsie a kontroly sa prisposobuju. Na vkus bezneho cloveka sa deje strasne vela podvodov, omylov :)

u mna z nemecka ku mne ale posielane sukromne cez dhl za 24h. kotelnik spominal, ze jemu tiez v ramci jedneho dna. koniec koncov, mal by si mat tracking number a moznost sledovat zasielku. ak ti v tracking vyjde, ze je uz v tvojom meste niekedy nad ranom, ten den to dostanes.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kotelník | stř čer 24, 2015 6:14 am

Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Dobij si na mailbox kredit, at te to pak nebrzdi. Kdyz ihned zadas preposlani a adresu, tak dalsi den to mas. Jako ja vcera. Vcera dorucil ups do mailboxu, hned dojde email, mel jsem tam kredit a dnes cekam doruceni naramku
Obrázek
Obrázek
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

foxiceq | stř čer 24, 2015 10:12 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

To kotelnik:

Nazdar, som tu nováčik a chcel by som sa spýtať ohľadom objednávky AW cez mailboxde.cz

#1 Ohladom toho mailboxde.cz, aká je istota, že keď im príde moj balík, že si ho nenechajú?

#2 Čo znamená tá ročná konsolidace v mailboxde.cz za tých 10eur? Je to povinné?

#3 Je jedno aké telefonne číslo vyplním pri objednávke? Alebo majú mailboxde nejaké číslo, ktoré tam mám zadať?

#4 Koľko si mám dobiť kredit cca pokial to chcem mat čo najrýchlejsie v prahe?

Ďakujem velmi pekne

UPDATE:

#5 Má niekto skúsenosti s nakupynemecko.cz ?? Lebo, čo som našiel hodnotenia na googli, tak boli dobré recenzie. Že čo sa viacej oplatí, či nakupynemecko alebo mailboxde.
Naposledy upravil foxiceq dne stř čer 24, 2015 12:06 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon čer 18, 2012 2:31 pm

bolom.david | stř čer 24, 2015 10:28 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

To Kotelnik: Nad tim uz jsem taky uvazoval, ale nevim, kolik tam mam poslat penez. Resp. existuje moznost si priplatit, atbje to fakt hned doma?
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
ned čer 21, 2015 8:02 pm

Uživatelský avatar ssslnieckooo | stř čer 24, 2015 12:01 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Myslím, že je tu viac ako dosť príspevkov, pomaly strán popísaných o tom, ako to cez mailboxde funguje. Ja som objednávala cez nich druhý krát a všetky informácie ktoré sa tu pýtate, majú oni na svojej stránke. Len netreba byť lenivý a čítať to. Takže ako prvé, som študovala info tam. Ako sorry, to sa vám tam nechce čítať a tu áno??? Je to tam detailne popísané, že fakt kto chce, si tam odpovede nájde. Ja keď som chcela vedieť pri svojom prvom nákupe či je to bezpečné, tak som to študovala tam a čítala aj reakcie zákazníkov. A podľa toho si už sám snáď každý dokáže spraviť svoju mienku...
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 163
Registrován:
úte zář 30, 2014 4:40 pm
Bydliště: Ružomberok

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Apple Watch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron